کد خبر: ۳۵۵۵۸۰
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
سعید سهیلی گفت: تا به این لحظه مشغول به نوشتن فیلمنامه «گشت ارشاد 2»، هستم و هنوز تکمیل نشده است.
آفتاب‌‌نیوز : سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی «کلاشینکف» که به تازگی قرار است فیلم سینمایی «گشت ارشاد 2» را بسازد، درباره مراحل ساخت این اثر سینمایی گفت: تا به این لحظه مشغول به نوشتن فیلمنامه «گشت ارشاد 2»، هستم و هنوز تکمیل نشده است. در نتیجه با توجه به شرایط موجود در زمان نزدیک اتفاق خاصی نخواهد افتاد اما سال آینده ساخت فیلم را آغاز خواهم کرد. زمان مشخصی برای پیش‌تولید و تولید این فیلم سینمایی نمی‌توانم بدهم چون هنوز فیلمنامه تکمیل نشده است.

به گزارش فارس، وی در ادامه افزود: لوکیشن فیلم سینمایی «گشت ارشاد 2» هم در تهران خواهد بود و سه بازیگر قسمت یک این فیلم سینمایی در «گشت ارشاد 2» نیز حضور پیدا خواهند کرد اما سایر بازیگران به احتمال آنچه که در فیلمنامه پیش می‌رود حضورشان به طور قطعی مشخص نیست.

 ورود بدون حاشیه «گشت ارشاد» به سینما +عکس

سهیلی در ارتباط با این پرسش که آیا نگران این نیستید که حاشیه‌های که برای «گشت ارشاد 1»، به وجود آمد در «گشت ارشاد 2» نیز به وجود نیاید، گفت: ابتدا اعتراض می‌کنم مشکلی که برای «گشت ارشاد 1» به وجود آمد پیش از هر چیز یکه سوء تفاهم بود و بعد از اینکه بزرگواران، معترضین و مخالفین آن دیدند قانع شدند که چیزی جز سوء تفاهم نبوده است البته این نکته را باید بگویم که این فیلمنامه با قسمت یک گشت ارشاد زمین تا آسمان متفاوت است بلکه دارای قصه‌ای مستقل است. اما اگر «گشت ارشاد 1» هم اکنون اکران شود بعید مشکلی برایش پیش بیاید.

وی در ادامه اظهار کرد: همان سه شخصیت که در «گشت ارشاد 1» حضور داشتند در اینجا نیز اتفاقات اصلی را رقم می‌زنند اما در شرایط و موقعیت جدیدی قرار می‌گیرند، اما چون فیلمنامه کامل نشده است نمی‌توانم صحبتی از شرایط و موقعیت آنها بگویم. اما بخش‌های کمدی آن بیشتر از «گشت ارشاد 1» خواهد بود. در «گشت ارشاد 2» شاهد طنزهای فاخرتر با کیفیت بهتر خواهیم بود.

سهیلی در پایان خاطر نشان کرد:‌ در هنگام نوشتن فیلمنامه بیشتر از اینکه به بازیگران آن فکر کنم به خود قصه و روند منطقی که باید پیش بگیرد فکر می‌کنم، این که قصه درست در بیاید از همه چیز برایم مهمتر است. ساعد سهیلی در «گشت ارشاد 1» نقش پررنگی داشت در اینجا هم همینطور است اما بر اساس آن چیزی نمی‌نویسد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x