کد خبر: ۳۶۳۲۲۱
تاریخ انتشار : ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
خرازی گفت: اگر به اقتدار ایران می‌اندیشیم و اگر دغدغه آینده فرزندانمان را داریم هر کدام از ما باید یک رسانه شویم و برای موفقیت کاندیداهای لیست امید تلاش کنیم.
آفتاب‌‌نیوز :
محمد صادق خرازی در جمع دانشگاهیان و فرهنگیان آذربایجان‌شرقی با حمایت قاطع از کاندیداهای لیست امید در تمامی حوزه‌های انتخابیه استان تصریح کرد: سلام بر مردم آذربایجان قهرمان که بیشترین نقش را در وقوع انقلاب اسلامی داشتند. سلام بر مردمی که بیشترین رشادت‌ها را در دوران دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتند. وقتی حرف از ایثار و شهادت و باکری‌ها و قهرمانی‌ها است نمی‌توان نام این عزیزان را بر زبان نیاورد.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در انتظار جمعه حماسه‌ساز مردم آذربایجان است، اظهار کرد: اگر به اقتدار ایران می اندیشیم و اگر دغدغه آینده فرزندانمان را داریم هر کدام از ما باید یک رسانه شویم و برای موفقیت کاندیداهای لیست امید تلاش کنیم.

وی در بخشی از سخنان خود عنوان کرد: محال است مردم ایران اجازه دهند که مجددا پدیده احمدی نژادیسم در این کشور حاکم شود.

دیپلمات اسبق جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: ما می‌خواهیم مردم ایران بر سرنوشت خود حاکم شده و همچون گذشته‌ها نقش تاریخی خود را ایفا کنند.

رییس حزب ندای ایرانیان، اصلاح‌طلبان را از تبار امام خمینی(ره)دانست و عنوان کرد: چگونه عده‌ای به خود اجازه می‌دهند که به گفتمان اصلاحات که گفتمان مورد تایید اکثریت مردم ایران است، اهانت کنند؟

خرازی تصریح کرد: هفتم اسفند ماه، آغازگر یک پیام از جریان بزرگ اصلاحات و حاکی از انجام مسئولیت تاریخی مردم ایران در امتداد خرداد ماه ٧٦ و ٩٢ است.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: ما می‌خواهیم زندگی مردم آمیخته با عدالت باشد و معتقدیم عدالت نمی‌تواند صرفا ورد زبان یک عده خاص باشد ولی در مقام عمل به این مهم توجهی نشود.

به گفته وی مردم ایران اسلامی به قانون اساسی رای داده و مدار زندگی خود را در این راستا قرار دادند.

به گزارش ایسنا، خرازی با انتقاد از اینکه برخی‌ها به راحتی اشخاصی را ممنوع التصویر می‌کنند، گفت: اصلاح طلبان متعلق به نظام هستند. به جرات می‌توان گفت که اگر خدایی نکرده روزی در این کشور جنگی اتفاق بیفتد، عده‌ای در خانه می‌مانند و اصلاح طلبان لباس رزم می پوشند و در میدان حاضر می‌شوند.

وی ادامه داد: انتخابات روز جمعه به خاطر چهار رای و چهار سال نمایندگی نیست، بلکه موفقیت یک جریان فکری است که همچون برخی‌ها در مقابل رهبری نمی‌ایستند. موفقیت یک جریان فکری است که همچون برخی‌ها نیستند که در طول هشت ساله فعالیت خود، شش سال خون بر جگر رهبری کند.

وی در پایان برای حل مساله رفع حصر ابراز امیدواری کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین