کد خبر: ۳۶۰۹۹۱
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶

7 وزیر دولت روحانی وارد استانبول شدند

هفت وزیر و تعدادی ازمقامات دولتی وارد استانبول شدند.
آفتاب‌‌نیوز :
در ادامه سفر دکتر روحانی رئیس جمهور ایران برای شرکت در اجلاس سازمان همکاری های اسلامی ،مذاکرات دو جانبه ایران و ترکیه در خصوص زمینه‌ی همکاری های مشترک صورت خواهد پذیرفت.

وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات که ریاست کمیسیون مشترک همکاری دو کشور را نیز بر عهده دارد ،جهاد کشاورزی، رفاه و تامین اجتماعی، دادگستری ، اقتصاد و دارایی ،صنعت، معدن و تجارت، علوم، تحقیقات و فناوری و معاون فناوری رئیس جمهور و تعداد دیگری از مقامات به منظور انجام مذاکرات نهایی و امضاء اسناد و توافقات به عمل آمده ظهر جمعه تهران را به مقصد استانبول ترک کردند.

به گزارش ایسنا،گسترش همکاری ها و توافق در زمینه های متنوع همچون حمل و نقل، گاز، توریسم، گردشگری، تبادلات فرهنگی، تبادلات بانکی، نفت، صنعت، خودرو، محصولات کشاورزی، نساجی، پوشاک، ضرورت تلاش برای ارتقاء بیشتر روابط بازرگانی ، حمل و نقل ، ارتباطات، گمرکی و همکاری های مرزی و به ویژه تجهیز و بهینه سازی وضعیت مرزهای دو کشور در سه منطقه شامل (سه رو – عسل دره ، گوربولاغ – بازرگان، کاپی کوی – رازی ) ،توسعه روابط فرهنگی دو کشور با توجه به مشترکات فراوان فیمابین و... از جمله توافقات فیمابین دو کشور در این دور از مذاکرات خواهد بود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین