کد خبر: ۳۵۵۶۸۰
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۷
معاون رسانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران خبر برخی رسانه ها به نقل از اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با محتوای کنایه وی به محمد باقر قالیباف شهردار تهران در جریان مراسم افتتاح متروی فرودگاه مهرآباد را تکذیب کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران فرزاد خلفی افزود: این خبر دروغ محض است و مرکز ارتباطات شهرداری تهران برغم میل باطنی به دلیل مغرضانه بودن خبر پیگیری های حقوقی را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه امیدوارم خداوند به منتشرکنندگان این خبر کذب، سلامت عقلی و روانی دهد، اظهار کرد: بدون شک در شرایطی که ارتباط بین شهرداری تهران و دولت در بهترین وضع خود قرار دارد و جلسات پی در پی و مستمری میان دولت و شهرداری تهران برگزار می شود، به دور از اخلاق حرفه ای است که به دنبال ایجاد اختلاف باشیم.

وی افزود: در هنگامه ای که پروژه مترو به فرودگاه مهرآباد رسیده و خدمت رسانی به شهروندان تسهیل شده و معاون اول رئیس جمهوری هم میزبان مراسم افتتاحیه بود، برخی مغرضانه سعی در فاصله انداختن میان دولت و مدیریت شهری دارند.

معاون رسانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران بیان کرد: برخی منافع خود را در حاشیه سازی دانسته و با طرح بعضی از موضوعات کاملا غیرواقعی، سعی دارند مسیر خدمت رسانی به مردم را دچار انحراف کنند.

بر اساس این گزارش صبح امروز ( سه شنبه) برخی رسانه ها خبری منتسب به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در مراسم افتتاح متروی فرودگاه مهرآباد را با عنوان کنایه معاون اول رییس جمهوری به شهردار تهران منتشر کردند.

در این خبر آمده است، جهانگیری زمانی که پشت تریبون حاضر شد خطاب به شهردار تهران گفت: از جنابعالی تقاضا می شود چنان چه در ایام عید در تهران تشریف دارید گشتی در مناطق 1، 2، 3 ، 5 و ... بزنید تا با حجم عظیم تخلفات گوناگون در حوزه عمران شهری از تخریب باغات گرفته تا گودبرداری های غیرمجاز بیشتر آشنا شوید». 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x