کد خبر: ۳۶۲۰۷
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۸۴ - ۲۱:۴۱
آفتاب‌‌نیوز : دختر 15 ساله و پسر 21 ساله‌اي سال گذشته در خيابان با هم آشنا شده و قول ازدواج به يكديگر دادند كه اين موضوع با مخالفت خانواده‌ي دختر بعد از اطلاع از ماجرا مواجه شد. براي همين پسر به طور پنهاني با دختر رابطه برقرار مي‌كند، پدر و مادر دختر بعد از اين‌كه از اين ماجرا اطلاع پيدا مي‌كنند، ناگزير با اين ازدواج موافقت مي‌كنند اما با اين شرط كه تا زماني‌كه پسر شغل و مسكن مناسب پيدا نكند، نمي‌تواند دختر را ببيند.

يك عضو شوراي حل اختلاف شعبه‌ي 2214 دادگاه خانواده 1 در اين باره گفت: بعداز امتناع پسر از نديدن دختر، پسر به دادگاه خانواده مراجعه كرده و از اين موضوع شكايت مي‌كند. با احضار خانواده‌ دختر و تشكيل پرونده در شعبه 2214 قرار بر اين شد كه پسر در عرض يك سال مسكن و شغل مناسبي تهيه و سپس با هم ازدواج كنند و سپس بتواند هفته‌اي يك‌بار دختر را ملاقات كند.

فرداي روز دادگاه، خانواده‌ي دختر به دادگاه مراجعه كردند و اظهار داشتند كه دخترشان به همراه داماد آينده‌شان فرار كرده است.هم‌اكنون بيش از 2ماه از فرار اين دو مي‌گذرد ولي هنوز مكان آنها شناسايي نشده و پدر و مادر دختر به دنبال شناسايي مكان فرزندشان هستند.بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین