کد خبر: ۳۸۳۹۳۴
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
تعداد نظرات: ۳۵ نظر
کاندیداتوری مجدد به صلاح احمدی‌نژاد نیست
باهنر در رابطه با قطع یارانه تأکید داشت که به دولت گفتیم مسئولیت قطع یارانه را می‌پذیریم و همچنین در مورد فعالیت حزبی گفت: به کروبی گفتم که تو حزب اصلاح طلبی بزن و من هم حزب اصولگرایی راه می‌اندازم.
آفتاب‌‌نیوز : محمدرضا باهنر نماينده سابق مجلس در گفت و گويي از آرزويش براي ايجاد حزب فراگير حرف زد. او همچنين در مورد رابطه اش با احمدي‌نژاد گفت:کسی الان بگوید تو طرفدار احمدی نژاد بودی برای اینکه رئیس جمهور شود معلوم می شود یا می خواهد با من بازی کند یا می خواهد سر به سرم بگذارد.

به گزارش آفتاب‌نیوز، اهم اظهارات محمدرضا باهنر در اين گفتگو به اين شرح است:

*(در مورد دوران پسانمايندگي)من اگر بخواهم یک جمله بگویم هنوز خودم را پیدا نکردم. یک سری کارهای مانده معمولی از زمان مجلس دارم که آنها را جواب می دهم. بعضی از ارباب رجوع ها هم هستند. بد نیست بدانید من از سال 62 نماینده بافت بودم، تا سه سال قبل هم از بافت مراجعه داشتم متولد بافت هم نیستم اما هنوز که هنوز است عده ای می گویند ما تو را نماینده می دانیم. حالا یا تعریف می خواهند بکنند یا کار دارند.بنابراین این که ما به ارباب رجوع بگوییم ما دیگر نماینده نیستیم، می گوید برو بابا! می خواهی از زیر کار در بروی. بعضی از ارباب رجوع هامراجعه می کنند، اینها را یواش یواش باید قانع کرد که ما دیگر کاره ای نیستیم(باخنده).

*تقریبا از اولین روزهایی که دولت آقای روحانی آمد و رای اعتماد گرفت، من با تک تک وزرا این مسائل را مطرح کردم. البته وزرایی که در راستای آن کار بودند. اگر بخواهم اسم ببرم یک دور قمری کامل زده ام. اول کسی که صحبت کردم با خود آقای روحانی بود، پس از آن با آقایان جهانگیری، نهاوندیان، طیب نیا، زنگنه، آخوندی، نعمت زاده، سیف و .... برای هرکدام از اینها یک ساعت، یک ساعت و نیم صحبت کردیم. با بعضی ها مثل آقای نعمت زاده و آقای آخوندی هم سه جلسه دوتایی داشتیم با وجودی که برایشان سخت بود، ولی آمدند و اینها را برایشان گفتم که اگر این چند کار اصلاحی در کشور انجام نشود، خطرات سنگینی آینده ما را تهدید می کند.

*من همیشه دعا می کنم که ای کاش خرد جمعی دولت یازدهم با شجاعت دولت دهم می توانست ممزوج شود. آن وقت خیلی خوب بود.

*اگر بخواهم مثال خانوادگی بزنم، چند وقت پیش دخترهای من می گفتند نمی شود در این مملکت همه دست به دست هم بدهیم یک رئیس جمهور انتخاب شود همان روز اول بگوید من نمی خواهم برای دور آینده کاندید شوم، ولی مملکت این چهار مشکل را دارد که من آنها را حل می کنم شما دور بعد به من رای ندهید؟!

*گفتیم دولت يارانه را قطع کن؛ گفتند نمی شود. گفتیم مسوولیتش را ما می پذیریم باز هم قبول نکردند. آخرین سالی که ما در مجلس بودیم و بودجه را بستیم، تصویب کردیم که دولت موظف است 30درصد از یارانه بگیرها را حذف کند. یعنی تمام بار اجتماعی اش را ما قبول کردیم. شاید شما این حس را نداشته باشید اما من به شما می گویم، نماینده ای که دو ماه دیگر می خواهد دوباره از مردم رای بگیرد چنین مصوبه ای از او گرفتن خیلی سخت است. ما این کار را کردیم. اول اسفند این مصوبه را تصویب کردیم.

*من که الان دیگر در مجلس نیستم ولی واقعا مجلس ایثار کرد. فقط هم برای یک کار اصلاحی در کشور. ما که تصویب کردیم همه دولتی ها می گویند نمی شود. چند وقت پیش خدمت آقای جهانگیری بودم گفتم چرا اینکار را نمی کنید، گفتند خیلی سر و صدا می کند. گفتم آن را به من بدهید من انجامش می دهم. گفت واقعا این کار را می کنی؟ گفتم آره. چون دیگر نمی خواهم رای بگیرم و کاندیدا هم نمی خواهم بشوم، این یک کار اصلاحی به نفع منافع ملی است. البته من نمی گویم 50درصد مردم کشور ما وضع مالی خوبی دارند اشتباه نشود. برای مثال در تهران اگر کسی ماهی سه میلیون تومان درآمد داشته باشد خانه نداشته باشد بدبخت است. من این را می فهمم. اما می گویم کسی که ماهی سه میلیون تومان می گیرد، 200هزارتومان یارانه نه فقیرش می کند و نه پولدارش می کند.

*من کرمان خودمان را می گویم. اینها را آقایان می فهمند. در سال 94 در کرمان مجموع بودجه عمرانی و ملی  400میلیارد تومان بود، یارانه ای که به مردم دادیم، 1200میلیارد تومان بود. می دانید با این 1200میلیارد تومان به غیر از ساخت و سازها چقدر می توان اشتغال ایجاد کرد؟

*(در پاسخ به اين سئوال كه اگر آقاي روحاني حكم مسئول يارانه را براي شما بزند، ميرويد؟)آقای روحانی خیلی به من محبت دارند و من واقعا شرمنده هستم. اما این که می گویید حکم من اصلا دنبال حکم نیستم اما اگر یک کار انتحاری اصلاحی کسی در این مملکت به من واگذار کند حاضرم انجام بدهم.

*(نبود اتحاد و رهبري واحد در ميان اصولگرايان) درباره همه گروههای سیاسی کشور (اين موضوع) وجود دارد. اصلاح طلب ها و اعتدالیون هم این مشکل را دارند. اختلاف نظر دارند. می خواهم بگویم در همان جمع هم خود آقای عارف در انتخابات سال 92 با فشار کنار رفت. عارف جزو رهبران اصلاح طلب است و در آن انتخابات تقریبا قهر کرد و بعدا هم یک جاهایی بروز داد. یا مثلا همین انتخاباتی که اخیر انجام شده من به صحت و سقمش کار ندارم و نمی خواهم ارزیابی کنم ولی خود آقای عارف می گفت عده ای از نردبان لیست امید بالا آمدند ولی رای ندادند. این چطور رهبری واحدی است؟

*آن زمانی که آقای کروبی رئیس مجلس بود در مجلس پنجم یا فکر می کنم مجلس سوم یک بار به ایشان گفتم شما بیا همت کن حزب اصلاح طلبی را راه بینداز من هم همت کنم حزب اصولگرایی را راه بیندازم. بنشینیم با هم این کار را بکنیم. دو حزب اختلاف نظر دارند یک سری مواضعی دارند و... شرطش هم فقط این است که احزابی که ما تشکیل می دهیم نباید رقیب نظام باشند. ما باید رقیب هم باشیم در چارچوبی که نظام طراحی می کند.

*الان وزارت کشور مجوز 400حزب را داده اما اگر نگاه کنید اولا 350تا تعطیل هستند و فقط یک مجوز کاغذی گرفتند. 50تای باقیمانده هم 45تایش غیر از زمان انتخابات تعطیل هستند. نزدیک انتخابات یک مغازه ای و ... را می گیرند. هفت هشت حزب هستند.

*تصور من این است که دو حزبی می توانیم، سه حزبی می توانیم، چهار حزبی هم می توانیم. خیلی تلاش كنيم، 5حزب که بگوییم حزب پنجم هم اعتدال باشند و این می تواند کار را جلو ببرد. والا شما سه رئیس جمهور اخیر ما را ببینید. آقای خاتمی تا یک ماه مانده به انتخابات 76 هیچ کس نمی دانست. خودش هم نمی دانست. بعد از انتخابات پیش آقای خاتمی برای تبریک رفته بودیم. من نایب رئیس مجلس بودم. خودش هم می دانست من رئیس ستاد رقیبش بودم. گفتم شما به سلامتی انتخاب شدی کابینه تان چه کسانی هستند؟ سیاست هایتان چیست؟ ایشان آدم خوش مشربی هم هست؛ زد زیر خنده و گفت مگر من اصلا فکر می کردم رئیس جمهور می شوم که به افراد كابينه فکر کرده باشم و... آقای احمدی نژاد هم تا یک ماه مانده به انتخابات کسی تصور نمی کرد ایشان رئیس جمهور بشود.

*من در شهردار شدن احمدی نژاد محکم رفتم ایستادم با آقای یونسی صحبت کردم و به آقای خاتمی پیغام دادم و بهشان گفتم ما اگر روی شهرداری ایشان اصرار داریم این دستگرمی است در آینده احمدی نژاد رئیس جمهور می شود. ولی همان موقع اصلا فکرش را نمی کردم دو سال و دو ماه بعد او رئیس جمهور شود. می گفتم پانزده بیست سال دیگر ایشان بیاید کار کند و رشد کند.

*دلیلش هم این بود که ما با آقای احمدی نژاد 20سال سابقه دوستی داشتیم. زمانی که ایشان کاندیدا شد باز من رئیس ستاد آقای لاریجانی بودم. کسی الان بگوید تو طرفدار احمدی نژاد بودی برای اینکه رئیس جمهور شود معلوم می شود یا می خواهد با من بازی کند یا می خواهد سر به سرم بگذارد والا دیگر از این روشن تر و واضح تر که نیست که من رئیس ستاد رقیبش بودم.

*از مجلس ششم تا الان و اصلا کلا از سال 76 و انتخاب آقای خاتمی تا الان اتفاقات زیادی افتاده. شما می گویید اصلاح طلب ها حاضر نشدند اسم آقای هاشمی را در لیست بگذارند. من یک مقدار تندتر از این بگویم؛ آقای حجاریان که خدا ان شالله سلامت بدارد، پنج شش ماه مانده به انتخابات مجلس ششم به ما پیغام داده که یا اسم هاشمی را در لیست نگذارید یا همه تان را له می کنیم. نمی گفت اسم باهنر، موحدی کرمانی، خانم بهروزی و ... را نگذارید می گفت یا هاشمی را در لیست نگذارید یا همه تان را له می کنیم.

*آقای هاشمی در کشور ما یک چهره کاریزماتیک دارد. اولین نارنجک های خشن سیاسی که روی سر آقای هاشمی آمد اصلاح طلب ها شروع کردند. عالیجناب سرخپوش و قتل های زنجیره ای و هر چه بود گردن آقای هاشمی می انداختند. یعنی ایشان را آنچنان زدند تا پنچر کردند.

*آقای هاشمی در انتخابات سال 76 یک اشتباه استراتژیک کرد. دو دوره ایشان تمام شده بود، آقای ناطق از یک سال قبل کاندیدای ما بود. همه ما روی آقای ناطق وحدت داشتیم آقای خاتمی هم تا دو سه ماه مانده به انتخابات مطرح نبود. من از اینجا به جای آقای هاشمی تحلیل می کنم. ایشان سبک سنگین کرد دید یک طرف خاتمی است، یک طرف ناطق، با آقای ناطق که یار غار بود. آنقدر یار غار بودند که آن زمان آقای ناطق یک واژه ای استفاده کرد واژه سخیفی بود، آقای ناطق گفت من نوچه آقای هاشمی هستم این در رسانه ها ثبت شده. آقای هاشمی چون عادت کرده بود همه مسائل اجرایی کشور دستش باشد با یک تحلیل ساده انگارانه فکر کرد خاتمی آدم ضعیفی است و نیرو و تحلیل و برنامه ندارد، اگر رئیس جمهور بشود خب در دستش است. ناطق اما اگر رئیس جمهور بشود لیز می خورد.

*(در پاسخ به اين نكته كه هاشمي گفته است من به ناطق راي دادم.)من نمی دانم و به این مساله کار ندارم. اما باز یک خاطره از آقای ناطق بگویم. ایشان یک خاطره از قبل از انقلاب می گفت که یک بار به منبر رفتیم و وقتی آمدیم پایین، ساواکی ها ما را گرفتند. ما همینجور در ماشین دست بسته می رفتیم، گفتم من قبول دارم ضد شاه هستم اما در این منبر چی گفتم که شما الان من را گرفتید؟ فرد ساواکی حرف قشنگی زد. گفت من کار ندارم تو چه گفتی، مهم این است که آنهایی که پایین منبر هستند چه فهمیدند. تو درباره یزید حرف می زنی آنها شاه می فهمند. در مورد امام حسین حرف می زنی می فهمند امام خمینی. من هم اصلا کار ندارم آقای هاشمی چه کرد اما آنچه سیاسیون در بیرون فهمیدند آقای هاشمی طرفدار آقای خاتمی بود.

*سوال شما این است که مگر آقای روحانی اصولگرا نبود؟ چرا بود. چرا ما از او حمایت نکردیم؟ خیلی روشن است ما 5نفر کاندیدا داشتیم شاید هم اشتباه کردیم ولی 5کاندیدا داشتیم و نهایتا به آقاي ولایتی رسیدیم. این سوال باید از آقای روحانی پرسیده شود که مگر شما اصولگرا نیستی چرا رفتی از اصلاح طلب ها رای گرفتی؟

*آقای ولایتی، آقای قالیباف و آقای حداد کسی که دنبالشان نرفت که بروید کنار، شش ماه مانده به انتخابات خودشان یک جلسه تشکیل دادند و بعد بیانیه دادند گفتند ما سه نفر در انتخابات کاندیدا می شویم، اما نهایتا یک نفر از ما بیشتر نمی ماند. این بیانیه هست. ولی وسط راه که رسیدند پشیمان شدند. آقای عارف که کنار رفت با زور کنار رفت، او که داوطلبانه کنار نرفت.

*(در پاسخ به اين سئوال كه احمدي نژاد ميخواهد كانديد شود؟)احتمالا می خواهد. من مصلحتش نمی دانم که کاندیدا شود.

*در سیاست هم می گوییم خوبتر و خوب و بی تفاوت، بد و بدتر. ما حتما به همین ترتیب خوبتر را به خوب، خوب را به بی تفاوت و ... ترجیح می دهیم. اینکه آن زمان ما به چه نتیجه ای می رسیم باید میدان را ببینیم. یک وقتی ممکن است آقای روحانی را به همه ترجیح بدهیم.

*اگر آقای روحانی به دور دوم برود شکست می خورد اصلا هم مهم نیست چه کسی در مقابل او قرار بگیرد.

*یک وضعیتی آقای احمدی نژاد دارد که سخت می تواند آرای خودش را به شخص دیگری منتقل کند. آقای هاشمی می تواند یا آقای خاتمی می تواند ولی آقای احمدی نژاد اگر رای داشته باشد خودش رای دارد.

منبع: عصرایران
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
12
کاش آقفای باهنر وقتی حاکم بودی با مردم صادق بودی . چرا وقتی کنار میروی زبانشتن به حقیقت باز میشود و قبل از آن فقط دروئی و ریاکاری ؟
علی معرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
1
همین این بهتر
اصلاح طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
1
اگه اينبار عارف نياد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
2
32
آقای باهنرعزیز، من سخت میتوانم باورکنم که شماسیاسی نباشید. شماهم لطفا باورنکنید ما احمقیم.شما از مدافعان سرسخت یارانه ها بودید.اصرارداشتیدمردم ایران را به مشتی گداتبدیل کنیدکه عزت نفس شان رابرای ماهی صناربدهند( که دادند) پهلوان شماهم دراجرای این طرح فاجعه باراحمدی نژادبودکه ازاوقهرمانی (رابین هودی )ساختید ومردم رابیچاره کرد. من هنوزجلسات مجلس دراین مورد وکمکهاوحمایتها وبه به وچه چه شما وحدادعادل رابه یاد دارم. حالا چه شده که میخواهید برداشتن یارانه ها رابیندازیدگردن دولت روحانی؟ اگردوستانتان (حداد-جلیلی واحمدی نژاد) رییس جمهوربودندهم همین کاررامی کردید. برای رضای خداببینیدبا این سیاسی کاری چه به روزمملکت آورده اید. اعتراف کنید به اشتباه وسیاسی کاریتان، جبران نمی خواهیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
درود بر شما دوست عزیز
نیما
|
Canada
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
8
اینها روضه ننه قمره
با حضور باهنر و نماینده اصلاح طلبا و نماینده احمدی نژاد مناظره بگذارید
اینکه به طرف تریبون می دید بدون نقد فایده نداره،
اینها مسئولیت کارهای احمدی نژاد را باید بپذیرن،
زاهدی سهمیه باهنر تو کابینه احمدی نبود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
8
نگویم اقای باهنر جلودار توزیع یارانه بود اما از موافقان بود . همه بخاطر داریم که این طرح ننگین چگونه ببار نشست . کشوری که در تحریم بود و حتی دوستانش هم نفتش را نمی خریدند و اگر هم میبردند ، پولش را نمیدادند ، با پرداخت یارانه به یکبار ناتوان شد . البته تنها یارانه نبود که کمر اقتصاد را شکست بلکه گسترش فساد بی حساب در همه ابعاد ، یکی دیگر از معجزات دولتی احمدی نژاد که محلس در هر دومورد مقصر بود . یارانه را تصویب و چشمش به دریای فساد بست . حالا چی شده که کم کم عمق فاجعه دولت احمدی نژاد را لمس میکنید ؟ یادتان رفته چه کردید ؟ بجای عذرخواهی ، فراافکنی میکنید ؟ آیا همه ملت احمقند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
9
اقاي باهنر! ما احمق نيستيم، يادمه شما ميگفتيد اگه احمدي نژاد راي هم نياورد، براي زمان رياست جمهوري هاشمي برنامه دارىم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
8
هیچ چیزی مثل چاپلوسان ثنا گو افت یک مملکت نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
6
ضمن تشکر ازشفاف سازی آقای باهنر ، اما در مورد یارانه ها شدیدا به ایشان معترض هستم چرا زمانی که یارانه را تصویب می کردند این فکر را نمکردند .
علی معرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
4
در ایران چیزی به نام حزب وجود نداره
علی معرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
6
جناب باهنر حتی ارزش خوندن هم نداره
گذاشتم این حرفها رو کنار حرفهای دکتر شریعتی دیدم وزنی نداره .....
مطلب نداشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
5
اقاي باهنر! ما احمق نيستيم، يادمه شما ميگفتيد اگه احمدي نژاد راي هم نياورد، براي زمان رياست جمهوري هاشمي برنامه دارىم! ما احمق نيستيم!
علی معرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
5
در ایران چیزی به نام حزب وجود نداره
برای بار چهارملیونیوم
این ها همه نهاده حزب نیست .....
حزب یعنی فعالیت جمعی برای رسیدن به قدرت
نه اینکه یک عده بیان بشینن بیسکوییت بخورن تموم شه بره .
حزب ساختاری نیست که نیازمند تایید شورای نگهبان باشه یا زیرنظر باشه دایما ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
3
آقای باهنر آن روزی که این طرح فلاکت بار تصویب میشد کجا بودی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
5
باز پیداش شد ...عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
10
روور رو برم
اخه بی سواد تو رو چه به این حرفا
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
5
2
خدا وکیلی این جمله را راجع به دولت یازدهم درست گفت: " خوب می فهمد، خوب تحلیل می کند، می داند باید چه کند، اما شجاعت اجرا ندارد."
صالح جزی
|
-
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
1
1
کاریزماتیک!!!! جناب خان به دادمون برس.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
10
باهنر همان زمان 76 میگفت ما در روستا ها رای داریم و ناطق پیروز میشود تحلیلش درست در نیامد سال 84 رفت محمودذ را آورد و حمایت کرد و در پرداخت یارانه ها در مجلسی تصویب کرد که مردم را فریب دهد و داد و الان مدعی شده روشن فکر است نه شما روشن فکری و نه ما احمق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
0
انتشارات و چاپ
دروغگو
|
Netherlands
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
11
یادم هست در مصاحبه ی گفتید، زمانی که قرار بود احمدی نژاد شهردار تهران بشود آقای یونسی(وزیر اطلاعات وقت) گفتند که این کار را نکنید ایشان از زمان استانداری اردبیل دارای پرونده می باشد که شما گفتید چه فکری می کنید ایشان رئیس جمهور آینده هستند.......
هدهد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
6
آقای باهنر عزیز
مشکل سیاسیون مملکت ما اینه که هر جور که به نفعشان باشه به مسائل نگاه میکنند خواهش میکنم این انصراف از روی زور آقای عارف رو در مصاحبه های بعدیتون بیشتر تشریح کنید یعنی تمام کارهای شما و هم حزبی هاتون بخاطر رضای خداست ولی کارهای حزب مقابلتون بخاطر قدرت طلبی و کرنش در مقابل صاحبان قدرت هست دیگه؟؟؟؟؟؟؟
نه برادر عزیز مردم به خاطر ادب و گذشت آقای عارف به ایشان رای دادند بازهم خواهش میکنم از روی انصاف و همان رضای خدایی که مدعی آن هستید موارد و مسائل یارنه و آنچه در مجلس گذشت رو در مصاحبه های بعدیتون تشریح کنید و از اشتباهاتتون هم حرف بزنید مطمئن باشید با بیان اشتباهاتتون محبوب تر میشید
و یک خیز به سمت ریاست جمهوری بر می دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
4
معرفت درگرانیست به هر کس ندهندش
پر طاووس گرانست به کرکس (هر جانوری که دوست دارید قرار دهید)ندهندش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
1
7
کاش له میشدید و خیانت ۸ساله در حق کشور رخ نمیداد
نصیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
1
7
باهنرجان: مثل روز روشنه که هنوز شیفته آق محمودی، پس بیخودی هم سعی نکن خودتو از اصولگرایانی که کشور و مردم رابه خاک سیاه نشاندند جدا کنی¡
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
3
جناب باهنر از بس به فكر فروش خرماهاي گنديده در دولت نهم بودي كه در طول اين مدت از خود بي خود شدي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
3
جامه.بلندریاست.جمهووری.ازاول.کارزیبنده.قامت.احمدی.نژادنبود
ساعتچی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
0
0
لابداین حرفهاراآقای باهنرقبل ازساعت 12زده است خرده نگیریدبابا...
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۵
2
1
سال 96بجز احمدی نژاد کس دیگری نداریم شجاع و مهربان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۵
0
3
اینوخوباومدی شجاعت در دزدی و اختلاس مهربان در عوام فریبی وشعارهای پوپولیستی
علی معرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۵
1
0
من که رای نمیدم ....
تمام
یک جانباز 70 درصد جنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۵
0
2
سلام هشت سال خفت وخواری که بسرمان اوردید را باید همه شما از اول شخص این مملکت تا کوچکترین مسول در قیامت جوا ب بدید البته اگی اعتقاد باشه من باسی سال خدمت دراموزس وبرورشم ماهی1200000 تومان بگیرم ودرتهران مستاجر باشم اقایون الی ماشاالله
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
0
از اولش هم برای مردم هیچ کاره بودی و فقط به فکر جیب خودتو و امثال خودت بودی . بیست و چند سال وکیل الدوله بودی و دنبال زد و بندهای سیاسی بجای اینکه وکیل مردم باشی و بدرد موکلهای خودت برسی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
0
ایشان فرد سالم ' و با اخلاقی هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x