کد خبر: ۳۷۰۴۱
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۸۴ - ۲۱:۲۴
آفتاب‌‌نیوز : در تاريخ 20 دیماه شخصي با نام علي با مراجعه به کلانتري 13 شهرستان نراق عنوان کرد؛از دو روز پيش برادرم به نام محمد مفقود شده و تاکنون به منزل مراجعت ننموده است. همچنين وي ادعا کرد که برادرم با همسرش اختلاف شديد داشته و چندين بار همسر برادرم وي را به قتل تهديد نموده است.

کرمي عنوان داشت، با توجه به اظهارات برادر مفقودي گزارش مفصلي تهيه و به عرض مقام قضايي رسيد و مقام قضايي دستور احضار و تحقيق از خانم معصومه -ش همسر مفقودي را صادر نمود و ماموران در اين خصوص تحقيقات گسترده اي را آغاز کردند. 

ابتدا متهمه از بازگويي حقيقت طفره رفته ولي در نهايت اعتراف کرد؛به همراه شوهرم از شهر نراق به سمت دليجان رفته و تحت عنوان دريافت طلب از يکي از کارخانه هاي قطب صنعتي راونچ نرسيده به روستاي دودهک با آژانس به قطب صنعتي مراجعه کردیم . در آنجا به همسرم گفتم کارخانه مورد نظر بسته است که در حين برگشت از قطب صنعتي  پياده حرکت کرديم و  مجتبي  که از قبل اطلاع داشت با موتورسيکلت به ما ملحق شد و هر سه نفر به صورت سه ترک از مسير جاده گاز قصد عزيمت به نراق را داشته که در مسير راه با نقشه قبلي مجتبي موتورسيکلت را متوقف و پس از بحث و مجادله با مقتول با يک عدد آچار فرانسه ضرباتي را به سر همسرم وارد کرد و سپس من نیز با يک عدد سنگ ضربه اي را به سرش وارد کرده و سپس با استفاده از بنزين موتورسيکلت و ريختن آن بر روي مقتول وي را آتش زدم.

با توجه به اظهارات متهمه، مجتبي دستگير و تيمي از پرسنل آگاهي شهرستان دليجان به همراه بازپرس و پزشکي قانوني و متهمه به محل وقوع قتل عزيمت و در آنجا با جسد سوخته مقتول روبرو شدند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین