کد خبر: ۳۶۶۹۵۲
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵
دادستان عمومی و انقلاب تهران نسبت به رفتارهای هنرمندان و ورزشكاران متخلف هشدار داد.
آفتاب‌‌نیوز :
عباس جعفری دولت آبادی عصر سه شنبه این هشدار را در جمع قضات دادسرای پولی، بانكی و اقتصادی در محل دادسرای تهران اعلام كرد. 

دولت آبادی گفت: اگر ورزشكاران و هنرمندان در جلسات مبتذل و خلاف موازین شركت كنند و اتهام آنها محرز شود اسامی آنها اعلام خواهد شد.

این مقام قضایی افزود: هنرمندانی كه در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی حضو ر دارند و ورزشكارانی كه مورد توجه جامعه بویژه جوانان هستند، نباید در جلسات خلاف موازین شرع شركت كنند.

وی یادآورشد: فساد تنها محدود به حوزه اقتصادی نیست و در همه حوزه ها بویژه حوزه فرهنگی خطر فساد وجود دارد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران در بخش دیگر سخنان خود با تاكید براینكه مهمترین عامل تقویت اقتصاد مقاومتی، مبارزه با فساد است، یادآورشد: قوه قضاییه و دادستانی تهران در برخورد با فساد جدی است.

وی اظهار داشت: در سال 93 ، 61 كیفرخواست و در سال 94 ،‌78 كیفر خواست در دادسرای اقتصادی صادر شده است.

دادستان تهران ادامه داد: در 18 پرونده موجود در اجرای احكام دادسرای اقتصادی 11هزار میلیارد ریال گردش مالی وجود داشته است.

جعفری دولت آبادی یادآورشد: در 32 پرونده دیگر نیز 600 هزار میلیارد ریال گردش مالی بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب تهران در باره ضرورت همه جانبه با فساد در كشور نیز تاكید كرد: مبارزه با فساد باید همه جانبه و بدون تبعیض و شامل هر مقامی باشد.

وی افزود: اینكه می گویند به فساد رسیدگی نمی شود جفای به دستگاه قضا است و در مبارزه با فساد حد و مرز و مصونیت نباید وجود داشته باشد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران تصریح كرد كه در پرونده امیر منصور آریا برای 241 نفر كیفرخواست صادر شد.

به گزارش ایرنا، این مقام قضایی ادامه داد كه درسالهای 93 و 94 در جریان رسیدگی به مفاسد مبلغ 2 هزار و 264 میلیارد ریال رد مال و 120 میلیارد ریال جزای نقدی به صندوق دولت واریز شد.

وی گفت: كارهای زیادی در زمینه مبارزه با مفاسد انجام شده كه برخی از آنها بدلیل گستردگی و برخی بدلیل رعایت موازین قانونی امكان انتشار ندارند .

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین