کد خبر: ۳۵۵۶۵۵
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
در آستانه سال جدید
​ بانک صادرات ایران در آستانه فرارسیدن سال جدید در خصوص پرداخت مطالبات شمار دیگری از سپرده گذاران موسسه میزان اطلاعیه ای صادر کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این دسته از افراد با توجه به جدول زمان بندی اعلام شده  می توانند وجوه مربوطه را دریافت کنند.

متن اطلاعیه به شرح زير می باشد:

اطلاعیه شماره ٧ بانک صادرات ایران
قابل توجه سپرده گذاران محترم تعاونی منحله میزان

باسلام و با تبریک فرا رسيدن سال نو و آرزوي سربلندي براي مردم شريف ايران اسلامي به استحضار سپرده گذاران محترم تعاونی در حال تصفیه میزان می رساند: بحمدا... با تلاش بی وقفه و شبانه روزی کارکنان و مدیران بانک صادرات ایران، هیأت محترم تصفیه تعاونی منحله میزان با حمایت و همکاری استانداران محترم استانهای خراسان بویژه استانداری خراسان رضوی و نیز دادگستری و دادستانی خراسان رضوی و سایر دستگاههای اجرایی تاکنون وجوه مربوط به ٢٨٤ هزار نفر از سپرده گذاران در بانک صادرات ایران واریز و موفق به دریافت سپرده خود شده اند.
با عنایت به تدابیر اتخاذ شده اگر چه کار ارزیابی و انتقال دارائیهای ثابت با مشکلات وموانع زیادی روبرو بوده است و به کندی صورت می گیرد، لیکن با ارزیابی بخش دیگر از دارائیهای اعتباری توسط کارشناسان محترم مالی و اعتباری دادگستری امکان پرداخت سپرده های تا ٤٠٠ میلیون ریال فراهم گردید همچنين در اين مرحله به سپرده گذاران با مبالغ بيش از چهارصد ميليون ريال بصورت علي الحساب مبلغ ١٢٠ ميليون ريال از طريق حسابهاي افتتاحي نزد بانك صادرات ايران كه حدود ١١ هزار نفر را شامل مي شود از روز چهارشنبه مورخ ٢٦ اسفندماه ١٣٩٤واریز می گردد.

بنابراین سپرده گذاران محترم براساس آخرین شماره کد ملی به شرح ذیل با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده گذار بودن ایشان در تعاونی منحله میزان دارد و مورد تأیید هیات محترم تصفیه تعاونی مذکور می باشد و قبلاً در باجه های بانک صادرات ایران در شعب تعاونی منحله میزان و یا شعب بانک صادرات ایران اقدام به افتتاح حساب نموده اند، به شعب مذكور و یا شعب این بانک مراجعه و سپرده خود را دریافت و یا به عنوان سپرده گذار در بانک صادرات ایران باقی بمانند که در این صورت از شرایط مناسب ایجاد شده برخوردار می شوند.
یادآور می شود با پرداخت این مرحله تعداد سپرده گذارانی که موفق به دریافت سپرده خود می شوند بالغ بر ٣٠٣هزار و١٠٢ نفر معادل حدود ٩١ درصد از کل سپرده گذاران می شود. امیدواریم با اهتمام هر چه بیشتر کارشناسان محترم دادگستری و همکاری و مساعدت دستگاههای اجرایی استان خراسان فرآیند ارزیابی و انتقال دارائیها به بانک صادرات ایران سرعت و شتاب بیشتری گرفته تا امکان تعیین تکلیف سپرده سایر سپرده گذاران نیز بزودی فراهم گردد.

mizan.png
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x