کد خبر: ۳۶۲۰۳۸
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
براساس بررسي و تحليل اطلاعات و نقشه هاي پيش يابي، با توجه به فعاليت سامانه بارشي در سطح استان بارندگي همراه با رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف پيش بيني مي شود.
آفتاب‌‌نیوز : اداره كل هواشناسي استان تهران اعلام كرد: براساس بررسي و تحليل اطلاعات و نقشه هاي پيش يابي، با توجه به فعاليت سامانه بارشي در سطح استان بارندگي همراه با رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف پيش بيني مي شود.

به گزارش ايرنا اداره كل هواشناسي استان تهران افزود: تا اواخر وقت امروز بارندگي همراه با رعد و برق و تندباد موقت خواهيم داشت و در مناطق مرتفع نيز بارش برف خواهد بود.

براساس اين گزارش با عبور اين سامانه بتدريج از روز چهارشنبه روند افزايش دما در سطح استان تهران پيش بيني مي شود.

اين گزارش حاكي است كمينه دماي امشب شهر تهران 9 درجه سانتيگراد و دو شب آينده نيز 12 و 14 درجه سانتيگراد پيش بيني مي شود ضمن اينكه بيشينه دماي دو روز آينده 20 و 24 درجه سانتيگراد خواهد بود.

بر اساس اين گزارش ايستگاه ورامين با 19 درجه سانتيگراد و فيروزكوه- امين آباد و آبعلي با منفي پنج درجه سانتيگراد به ترتيب بيشترين و كمترين دماي استان را در 24 ساعت گذشته داشتند.

در همين مدت از نظر وضعيت بارندگي نيز ايستگاه آبعلي با 5.2 ميليمتر و شهريار با كمتر از 0.1 ميليمتر به ترتيب بيشترين و كمترين حجم بارش را در 24 ساعت گذشته در سطح استان تهران داشتند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین