کد خبر: ۳۶۱۳۳۹
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳

به‌ آتش کشیدن ویلا پس از سرقت در شاهرود

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری سه سارق جوان که یک باب ویلا را پس از سرقت به آتش کشیده بودند، خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : منطقه سمنان، سرهنگ «غلامرضا کاظم‌زاده» با بیان این‌که این سارقان توسط مأموران انتظامی بخش بسطام شهرستان شاهرود دستگیر شدند، اظهار کرد: با اعلام آتش‌سوزی ویلایی در یک باغ در حوالی بخش بسطام، مأموران انتظامی به محل اعزام شدند و در بررسی‌های اولیه مشخص شد پیش از آتش‌سوزی، لوازم داخل منزل به سرقت رفته است.

وی خاطرنشان کرد: سارقان برای این‌که ردی از خود برجا نگذارند، با هدف انحراف ذهن مأموران پس از سرقت لوازم و اثاثیه داخل منزل، خانه را به‌صورت کامل به آتش کشیده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ادامه داد: مأموران آگاهی بخش انتظامی بسطام پس از 48 ساعت سرنخی در خصوص انتقال مشکوک یک تخته فرش توسط سرنشینان دستگاه موتور سیکلت دست یافتند و همین موضوع را با جدیت پیگیری کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی یک دامداری متروکه در همین خصوص و انجام هماهنگی لازم با مرجع قضایی برای بازرسی از آن تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه شماری از وسایل سرقتی در دامداری کشف شد.

کاظم‌زاده یادآور شد: با کنترل نامحسوس پلیس جوان 22 ساله‌ای هنگام مراجعه به این دامداری متروکه دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

وی گفت: متهم در ابتدا، منکر هرگونه جرمی بود اما در ادامه به انجام سرقت و به آتش کشاندن ویلا با همدستی دو دوست 23 و 24 ساله خود اعتراف کرد.

کاظم‌زاده، خاطرنشان کرد: دو متهم دیگر نیز با تلاش و عملیات‌های جداگانه تعقیب و مراقبت پلیس دستگیر شدند و با صراحت به جرم خود اعتراف کردند.

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی شاهرود از تحویل مجرمان به مراجع قضایی خبر داد و خاطرنشان کرد: کارشناسان، خسارت وارده به ویلا را بالغ بریک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین