کد خبر: ۳۶۱۲۲۴
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
با هدف شناسایی توان بانکی ها برای حضور در رسانه های اجتماعی
جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بانکی (ویژه بانک ها و کارکنان شبکه بانکی کشور) همزمان با چهارمین هفته روابط عمومی در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
آفتاب‌‌نیوز :
این جشنواره با توجه به ضرورت تولید و انتشار محتوا در رسانه های جدید و  با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای رسانه های اجتماعی در حوزه پولی و بانکی راه اندازی شده است.

شناسایی ظرفیت های موجود برای تولید محتوا در شبکه بانکی کشور، تشویق جامعه بانکی به تعامل در محیط مجازی‌ و آموزش مهارت های تولید و به اشتراک گذاری محتوا در فضای آنلاین از دیگر اهداف جشنواره مذکور است. 

به گزارش دبیرخانه جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بانکی،‌ در این جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی که توسط بانک ها و کارکنان شبکه بانکی کشور راه اندازی شده اند در شش موضوع بانکی، اقتصادی، مدیریت، روابط عمومی، بازاریابی و بانکداری الکترونیک مورد ارزیابی و رقابت قرار می گیرند.

کلیه بانک ها و کارکنان نظام بانکی کشور می توانند تا 15 اردیبشهت ماه سال جاری برای ثبت عنوان وبلاگ یا رسانه اجتماعی خود به آدرس  http://bank-maskan.ir/6203/index.aspx مراجعه کنند. وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی ثبت شده، توسط هیئت داوارن بررسی شده و برندگان جشنواره در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.

مراسم اختتامیه جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بانکی با حضور مسئولان پولی و بانکی کشور به میزبانی بانک مرکزی در هفته روابط عمومی برگزار خواهد شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین