کد خبر: ۳۶۱۴۱۶
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵

تاج، آجرلو و عزیز محمدی تایید صلاحیت شدند، صلاحیت عزیزی خادم احراز نشد

بررسی‌ صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال قطعی شد و در نهایت 3 نفر برای حضور در انتخابات آتی این فدراسیون صلاحیت‌شان احراز و یک نفر رد صلاحیت شده است.
آفتاب‌‌نیوز : در حالی که مهدی تاج، مصطفی آجرلو، عزیز الله محمدی و شهاب‌الدین عزیزی خادم به عنوان نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل در دوره آتی ثبت‌نا‌م کرده بودند از بین این چهار نفر 3 نفر صلاحیت‌شان برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل احراز و یک نفر رد صلاحیت شده است.

مهدی تاج، مصطفی آجرلو و عزیزالله محمدی 3 نامزدی هستند که صلاحیت‌شان توسط کمیته‌های نظارتی انتخابات فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات تایید شده است اما شهاب الدین عزیزی خادم به دلیل نداشتن سوابق مدیریتی کافی مجوز حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را نیافته است و بر این اساس صلاحیتش برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال احراز نشده است.

اسامی کاندیدا‌های نهایی تایید صلاحیت شده تا 24 ساعت آینده رسما به نامزد‌ها و ارگان‌های مربوطه اعلام می‌شود و کاندیدا‌ها تا 48 ساعت پس از آن امکان اعتراض به آن را خواهند داشت.

طبق اعلام قرار است انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل 11 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود تا فدراسیون فو‌تبا‌ل رییس، اعضای هیات رییسه و سایر ارکان جدید خود را بشناسند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، البته به گفته‌ی برخی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال امکان دارد در نشست آتی هیات رییسه زمان جدیدی برای انتخابات حداکثر تا 25 اردیبهشت تعیین شود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین