کد خبر: ۳۶۸۰۳۵
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
رئیس کمیته انضباطی درباره دیدارهای هفته 30 لیگ برتر به نکاتی اشاره کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: خوشبختانه مسابقات هفته پایانی از نظر انضباطی کارنامه خوبی داشت. به طوری که غیر از چند مورد جزئی که در گزارش مقامات رسمی آمده است، هر 8 مسابقه قابل قبول بوده و در کمال آرامش برگزار شد. ضمن تشکر از مقامات اجرایی فوتبال که همزمان در 8 مسابقه مخصوصا در دیدارهای حساس، فعالانه انجام وظیفه کرده‌اند، اجرای مراسم اهدای جام در اهواز هم بسیار مناسب و بدون حاشیه برگزار شد. علیرغم وجود مسابقات بسیار حساس در صدر و انتهای جدول، همه دیدارها با آرامش و سلامتی و بدون تنش های انضباطی انجام شد.

وی در ادامه بیان کرد: هفته های پایان که مصادف با حضور گسترده و بعضا 100 هزار نفری تماشاگران بود، این نوید را می‌دهد که اگر بار فنی مسابقات بالا باشد و همه چیز در زمان و مکان خود به موقع اجرا شود و مقامات اجرایی و داوران هم با کمترین اشتباه، بازیها را برگزار کنند، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

رئیس کمیته انضباطی ادامه داد: در هر صورت خوشحالیم از اینکه بازی‌های لیگ برتر به سلامتی تمام شد. اگر چه در هفته 29 و در بازی استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز شاهد صحنه های تاسف بار بودیم که رای آن هم صادر شده و در مسیر ابلاغ است، مابقی مسابقات قابل قبول بوده و حوادث نگران کننده‌ای وجود نداشته است. مطمئنا در لیگ های پایین‌تر از جمله لیگ های دسته اول و دوم، هم عزم عمومی فدراسیون وجود دارد که هفته های پایانی با کمال آرامش و نظم برگزار شود که بعد از برگزاری تمامی مسابقات و فینال جام حذفی در شهر خرمشهر، شاید بتوان یک جمع بندی انضباطی از حوادث فصل فوتبال کشور به عمل آورد و با آمار و ارقام، اطلاعاتی را به سمع ونظر علاقمندان رساند.

به گزارش فدراسیون فوتبال، حسن زاده در ادامه افزود: امیدواریم در اولین فرصت ممکن به طور شایسته اطلاع رسانی کنیم و توصیه هایی را برای تیم ها در فصل آتی داریم که آنها را هم به موقع بیان خواهیم کرد. از همه همکاران انضباطی سراسر کشور، خصوصا عزیزانی که به طور مستقیم، ماموریت نظارت در بازی‌های حساس را بر عهده داشتند و اکثرا با طی مسافت، حتی با وسیله نقلیه زمینی در شهرهای دور و نزدیک حاضر شدند و مسائل انضباطی را به موقع در اختیارمان قرار داده و گزارش کردند، تشکر می کنم.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین