کد خبر: ۳۶۱۲۶۴
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۴

عذرخواهی رحمتی از هواداران استقلال

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با انتشار متنی به خاطر شکست تیمش در شهرآورد 82 از هواداران این تیم عذرخواهی کرد و قول داد که این شکست را جبران کند.
آفتاب‌‌نیوز :
سید مهدی رحمتی یک روز پس از شکست 4 بر 2 استقلال برابر پرسپولیس که نارضایتی و ناراحتی شدید هواداران این تیم را به همراه داشت، با انتشار متنی از هواداران استقلال عذرخواهی کرد و قول داد که این شکست را جبران کند.

متن پیام مهدی رحمتی به این شرح است:

دوست نداشتم در این شرایط حرفی بزنم اما فکر کردم حداقل کاری که می توانم انجام بدهم یک عذرخواهی بزرگ از تک تک هواداران استقلال است. همه آنهایی که تا صبح از شدت ناراحتی بیدار ماندند. من به نمایندگی از همه اعضای تیم تمام فریادها، خشم‌ها و اعتراض‌های شما را می‌پذیرم و پاسخی هم برایش ندارم. بازی دیروز ما جایی برای توجیه باقی نمی‌گذارد. باختیم و شایسته نبودیم و بهتر است بدون بهانه مسئولیت این نتیجه را بپذیریم و هواداران را بیش از این عصبانی نکنیم.

به عنوان برادر کوچک شما، اگر مقبولیتی برای من قائل هستید از همه هواداران استقلال می‌خواهم که با قلب‌های مهربان‌شان از این اتفاق تلخ گذر کنند و به آینده امیدوار باشند. به یاد دارم که چند سال قبل وقتی در جام حذفی سه بر صفر پرسپولیس را شکست دادیم چه دوران خوشی بود اما هرگز فکر نمی‌کردیم که مثل دیروز از راه برسد. همان طور که هیچکدام از ما نمی‌دانیم داربی های بعدی چه خواهد شد اما اینجا در محضر شما عزیزان و خدای بزرگ به سهم خودم قول می دهم تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم، در یکی از داربی‌های آینده نتیجه دیروز را جبران کنم.

این را هم به یاد داشته باشید که سه و چهار و پنج و ... صرفا اعدادی هستند برای کری‌های استادیومی، در غیر این صورت فوتبال ایران می‌داند که با یک باخت قدمت ٧٠ ساله باشگاه استقلال زیر سوال نخواهد رفت.

در پایان ادب و احترام حکم می‌کند که پیروزی دیروز را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش تبریک بگویم.

روزهای پر امید خواهد رسید. خیلی زود، شاید چند روز دیگر.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین