کد خبر: ۳۶۶۸۱۱
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
نماینده اصلاح طلب مجلس از تشکیل دو یا سه فراکسیون در مجلس دهم خبر داد و گفت: خطوط سنتی باید شکسته شود و ما مخالف حضور اصولگرایان در فراکسیون امید نیستیم.
آفتاب‌‌نیوز : علیرضا محجوب، مهم‌ترین اولویت مجلس دهم را اولویت اقتصادی دانست و افزود: صیانت از كسب و كار و اقتصاد كشور به معنی تولید ملی و تولید داخلی باید مهم‌ترین اولویت مجلس دهم باشد.

به گزارش ایرنا، وی تاكید كرد: مجلس دهم باید گام‌های جدیدی را در موضوعات اقتصادی بردارد كه امیدواریم در این مسیر موفق باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره همراهی قوه مقننه با مجریه نیز اظهار داشت: حمایت و همراهی با دولت وجود دارد ولی به این معنا نیست كه مجلس دولتی شود. ما نهادی مستقل هستیم و تصمیمات‌ ما نیز مستقل است. همانگونه كه همواره مشی رهبری این بوده كه باید مجالس از دولت‌ها حمایت كنند، مشی ما نیز حمایت از همه دولت‌ها بخصوص دولت آقای روحانی است.

محجوب با بیان این كه حداقل دو یا سه فراكسیون اصلی در مجلس دهم تشكیل می‌شود، در پاسخ به سوالی درباره این كه آیا برخی از اصولگرایان در فراكسیون امید حضور خواهند یافت، یا خیر؟ گفت: ما مخالفتی با حضور آنان نداریم.

وی افزود: خطوط سنتی باید شكسته شود. فراكسیونی كه از مجلس پنجم تا امروز وجود داشته، به نام فراكسیون خط امام(ره) بوده، اگر امروز می‌خواهد به عنوان دیگری تشكیل شود، باید در مجلس دهم درباره آن تصمیم‌گیری شود.

این نماینده اصلاح طلب تاكید كرد: امروز مهم‌ترین مشكل كشور فساد است و ما باید در ابتدا فراكسیون مبارزه با فساد را تشكیل دهیم تا سلامت اقتصادی در كشور داشته باشیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین