کد خبر: ۳۶۲۹۲
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۸۴ - ۱۲:۰۹
آفتاب‌‌نیوز : اسماعیل گرامی مقدم نماینده بجنورد در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی آفتاب در مورد عکس العمل اصلاح طلبان در قبال سخنان مصباح و شاگردانش در نظام جمهوریت تصریح کرد: در دو مقطع مهم از نظام یعنی مبارزه با رژیم ستم شاهی و جنگ تحمیلی آقای مصباح یکی از غائبین بوده اند که اساساً این دو مقطع پایه های محکم نظام جمهوری اسلامی را بنا گذاشته است. 

وی اظهار داشت: جمعی از نیروهای انقلابی جریان راست و چپ در شکل دادن به این دو پایه نظام موثر بودند که از دلسوزان نظام نیز محسوب می شوند. 

وی اظهار داشت: امروز اگر این تفکرات متحجرانه که بصورت پنهان رشد می کنند ریشه های انقلاب را تهدید می کنند بر تمام دلسوزان است که موضع بگیرند و آگاهی به مردم بدهند تا مانع از نشر اندیشه هایی بشوند که نه مورد قبول امام بوده و نه مورد قبول رهبری است، مواضعی که برای مردم را تنها لعابی برای حکومت اسلامی می دانند. 

نماینده بجنورد افزود: بنابراین همه آگاهان که در دو صحنه مبارز با ستم شاهی و شکل گیری انقلاب و اوج انقلاب یعنی جنگ تحمیلی حضور داشتند باید پاسخگو به این جریان باشند. 

عضو فراکسیون اقلیت مجلس هفتم گفت: هر چقدر به نوع اندیشه این تفکرات پرداخته شود بیشتر مردم به حقانیت اصلاح طلبان و پای بندی آنها به نظام جمهوری اسلامی به خصوص جمهوریت آن پی خواهند برد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین