کد خبر: ۳۵۶۲۶۴
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
در نخستین روز تعطیلات
مصرف بنزین کل کشور روز پنجشنبه (۲۷ اسفندماه) با ۱۴ درصد افزایش از ۹۸ میلیون لیتر فراتر رفت.
آفتاب‌‌نیوز :
روز ۲۷ اسفندماه امسال در کل کشور ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر، استانهای تهران ۱۹ میلیون لیتر، اصفهان هشت میلیون لیتر، فارس پنج میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر و خراسان رضوی پنج میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر بنزین مصرف شد که این نشاندهنده ۱۴ درصد رشد است.


به گزارش ایسنا، مصرف بنزین کل کشور در روز چهارشنبه (۲۶ اسفندماه) امسال با ۱۳ درصد افزایش از مرز ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر گذشت.

براساس این گزارش، در روز ٢٦ اسفندماه به ترتیب استانهای تهران با ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر، اصفهان ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر، فارس پنج میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر و خراسان رضوی چهار میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بیشترین مصرف کشور را به خود اختصاص دادند.

این در حالی است که مصرف بنزین کل کشور در بازه زمانی ١٧ تا ٢٥ اسفندماه امسال با بیش از دو میلیون لیتر افزایش به میانگین روزانه ٧٥ میلیون و ٤٧٧ هزار لیتر رسید، در حالی که این مقدار در هفته منتهی به ١٦ اسفندماه ٧٣ میلیون لیتر بود.

آمار مصرف بنزین معمولی در این دوره نشان می دهد که در این مدت به طور میانگین روزانه بیش از ٧٢ میلیون لیتر بنزین معمولی مصرف شده است.

بر پایه این گزارش، در بازه زمانی ١٧ تا ٢٥ اسفندماه ، ٢٩ میلیون و ٦٠٠ هزار لیتر بنزین سوپر مصرف شد که بیشترین مقدار مصرف آن با ٥,٢ میلیون لیتر به روز شنبه (٢٢ اسفندماه) مربوط می شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x