کد خبر: ۳۷۸۴۵۸
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳
رضا شاهرودی:
پیشکسوت تیم پرسپولیس اعتقاد دارد رامین رضاییان و مهدی طارمی باید به شکل بهتری از این باشگاه جدا می شدند.
آفتاب‌‌نیوز :
رضا شاهرودی که سابقه حضور در فوتبال ترکیه را دارد، در گفت و گو با "ورزش سه" درباره حضور مهدی طارمی و رامین رضاییان در تیم ریزه اسپور ترکیه، انتقادهایی که هواداران به آنها می کنند، آینده پرسپولیس برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

این کارها عاقبت ندارد

رامین رضاییان و مهدی طارمی با پرسپولیس دست یاعلی دادند اما متاسفانه پیچیدند و به ترکیه رفتند. این کارها آخر و عاقبت ندارد و به دل هوادار نمی نشیند. کاری که این دو بازیکن کردند به هیچ عنوان حرفه ای نبود. آنها مرد و مردانه باید می گفتند که اگر در ایران بازی کنیم، در پرسپولیس می‌مانیم. آنها می خواستند به خارج از کشور بروند، حرفی نیست اما باید قشنگ‌تر این کار را انجام می دادند.

پروین نباید ناز طارمی را می کشید

من از علی پروین به عنوان اسطوره باشگاه تعجب می کنم و گلایه دارم. او چطور راضی شد از طارمی بخواهد در پرسپولیس بماند؟ علی پروین از بزرگتر از این ها چنین درخواستی نداشته اما از طارمی خواست بماند. من چنین چیزی را از علی پروین ندیده بودم. اینکه ما برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس ناز کسی را بکشیم، درست نیست. پروین بزرگ ما است و احترامش واجب اما نباید از طارمی درخواست ماندن می کرد.

به رامین گفتم در ترکیه دوام نمی آوری

من رامین رضاییان را دیدم و تجربیاتم از بازی در ترکیه را به او گفتم. ترک ها چیزهایی در قراردادشان می آورنند که کار را برای بازیکن مشکل می کند. طبق قراردادی که می بندند اجازه حضور در اردوهای تیم ملی را به بازیکن نمی دهند. به رامین گفتم در ترکیه به مشکل می خوری و نمی توانی آنجا دوام بیاوری اما توجه نکرد. البته هرگز به او نگفتم به ترکیه نرو، فقط تجربیاتم را ارائه دادم.

به خاطر فوتبال ترکیه، تیم ملی را ازدست دادم

من، سهراب بختیاری زاده و محمد خاکپور در ترکیه بازی کردیم و هر کدام در مقطعی نتوانستیم به اردوی تیم ملی برویم. شخصا به خاطر قراردادم با تیم ترک اردوی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی را از دست دادم. طارمی و رضاییان هم به مشکل می خورند و فکر می کنم خیلی زود به ایران برگردند. شخصا اصلا به این انتقال خوشبین نیستم. با این حال برای شان آرزوی موفقیت می کنم.

از علیپور و سایرین حمایت کنیم

من به هواداران پرسپولیس توصیه می کنم که حرفه ای باشند و به جای اینکه اینقدر به موضوع جدایی طارمی و رضاییان بپردازند، از بازیکنان جدید حمایت کنند. به نظر من سال گذشته بیشتر از طارمی علیپور در حملات پرسپولیس تاثیر داشت؛ الان وقت آن است از داشته هایمان حمایت کنیم و به تیم امیدواری بدهیم.

جدایی رضاییان و طارمی ضربه نمی زند

جدایی رضاییان و طارمی صد درصد به پرسپولیس ضربه نمی زند. همین پارسال پرسپولیسی ها طارمی را نمی خواستند اما حالا این شرایط پیش آمده است. به نظرم پرسپولیس بدون آنها نیز شرایط خوبی دارد و می تواند روزهای خوبی را رقم بزند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین