کد خبر: ۳۶۱۱۹۱
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸

از سرگیری حرکت قطارهای جنوب از امروز

مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: محور ریلی جنوب که با توجه به سیلاب‌های اخیر مسدود شده بود، از امروز بازگشایی و حرکت قطارها در این محور دوباره از سر گرفته شد.
آفتاب‌‌نیوز :
عبدالکریم درویش زاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کلیه قطارهای مسافری از مبادی خرمشهر و اهواز به مقاصد تهران و مشهد به استثناء قطار عادی اهواز – تهران، از امروز، شنبه 28 فروردین ماه رأس ساعت مندرج در بلیت به حرکت در خواهند آمد.

وی افزود: سیلاب در استان لرستان و خوزستان موجب شد از 3 روز گذشته محور ریلی جنوب مسدود شود که پس از فروکش این سیلاب عملیات بازگشایی محور آغاز شد.

درویش زاده تصریح کرد: به دلیل حجم خرابی‌ها و محدودیت‌هایی که به دلیل کوهستانی بودن مسیر وجود داشت، عملیات بازگشایی خط به طول انجامید و امروز با تلاش همکاران راه‌آهن مسیر تردد قطارها بازگشایی شد.

وی در خصوص میزان خسارات واردشده عنوان کرد: خسارات واردشده به خطوط ریلی با توجه به سیلاب اخیر در حال جمع‌بندی است و اداره راه‌آهن پس از اتمام مراحل بازگشایی اقدام به برآورد خسارات می‌کند.

مدیرکل راه‌آهن جنوب عنوان کرد: از همه مردم که در این روزها به دلیل مسدود بودن مسیر نتوانستند با قطار تردد کنند پوزش می‌طلبیم و امیدواریم دیگر شاهد وقوع چنین مشکلاتی نباشیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین