کد خبر: ۳۶۱۷۶۶
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲

ستاره سابق رئال‌مادرید در تهران/تبریک سالگادو به پرسپولیسی‌ها

ستاره پیشین فوتبال اسپانیا و رئال مادرید برای فوتبال ایران آرزوی موفقیت کرد. او به نتیجه شهرآورد 82 نیز واکنش نشان داد.
آفتاب‌‌نیوز :
میشل سالگادو که برای چندمین بار است وارد ایران می‌شود این بار با حضور در مراسم اهدا جوایز برندگان مسابقات ورزشی ایرانسل گفت: خیلی خوشحالم که برای سومین بار به تهران آمده‌ام. ایرانی‌ها احساس عجیبی به فوتبال دارند و مثل ما اسپانیایی‌ها فوتبال را زندگی می‌دانند.

او با بیان اینکه امیدوارم در آینده لژیونرهای ایرانی راهی باشگاه‌های اسپانیایی و البته رئال مادرید شوند با اشاره به شهرآورد تهران وتبریک به پرسپولیسی‌ها افزود: به استقلالی‌ها نیز می‌گویم ناراحت نباشند چرا که زندگی ادامه دارد و از این دربی‌ها خیلی بیشتر از این حرف‌ها برگزار خواهد شد. مهم شکوه فوتبال است.

ستاره پیشین فوتبال اسپانیا ادامه داد: من اینجا نیامدم که فقط ایران را تماشا کنم و یا از تهران زیبا لذت ببرم، آمده‌ام برای آینده رئال مادرید استعدادیابی کنم. نوجوانان و کودکانی که در این سال‌ها وارد این کمپ شوند چرا نباید لژیونرهای آینده فوتبال ایران در رئال مادرید باشند.

به گزارش ایسنا، سالگادو ضمن تشکر از حامیان مالی مراسم گفت: این نوجوانان آینده‌سازان فوتبال ایران و البته امیدوارم آینده‌سازان رئال مادرید هم باشند. کمپ رئال مادرید در ایران باید بسیار باشکوه باشد. من به عنوان نماینده رسمی باشگاه رئال مادرید در تهران هستم و به شما می‌گویم که ناب‌ترین استعدادها در فوتبال نزد این نوجوانان ایرانی است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین