کد خبر: ۳۶۸۳۵۹
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۳
برنامه نود این هفته از ساعت 22:30 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه نود این هفته از ساعت 22:30 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

سئوال مسابقه پیامکی این هفته به بهترین بازیکن فصل اختصاص یافته بود.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + گزارش تصویری

۱- امید ابراهیمی ۲- جلال حسینی ۳- فرناندو دخسوس ۴- مهدی رجب زاده ۵- مهدی رحمتی ۶- سروش رفیعی ۷- داریوش شجاعیان ۸- مهدی طارمی ۹- محسن مسلمان

 نمرات بازیکنان در پایان لیگ اعلام شده و در نهایت مشخص شد مهدی طارمی عنوان بازیکن برتر را با نمره میانگین ۲،۷۱ در بازی ها کسب کرده است.محسن مسلمان، امید ابراهیمی و مهدی رحمتی هم دوم تا چهارم شدند.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + گزارش تصویری

تصویری ناراحت کننده از پراکندگی تیم های لیگ برتر در استان های مختلف کشور پخش شد که پس از مدت ها برای اولین بار شمال کشور هیچ تیمی در لیگ ندارد و استان های بزرگی مثل کرمان، هرگزمان هم بدون تیم هستند.

ترین های هفته سی ام لیگ برتر معرفی شدند:

- حرکات تکنیکی هفته: محمدرضا عباسی(ذوب آهن)، فرشاد احمدزاده(پرسپولیس) ، معین عباسیان(پدیده)، علی قلی زاده(سایپا)، مهدی ترابی(سایپا)، سعید آقایی(تراکتورسازی)، رضا درویشی(ملوان)، محمدرضا حسینی(ذوب آهن)، علی قاطمی(راه آهن)، علی کریمی(سپاهان)، کریم اسلامی(صبا)، محمد ایرانپوریان(تراکتورسازی)، محمدعلی فرامرزی(پدیده)، حسین زامهران(سیاه جامگان)

- کار تیمی برتر هفته: تراکتورسازی مقابل استقلال اهواز

- موقعیت از دست رفته هفته: احمد نورالهی مقابل راه آهن

- پاس گل برتر هفته: احمد عبدالله زاده(فولاد) مقابل گسترش فولاد

- مهار برتر هفته: محمدحسین عین افشار (سیاه جامگان) مقابل ملوان

- گل برتر هفته: رحیم زهیوی(استقلال خوزستان) مقابل ذوب آهن

جدول پایانی لیگ برتر مرور شد.

 عادل فردوسی پور گفت باید یک تقدیر ویژه کنیم از هواداران پرسپولیس که ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه آمدند و پس از این که قهرمانی را از دست دادند ایستاده و در حالی که اشک می ریختند تیمشان را تشویقش کردند و حمایت کردند و یک فرهنگ سازی جدید در فوتبال ما راه انداختند، دست مریزاد به آنها می گویم.

کار قشنگی هم کرده بودند و طرح موزاییکی زیبای نام پرسپولیس را روی سکوها درست کردند که خیلی جالب بود. همه فکر می کردند پرسپولیس این بازی قهرمان میشه ولی نشد، تیم بسیار شایسته ای بود و تیم شانزدهم خودش را به بالای جدول رساند، بعد از دست رفتن هادی نوروزی هم بازیانش متحد شدند و می خواستند جام رو به هادی نوروزی تقدیم کنند که نشد. 

گزارشی از دیدار تیم های صبای قم و استقلال به همراه حواشی و صحبت های بازیکنان و مربیان تیم ها پخش شد.

عملکرد برترین بازیکنان لیگ پانزدهم مورد بررسی قرار گرفت.

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

روند حرکتی استقلال در سه فصل اخیر مرور شد که اول فصل خوب نتیجه می گیرد و در ادامه سقوط می کند.

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

فردوسی پور در ادامه از رفتار برخی هواداران که به صفحه یحیی گل محمدی رفته اند و کاری کردند که صفحه اش را ببندد انتقاد کرد. 

گزارش نود درجه با ادبیات طنزگونه ی  خود به اتفاقات هفته اخیر فوتبال کشورمان پرداخت.

- عملیات بازسازی ورزشگاه ها برای گرفتن میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ بعد از ریاست تاج بر فدراسیون

- بردن استکان به قم برای اهدا به قهرمان لیگ

- امیدواری هواداران خردسال استقلال به آینده تیم مظلومی

- خالی بودن یک سوم پایین ساندویچ های استادیوم آزادی

گزارشی کامل از دیدار تیم های سیاه جامگان - ملوان به همراه حواشی و مصاحبه های بازیکنان، مربیان و هواداران دو تیم پخش شد.

داوری دیدارهای پخش شده توسط مرادی کارشناس برنامه مورد بررس قرار گرفت.

سرنگونی برزای پنالتی بود

داوری مسابقه  صبا - استقلال بررسی شد و مرادی درباره آن گفت: سرنگونی برزای در محوطه جریمه پنالتی بود و دروازه بان صبا کاری با توپ نداشت و فقط مهاجم را زد و کارت زرد هم درست بود. سرنگونی مهاجم استقلال در نیمه دوم در محوطه جریمه خطا بود و بازیکن صبا با دو دست او را هل داد که خطا بود.

داوری مسابقه سیاه جامگان - ملوان: میثم حسینی در محوطه جریمه روی جلال رافخایی خطا کرد و باید یک پنالتی برای ملوان اعلام می شد. گل سیاه جامگان روی پرتاب اوت به درستی مردود اعلام شد و مهاجم روی دروازه بان خطا کرد. در لحظه آخر مسابقه در محوطه جریمه تکل بازیکن سیاه جامگان روی پای بازیکن ملوان خطا نبود و مدافع توپ را زد.

لب خوانی برنامه نود و پنالتی که به اشتباه گرفته شد! + تصاویر

گزارشی کامل از دیدار تیم های پرسپولیس - راه آهن به همراه حواشی و صحبت های مربیان، بازیکنان و هواداران تیم ها پخش شد.

داوری دیدار پرسپولیس - راه آهن و استقلال خوزستان - ذوب آهن توسط مسعود مرادی مورد بررسی قرار گرفت. مرادی اعتقاد داشت یک پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد ولی پنالتی گرفته شده نیز به اشتباه بود!

داوری بازی پرسپولیس - راه آهن بررسی شد و مرادی درخصوص آن گفت: کشیدن بازیکن پرسپولیس در محوطه جریمه روی ضربه کرنر خطا نبود و بازیکن پرسپولیس خودش را جلو پرتاب کرد و پنالتی نبود.

تکل بازیکن راه آهن روی علیپور در نیمه دوم پنالتی نبود و اول توپ را زد. خطا روی طارمی روی خط محوطه جریمه بود و باید پنالتی برای پرسپولیس اعلام می شد که ضربه آزاد اعلام شد.

 ۱۶ دقیقه بعد پنالتی برای پرسپولیس به اشتباه اعلام شد و خطا روی علیپور بیرون محوطه جریمه اتفاق افتاد. وقت اضافه بازی حدود ۶ دقیقه و ۱۰ ثانیه بود که ۵ دقیقه اعلام شد. 

داوری بازی استقلال خوزستان - ذوب آهن: بازیکن استقلال خوزستان خطای میانه میدان در دقیقه ۴۳ انجام داد و باید کارت زرد دوم را می گرفت و اخراج می شد.

 روی گل اول استقلال خوزستان توپ به صورت دانیال اسماعیلی فر برخورد کرد اما اجباری برای فیرپلی نبود و ادامه بازی توسط داور درست بود. در شادی بعد از گل بازیکنان استقلال به خاطر ریختن بازیکنان ذخیره به زمین باید حداقل یک بازیکن کارت زرد می گرفت.

از نکات جالبت این بخش لب خوانی برنامه نود و صحبت های رد و بدل شده بین بازیکنان و داوران بود و در نهایت پنالتی که به اشتباه گرفته شد.

عبداله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، قهرمان لیگ پانزدهم میهمان برنامه نود بود.

ویسی: از هر نظر به لسترسیتی شباهت داشتیم/ جام قهرمانی را به شهدای مدافع حرم تقدیم می کنیم

ویسی در ابتدای صحبت هایش اظهار داشت: بازی با ذوب آهن اتفاق خیلی بزرگی رقم خورد ولی اتفاق بدی هم افتاد و یکی از هواداران تیم درگذشت که به خانواده وی تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: همه و همه برای پیروزی استقلال خوزستان زحمت کشیدند و طی این 2، 3 روز حدود هفت، هشت هزار تماس از دست رفته داشتم که از هواداران و دوستان عذرخواهی میکنم که نتوانستم پاسخ آن ها را بدهم. البته در ادامه برنامه وی اظهار داشت این 7 ، 8 هزار تماس از دست رفته و پیامک داشتم!

کلیپی جذاب از استقلال خوزستان و تصاویری از صحبت های ویسی با بازیکنان تیمش در جلسه آنالیز و فیلمی از لسترسیتی برای بازیکنان پخش شد.

پس از پخش این تصاویر عبداله ویسی از تشابه تیم لسترسیتی به استقلال خوزستان گفت و اظهار داشت این دو تیم از هر لحاظ به هم تشابه داشتند و از همین رو به استقلال خوزستان، لستر سیتی می گویند.

گزارشی کامل از دیدار تیم های استقلال خوزستان و ذوب آهن و حال و هوای این دیدار پخش شد.

3 جام قهرمانی متفاوت در 3 نقطه ایران!

تصاویری از سه جام قهرمانی در تهران، قم و خوزستان پخش شد که نکته جالب توجه تفاوت این سه جام با یکدیگر بود که در این میان ویسی اصرار داشت جام اصلی به خوزستان آمده بود چرا که همه می دانستند استقلال خوزستان قهرمان می شود.

آنالیزی از استقلال خوزستان پخش شد که طی آن به نقاط قوت این تیم اشاره شده بود.

ویسی در ادامه صحبت هایش به جایگاه رفیع شهدای مدافع حرم اشاره کرد و اظهار داشت: جام قهرمانی را به شهدای حرم و استقلال دهه 70 تقدیم می کنم. همیشه بازیکنان استقلال دهه 70 کمک حال من بودند و هستند و از آن ها تشکر می کنم.

ویسی: شک نکنید 2 سال دیگر به آسیا می رویم!

ویسی در مورد برنامه فصل آینده اش گفت: یک جلسه با سپاهان داشته ام، امروز هم با آنها جلسه ای دارم و پاسخ نهایی را به آنها نمی دهم و باید پیش از تصمیم گیری با مسئولان استقلال خوزستان صحبت کنم و باید زیر ساخت ها فراهم شود و تیم آسیایی می خواهیم. ضمن اینکه 3 پیشنهاد دیگر هم دارم و باید در مورد شرایط تیم ها تصمیم نهایی را بگیرم. 

وی در پایان صحبت هایش ضمن تشکر از مسئولان فوتبالی کشور اظهار داشت: شک نکنید که 2 سال دیگر در آسیا هستیم، چه با تیم استقلال خوزستان و چه با سپاهان!

محمد طیبی (کاپیتان تیم استقلال خوزستان)، رحیم زهیوی و موسی کولیبالی (بازیکنان استقلال خوزستان) میهمانان برنامه نود بودند.

محمد طیبی 29 ساله اظهار داشت از 24 سالگی فوتبال حرفه ای را آغاز کرده است. وی گفت: پیش از پرداختن به فوتبال حرفه ای در یک رستوران و در آشپزحانه کار می کردم و همزمان با کار کردن فوتبال بازی می کردم. 

تمام حواسم به فوتبال بود و از 24 سالگی روند رو به رشدی را طی کردم و اکنون اینجا هستم.

زهیوی: خودم هم نمیدانم نام خانوادگی ام چیست! خودم هم گیج شده ام!

رحیم زهیوی اهل سوسنگرد در مورد سن خود گفت: برادرم 29 سال دارد و من 26 سال و شناسنامه هایمان با هم عوض شده است و حتی حاضرم تست ژنتیک بدهم.

هر تیمی می رفنم لحظه آخر خط می خوردم. از همین رو رفتم دانشگاه و در رشته پتروشیمی تخصیل کردم.

پس از دانشگاه در یک بازی مقابل استقلال اهواز خیلی خوب بازی کردم و آنجا بود که توانستم توانایی خود را نشان داده و آغاز پیشرفتم بود.


موسی کولیبالی در مورد یادگیری زبان فارسی در ایران گفت: اینجایی که هستم با لهجه های مختلف صحبت می کنند و از همین رو نمیتوانم یک زبان را یاد بگیرم.

محمد طیبی و موسی کولیبالی در مورد سئوال پیامکی برنامه به خسوس رای دادند.

طیبی: ترجیح می دهم در تیم خودم بمانم

طیبی اظهار داشت: پیشنهاداتی دارم ولی ترجیح می دهم در تیم خودم باشم.

کولیبالی: طرفدار بارسلونا هستم ولی سرخیو راموس را بیشتر از همه دوست دارم

کولیبالی در مورد حضورش در ایران گفت: اگر قبل از آمدنم به ایران به من می گفتند در ایران بازی خواهی کرد باور نمی کردم ولی خواست خدا بود که در ایران بازی کنم. 

وی در مورد بازیکن مورد علاقه اش گفت: طرفدار بارسلونا هستم ولی سرخیو راموس را بیشتر از سایر بازیکنان دوست دارم.

گزارشی از قهرمانی استقلال خوزستان و شادی بازیکنان، مسئولان و هواداران این تیم پخش شد.

غلامرضا بهروان رئیس سازمان لیگ روی خط تلفنی برنامه آمد و اظهار داشت: برنامه ریزی دقیقی برای اهدای جام قهرمانی داشتیم و قرار بود فقط جام به دست بازیکنان برسد ولی وقتی جام اهدا شد کمی نظم به هم ریخت.

وی در مورد بازی فینال گفت: خودم در سال 95 ، 3 بار از ورزشگاه خرمشهر بازدید کردم و مشکلی برای برگزاری بازی در این ورزشگاه نداریم.

بازی روز 9 خرداد برگزار می شود و تغییری در زمان برگزاری بازی نخواهیم داشت.

وی در مورد جام های تهیه شده برای قهرمان لیگ برتر گفت: هر 3 جام توسط روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون تهیه شده بود و به عقیده ی من باید یک جام برای قهرمان لیگ برتر درنظر بگیریم و به امید خدا در آینده این طرح اجرا خواهد شد.

محمد طیبی و رحیم زهیوی در پایان صحبت های خود از مسئولان باشگاه تشکر کردند.

موسی کولیبالی نیز در پایان صحبت های خود از ویسی تشکر کرد و اظهار داشت: یک بار عبداله ویسی به من گفت که انسان اگر با تمام وجود تلاش کند به پیروزی می رسد و از آن زمان من تصمیم گرفتم تمام جانم را برای استقلال خوزستان بگذارم.

گزارشی از درگذشت "علی سواری" از هواداران استقلال خوزستان پخش شد که در جریان دیدار تیم های استقلال خوزستان و ذوب آهن بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.

مسعود مرادی در مورد صحنه دقیقه 94 دیدار استقلال خوزستان و ذوب آهن گفت: خطای بازیکن ذوب آهن روی بازیکن استقلال خوزستان پنالتی بود که گرفته نشد.

گزارش نود تا نود پخش شد که به اتفاقات هفته اخیر فوتبال کشورمان پرداخته بود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین