کد خبر: ۳۷۸۶۹۰
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: حمایت‌های آمریکا از رژیم صهیونیستی در جنگ اعراب و اسرائیل نشان می‌داد که این رژیم همچون خنجری زهرآگین در پهلوی مسلمانان است.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار سلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی دارای عمق دفاعی راهبردی نیست، گفت: امروز در جهان اسلام ظرفیت بازیابی مجدد فلسطین سردارسلامی: هر نقطه‌ای علیه نظام باشد را ویران خواهیم کرد/100 هزار موشک در لبنان آماده شلیک به سمت اسراییلاز رژیم صهیونیستی فراهم شده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز، جانشین فرمانده سپاه پاسداران در خطبه‌های پیش از نماز جمعه امروز، اظهار کرد: اگر رژیم صهیونیستی دست به خطا زند تمام این سرزمین تحت اشغال مسلمانان مجاهد درخواهد آمد و این واقعیت جدیدی است که در جهان اسلام شکل گرفته است.

وی با اشاره به روند تاریخی دست‌درازی‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا به سرزمین‌های اشغالی فلسطین در سال‌های قبل از انقلاب اسلامی، افزود: داستان تسلط صهیونیست‌ها بر سرزمین فلسطی تا انقلاب اسلامی روندی نگران‌کننده و ناامید کننده داشت اما با پیروزی انقلاب گرچه جنایات صهیونیست و حمایت‌های آمریکا ادامه داشت اما امیدی برای نابودی رژیم صهیونیستی در مردم شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه همه روسای جمهور آمریکا از رژیم صهیونیستی به عنوان دوستی فراتر از پیوندهای راهبردی و متحد ایدئولوژیک یاد کرده‌اند، خاطرنشان کرد: آمریکا رژیم صهیونیستی را سرمایه راهبردی خود تلقی می‌کند و نقشه راه سیاسی خود را برای تحول در جهان اسلام و دنیای عرب با این تصور تنظیم کرده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران، با بیان اینکه انقلاب بزرگ اسلامی باعث احیای روح و جان در کالبد جهان اسلام و ملت مظلوم فلسطین شد، تصریح کرد: پس از انقلاب اسلامی روندها معکوس شد و رژیم صهیونیستی با عکس‌العمل قاطع و به موقع انقلاب اسلامی یعنی تشکیل نیروی جدید جهادی با نام حزب‌الله لبنان در چنبره یکی از داغ‌ترین شکست‌های تاریخی قرار گرفت و این ماجرا نشان داد که فصل تسلط آمریکا در جهان اسلام در حال پایان است.

سلامی با اشاره به اینکه بعد از انقلاب اسلامی آمریکا متوجه شد که باید تغییر جهت و سیاست دهد، خاطرنشان کرد: بازیابی هویت مجدد فلسطین و محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای سیاه عالم با پیروزی انقلاب اسلامی نشان دهنده گردش موازنه قدرت بود.

وی  با بیان اینکه انقلاب سنگ فلسطین امروز به انقلاب موشک تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: معمای رژیم صهیونیستی در مقابل فلسطین همچنان ادامه دارد و برای ایجاد تفرقه و انحراف در جهان اسلام تلاش می‌کند اما ارتش به ظاهر شبه افسانه‌ای رژیم صهیونیستی که قدرت بلامنازع امپراتوری آمریکا و شرکای مرتجع عربشان بوده‌اند توسط مسلمانان فلسطینی در هم شکسته شد و طلیعه امیدی برای ملت فلسطین و جهان اسلام ایجاد شد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران، با اشاره به موفقیت‌های مسلمانان در جنگ‌های 33 روزه، 22 روزه،‌ 11 روزه و 51 روزه، تصریح کرد: نتایج خفت‌بار این نبردها برای رژیم صهیونیستی نشان داد دیگر فضایی برای آنها وجود ندارد و امروز به فضل الهی ظرفیت فروپاشی رژیم صهیونیستی شکل گرفته است.

سلامی با اشاره به اینکه بیش از یکصدهزار موشک آماده پرواز در فلسطین و لبنان وجود دارد، گفت: این موشک‌ها آماده هستند تا با یک دستور رژیم صهیونیستی را  از نقشه جهان محو کنند. همچنین در تمام سرزمین‌های تحت اشغال ده‌هاهزار موشک با دقت‌ها و بردهای وسیع و مختلف کاشته شده‌اند و فقط منتظر دستور هستند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران، با بیان اینکه امروز ظرفیت فروپاشی رژیم صهیونیستی متفاوت از گذشته شکل گرفته است، اظهار کرد: اگر رژیم صهیونیستی به قدرت نظامی آمریکا تکیه کرده است باید بدانند فصل توانایی آمریکا برای حمایت از رژیم‌های منفور خاتمه یافته و امروز آمریکا در بحران سرگردانی راهبردی گرفتار است.

وی در ادامه به مداخلات آمریکا و ناکامی آن در سوریه اشاره کرد و گفت: رژیم آل سعود نیز که در یمن و عراق باعث آواره شدن مسلمانان شده است باید بداند نمی‌توان با زور در هیچ نقطه‌ای حکومت کرد.

وی در ادامه از حماسه فرماندهان و رزمندگان نیروی زمینی در شمال غرب کشور در مقابله با گروه اشرار و ضدانقلابیون تشکر کرد و گفت:‌ با عکس‌العمل سریع و قاطع نیروی زمینی این گروه‌های شرور که با حمایت رژیم‌های مزدور دست به اقداماتی برای ایجاد حقه‌های کوچک در نظام ما می‌زدند ناکام ماندند.

 سلامی خاطرنشان کرد: به رژیم‌های مزدور منطقه و مقامات سیاسی‌ شمال عراق هشدار می‌دهیم که به تعهداتشان پایبند باشند چرا که ما هر نقطه‌ای  که مبدأ شکل‌گیری تهدید علیه نظام‌مان باشد را بدون هیچ ملاحظه‌ای قاطعانه ویران خواهیم کرد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران، با بیان اینکه صبح پیروزی نزدیک است، تصریح کرد: ما تحت هدایت‌های رهبر بزرگمان قله‌های بلند پیشرفت و اقتدار و عزت این سرزمین و جهان اسلام را خواهیم پیمود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱۲
erteash
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
18
1
اقتدار
طرف مقابل فقط زبان زور میفهمه ، حالا این طرف مقابل میتونه اسراییل باشه ، عربستان ، بحرین یا حتی جیبوتی
با مذاکره بدون اقتدار چیزی حل نمیشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
16
1
زنده باد !
ناصر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
11
1
زنده باد سردار سرافراز سلامی . من که با دیدن فرمایشات سردار . احساس غرور میکنم
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
2
12
بیشترین ضربه را به نظام بانکها زدند و مردم را بی اعتماد کردند لطفا اولین موشک را به بانک ملی آقای خاوری شلیک گن و بعد اقای جهرمی و بعد ....
ناشناس
|
United States of America
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
1
1
چی میشه گفت
مریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
0
9
دومین موشک را به مخابرات
همان مخابراتی که از راههای قانونی و کاملا قانونی و علنی اختلاس میکنه و جیب مردم را خالی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
0
3
ما مرودشتی ها همیسه شاهد اتش زدن زمینهای کشاورزی بعداز برداشت گندم هستیم چون کشااورزان زمین را فوران اتش میزنن برای اماده سازی کشت برنج


این اتش سوزی های زمینهای اطراف مرودست از ده روز اخر خرداد شروع میسه تا دهم تیر

و کشلورزان معمولان شبها اتش میزنن
و ریه های مردم تا ۲۰روز میسوزد و کسی جواب گو نیست
با توحه به این که فرمانداری مرودشت در جربان مالکان زمینها هست کوتاهی میکند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
0
4
ماارتشی نیستیم ولی هرکس درحدسربازی رفتن هم باشه میدونه اطلاعات نظامی قابل گفتن نیست ونبایداسرارنظامی رافاش کردحالاچطورشده آقایان میایندودرنمازجمعه ازتعدادموشک ونشانه گیری وغیره حرف میزنند...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
0
1
ناشناس ۱۶/۴۸


مگه چند روز حسن نصر ا.. قبلش گقته بود تمام پول برای ما از ایران میرسد
ایران همه. هزینه های حزب الله را میده
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
0
2
100 هزار موشک؟واقعا؟
اصغر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
4
0
درود برسردار سلامی ، که باسخنانش عزت و اقتدار ایرانی را باردیگر به جهانیان نشان داد.پایدار باشی دلاور
بشیر محمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
1
1
درود بر سردار سلامی عزیز شما یک نظامی هستید توجه داشته باشید تمامی مخاطبین شما نظامی نیستند این قاطعیت در پادگان درست است و اما در رابطه با مردم با درخواست همراهی مردم باشد خیلی بهتر است
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین