کد خبر: ۳۶۱۰۲۶
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹

برانکو: لیگ بدون قهرمانی یعنی "هیچ"

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم در شهرآورد 82 پایتخت، "همه چیز" را عالی توصیف کرد و گفت: مردم تاکنون چنین بازی خوبی را به خاطر نداشتند.
آفتاب‌‌نیوز :
 برانکو ایوانکوویچ که از پیروزی تیمش در داربی پایتخت بسیار خوشحال بود، پس از این بازی گفت: همه چیز بسیار عالی بود. فضا و شرایط کاملا خوب بود. بسیار خوشحالیم از اینکه هواداران‌مان را با این پیروزی خوشحال کردیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: فکر می‌کنم مردم هرگز چنین بازی باکیفیتی را به خاطر نداشته‌اند. باید به بازیکنانم تبریک بگویم که اسیر وضعیت‌ها و فضای پیش آمده نشدند و با بازی کاملی که انجام دادند، به آن چیزی که حقشان بود یعنی برد، دست یافتند.

او ادامه داد: داربی از آن دست بازی‌هایی است که فشار و استرس روی بازیکنان زیاد است اما باز هم به بازیکنانم تبریک می‌گویم که به رده دلخواهمان در جدول رده بندی دست یافتند. اگر قهرمانی را به هواداران هدیه نکنیم، هنوز کاری نکرده‌ایم. این قهرمانی باید به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: باید در 4 بازی آینده حداکثر تمرکزمان را داشته باشیم و جوگیر نشویم. ما هنوز تا پایان لیگ 4 بازی دیگر داریم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ همچنین در نشست خبری بعد از پیروزی چهار بر دو تیمش برابر استقلال گفت: نیازی نیست بگویم چقدر خوشحال هستیم. شادی‌ای بالاتر از این وجود ندارد که در این فضا پیروز شویم. فکر می کنم همه از یک داربی زیبا لذت بردند که گل‌های زیادی داشت و عصبانیت زیادی هم بر بازی حاکم بود. مهم این است که ما بردیم و یک شادی و رضایت مندی به هوادارانمان هدیه کردیم. طبیعی است استحقاق این برد را داشتیم و به رده‌ای که حقمان بود رسیدیم. چهار بازی دیگر مانده و نباید به خاطر این برد جوگیر شویم.

او افزود: اطمینان دارم بازیکنانم واقف هستند که بازی‌های سختی پیش‌روی ماست و باید به این مسئله توجه کرد. آنچه در این داربی‌ها مهم است، بازیکنان هستند و من از آنها تشکر می‌کنم. بسیار، بسیار خوشحالم که آنها با انگیزه به میدان رفتند.

به گزارش ایسنا،سرمربی پرسپولیس درپاسخ به سوالی درباره از دست دادن ضربات پنالتی از سوی تیمش گفت: موقع پنالتی هم این تقصیر من بود که از قبل طارمی را انتخاب نکرده بودم و یک عدم تفاهم بوجود آمد و به طور خاص نگفته بودم که چه کسی باید پنالتی را بزند. طارمی در 10-15 روز اخیر تمرین پنالتی می‌کرد و طبیعی است که یکی از پنالتی‌زنان ما مهدی طارمی خواهد بود. البته او خوب پنالتی زد ولی رحمتی از خوب‌های ایران است و این هم بخشی از بازی بود.

او در پاسخ به این سوال که فکرش را می‌کرد با نتیجه 4-2 پیروز میدان باشد، گفت: طبیعی است کسی نمی‌تواند پیش‌بینی کند چه نتیجه‌ای ایجاد می‌شود اما من به تیمم اعتماد داشتم و تلاش خود را کردیم. یک بار دیگر بازیکنان ما شخصیت تیمی خود را نشان دادند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین