کد خبر: ۳۶۲۰۲۶
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴

پایان اعتبار آرم‎های طرح ترافیک۹۴؛ امروز

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک با بیان اینکه اعتبار آرم های سال ۹۴ تا پایان ۳۱فروردین ماه سال جاری است، گفت: ازاول اردیبهشت تنها دارندگان آرم سال ۹۵ مجاز به تردد درمحدوده طرح ترافیک هستند.
آفتاب‌‌نیوز : مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه مهلت تحویل مدارک واجدین شرایط دریافت آرم طرح ترافیک۹۵ تا پایان فروردین ماه اعلام شده تصریح کرد: این مهلت نیز امروز به اتمام رسیده و آن دسته از واجدین شرایط که تا پایان وقت اداری امروز-۳۱ فروردین ماه- مدارک  خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه نکرده اند به منزله انصرافشان تلقی شده و برابر دستور العمل سازمان ترافیک می توانند جهت استرداد وجه به واحد صدور آرم مراجعه کنند .

وی در ادامه تصریح کرد: دارندگان خودروهای پلاک عمومی که درخواست شان از تاریخ ۲۵ فروردین ماه به بعد مورد تایید قرارگرفته تنها ده روز پس از تایید مهلت دارند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر که نشانی آنها بر روی سایت شهرداری تهران قراردارد، ارایه دهند.

به گزارش مهر، قنبرنژاد در ادامه یادآورشد: با توجه به اینکه اعتبار آرم های ۹۴ امروز به پایان می رسد، اظهارداشت: واجدین شرایطی که مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه داده اند، ۴۸ ساعت پس از تحویل مدارک به دفاتر می توانند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند .
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین