کد خبر: ۳۶۰۳۱۱
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰

خبری ناراحت کننده برای هواداران پرسپولیس

مدیررسانه ای تیم پرسپولیس تمدید قرارداد مهاجم این تیم را تکذیب کرد.
آفتاب‌‌نیوز : از صبح امروز در برخی شبکه های اجتماعی اخباری مبنی بر تمدید قرارداد مهدی طارمی قبل از دربی پایتخت منتشر شد و دست به دست چرخید. حتی عکس هایی نیز از طارمی در حال امضای قرارداد در کنار علی اکبر طاهری انتشار یافت که مشخص شد این عکس ها مربوط به ابتدای فصل است.

پندار خمارلو، مدیررسانه ای پرسپولیس با تکذیب این خبر گفت: هیچ خبری در این باره در دسترس نیست. این روزها مشغول دربی هستیم و مقدمات انجام یک بازی خوبی را فراهم می کنیم. موضوع تمدید قرارداد طارمی نیز مطرح نشده و این خبر کذب است.

در شرایطی که پرسپولیس خود را برای بازی حساس دربی آماده می‌کند، انتشار یک شایعه در شبکه‌های اجتماعی اردوی این تیم را تحت تاثیر خود قرار داد. در حالی که از مدت‌ها قبل خبر تلاش باشگاه برای تمدید قرارداد مهدی طارمی سروصدای زیادی به راه انداخته بود، در فاصله چند روز تا دربی شایعه نقل شبکه‌های اجتماعی شد مبنی بر اینکه مهدی طارمی بعد از برانکو قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، نکته جالب اینکه شبکه‌های اجتماعی منتسب به پرسپولیسی‌ها از تصاویر امضای قرارداد این بازیکن در ابتدای فصل برای صحت خبر خود استفاده کردند. در حالی که خود طارمی مدعی بود روحش از این ماجرا بی‌خبر است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین