کد خبر: ۳۶۱۸۹۱
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
به دنبال استقبال گسترده هموطنان از كارت هاي هديه صادره توسط بانک صادرات ايران تعداد كارت هاي صادره توسط بانك متبوع در پايان اسفندماه سال گذشته به مرز ١١ ميليون كارت رسيد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران، اين بانك در راستاي جلب رضايت مشتريان، ارتقاي کيفي خدمات، تنوع بخشي به محصولات و توسعه بانکداري الکترونيک، نسبت به صدور و تحويل انواع کارت بانکي به مشتريان و متقاضيان دراسرع وقت اقدام مي نمايد. بر اين اساس تا پايان سال١٣٩٤ بيش از١٠میلیون و ٧٨٨هزار کارت هديه صادر و تحويل مشتريان نموده است.  کارتهاي هديه بانک صادرات ايران با طرح ها متنوع در کليه شعب و به مناسبتهاي مختلف (نظير ازدواج، تولد واعياد مذهبي، ملي و…) و مبالغ متفاوت براساس نياز و درخواست هموطنان صادر ميشوند.

اين گزارش حاکي است از بين انواع کارتهاي الکترونيکي، کارتهاي سپهر با توجه به قابليتهاي زياد آن که امکان دريافت و انتقال وجه از طريق دستگاههاي خودپرداز، خريد online از طريق بسترهاي اينترنتي، خريد با استفاده از دستگاههاي پايانه فروش و... را براي مشتريان فراهم ميسازد بيشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

 دارندگان سپهرکارتها ميتوانند از خدمات متنوع دستگاههاي خودپرداز، خدمت پرداخت تلفني قبوض و تلفنبانک از طريق سامانه صداي سپهر (٠٩٦٠٢)، پايانههاي فروش نصب شده در فروشگاههاي معتبر سراسر کشور و دستگاههاي کارتخوان شعب استفاده نمايند.

گفتني است بانك صادرات ايران با ٢٥٧٥ شعبه در سراسر کشور، نصب و راه اندازي بيش از٤٠٠هزار دستگاه کارتخوان متصل به حسابهای این بانک، انجام روزانه بيش از ٢٤ ميليون تراكنش آني و ارایه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا نموده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین