کد خبر: ۳۸۵۶۷۲
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
سر سفره امام نشستند و حالا به اعضای بیت امام توهین می‌کنند
معنا ندارد امام‌جمعه‌‌ای برای بیت امام تعیین تکلیف کند/هتاکان دنبال تسویه‌‌‌حساب با بیت امام هستند/هیچ اختلافی میان سیدحسن و رهبری وجود ندارد/سخنرانی اخیر سیدعلی آقا اتمام حجتی با مخالفان بیت امام(ره) بود.
آفتاب‌‌نیوز :
حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا، قائم‌مقام حزب اعتماد ملی درباره گلایه‌های اخیر سید علی خمینی در مصلای قائم شهر از تخریب‌گران بیت چرا باید کسی بتواند برای سیدحسن تعیین‌تکلیف کند که چرا با خاتمی دیدار دارند؟امام(ره)، اظهار کرد: حضرت امام نقش مؤثری در نجات کشور و ملت داشتند و نباید فراموش کنیم که ایشان تا ابد حق بزرگی بر گردن ملت ایران خواهند داشت.

به گزارش آفتاب‌نیوز، این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اضافه کرد: افراد باشرف، با وجدان و سالم قبول دارند که امام با عنایت الهی و کمک مردم، کشور و اسلام را نجات داد. همیشه گفته‌اند «کسی که حقی بر گردن دیگری دارد» باید بعد از رفتنش «خاندان و وابستگان وی را» نگهداری و حفظ کنند. پیامبر(ص) فرمود: «فرزندان هر کس بعد از رحلت او باید مورد ملاحظه و توجه مردم باشند و احترام آنان حفظ شود».

منتجب‌نیا با طرح این پرسش که «آیا واقعاً مراعات فرزندان هر کس بعد از رحلت او چنین است؟»، گفت: مردم نسبت به سادات و بنی هاشم احترام خاصی قائل هستند. افرادی که دائماً دم از امام راحل می‌زنند چشمان خودشان را می‌بندند و نقش ایشان را نادیده می‌گیرند و از همه مهمتر بعد از رحلت امام خمینی به اعضای بیت ایشان توهین و بی‌اعتنایی نیز می‌کنند.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در ادامه افزود: افرادی که چنین به اعضای بیت امام توهین می‌کنند بویی از وجدان و مردانگی نبرده‌اند. چنین اشخاصی حتی با اصل مُسلمِ عقلایی و عرفی جهان و تاریخ هم مخالفت می‌ورزند.

او درباره ماهیت اشخاصی که به اعضای بیت امام(ره) توهین می‌کنند، گفت: جمع خاصی به بهانه‌های متفاوت به سیدحسن آقا توهین و فحاشی می‌کنند و قطعاً در آینده نیز دست از اقدامات زشت و شنیع خودشان برنخواهند داشت.

منتجب‌نیا تصریح کرد: دلیل هتاکی مخالفان سید حسن آقا این است که «چرا موضع‌گیری‌های سیاسی بیت امام (ره) این جوری شده است؟» متأسفانه حتی هتاکان یادگار امام به شایعه‌پراکنی درباره اعضای بیت روی آورده‌اند به عبارتی با ایجاد شایعه و دروغ‌پردازی می‎گویند «اعضای بیت امام با رهبر معظم انقلاب روابط خوبی ندارند یا با ایشان اختلافات بسیاری دارند.» در حالی‌که همه می‌دانند چنین اظهاراتی واهی و پوچ است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با تأکید بر اینکه «تمام اعضای بیت امام با رهبر معظم انقلاب اسلامی روابط خوبی دارند»، افزود: خوشبختانه فرزندان سید احمد آقا، دامادها، صبیه‌ها و... بیت امام به رهبر انقلاب علاقه دارند و هیچ اختلافی میان آن‌ها با رهبری وجود ندارد.

وی در این باره اضافه کرد: ما در ظاهر می‌بینیم که افرادی با شعار حمایت و دفاع از رهبری به اعضای بیت امام و خاندان ایشان توهین می‌کنند. به قول سیدعلی آقا «هیچ موردی را نمی‌توانند پیدا کنند که خاندان امام نسبت به حمایت از رهبری کوتاهی کرده باشند.» پس معلوم می‌شود که هتاکان با امام حسابی دارند و می‌خواهند با اعضای بیت امام تسویه حساب کنند.

قائم مقام حزب اعتماد ملی یادآور شد: بعضی‌ها در گذشته از امام و انقلاب زخم خوردند و به دلایلی مانند عدم شایستگی کنار گذاشته شدند. بعد از رحلت امام خمینی، آن‌ افراد به تسویه حساب روی آوردند، اما چون قادر به مقابله با حضرت امام نیستند سعی دارند به اعضای بیت امام بی‎حرمتی و جسارت کنند. در حالی‌که بی‌حرمتی به اعضای بیت امام، توهین به امام خمینی(ره) محسوب می‎شود.

او در ادامه تأکید کرد: سال 64 یا 65 هم برخی‌ به مرحوم حاج احمدآقا یا بیت امام بد می‌گفتند. به خاطر دارم امام راحل در یک سخنرانی فرمودند «مقصود آنها (هتاکان) احمد نیست مقصودشان من هستم.» ایشان گفتند «هتاکان به من و بیتم توهین می‌کنند چون احمد در بیت من هیچ‌کاره است».

منتجب‌نیا به وصیت‌نامه امام راحل اشاره کرد و گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی در وصیت‌نامه و پیام‌هایشان خطاب به اعضای بیت خودشان فرمودند «می‌دانم که بعد از من با شما برخورد و انتقام‌گیری می‌کنند». بنابراین ایشان پیش‎بینی می‎کردند که مخالفان به دنبال انتقام از خاندان ایشان هستند. ولی مردم ایران هوشیارند و به خوبی می‌دانند که مخالفان و هتاکان بیمار، مغرض و مریض هستند که به دنبال فاصله انداختن میان اعضای بیت با رهبر معظم انقلاب می‌گردند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: متأسفانه عده‌ای از مسئولان می‌خواهند برای اعضای بیت امام (ره) تعیین تکلیف کنند تا با چه کسی رفت‌وآمد داشته باشند و با چه افرادی ارتباطی برقرار نکنند. چرا باید امام جمعه بتواند برای اعضای بیت شریف امام و سیدحسن آقا تعیین تکلیف کند که چرا با سید محمد خاتمی و... نشست و برخاست دارند؟

قائم مقام حزب اعتماد ملی خطاب به مسئولان و... گفت: همه مسئولان بدانند که یادگاران گرامی امام راحل همواره در مسیر رهبری و نظام حرکت کرده و می‎کنند. اصلاً معنا ندارد که بیت امام بخواهد از نظر امام جمعه شهری تبعیت کنند. ائمه جمعه معیارهای امام راحل را باید الگوی خودشان قرار دهند، اما گویا برعکس شده است یعنی یادگاران امام باید از امام جمعه شهری الگوبرداری کنند!

وی به اظهارات هتاکانِ بیت امام اشاره کرد و افزود: چند سال است که سیدحسن آقا موقع سخنرانی در سالروز رحلت امام مورد هجمه و توهین قرار می‎گیرند یا اینکه به ایشان می‌گویند «سید حسن مصطفوی». همان‌طور که گفتم اینها مخالفان و انتقام‌گیران امام راحل هستند، اما هتاکان به قدری نامرد و ناجوانمردند که با اسم امام با امام مقابله می‌کنند. سر سفره امام نشستند و حالا به اعضای بیت امام توهین می‌کنند. مقصود آن‌ها سیدحسن آقا یا سیدعلی آقا نیست بلکه هدف اصلی آن‌ها امام خمینی(ره) است. هتاکان و مخالفان از جاهای دیگری خط می‌گیرند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پایان تأکید کرد: کسانی که در گذشته با امام راحل مخالف بودند امروز تئورسین هتاکان و مخالفان اعضای بیت ایشان شده‌اند. به عبارتی فرماندهی آن‌ها به دست کسانی است که با امام خصومت داشتند و تا زمانی که فرماندهان زنده باشند با اعضای بیت شریف ایشان دشمنی خواهند کرد. اما سخنرانی اخیر سیدعلی آقا اتمام حجتی با مخالفان بیت امام(ره) بود.

منبع: آنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱۲
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
3
بعضی از امام جمعه ها با این نوع صحبتها شان و ارزش خود را بسیار پایین میاورند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
4
بعضی ها دیکته نوشته شده را میخوانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
4
هر چه بیشتر به تحلیلها و بیانات سیاسی توجه کنیم، احتمالا" بهتر درک میکنیم که چرا در طول تاریخ ما اینقدر شاعر و طنز پرداز و جملات کنایه ای و چند پهلو داشته ایم که معنی بسیاری از عبارتها رو تا حالا هم هنوز کسی کامل نفهمیده و به چندین معنی همیشه تفسیر میشن.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
16
0
فعال سیاسی اصلاح طلب خاتمی خائن به مملکت بود وهست تو چرا جوش میزنی
پاسخ ها
pedram
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
ای اجنبی که به نام ایرانی مزخرفاتی نگاشته ای ، عقل نداشته افرادی چون تو است که از محبوبیت سید بزرگواری چون خاتمی و سیدحسن در بین غالب مردم آنچنان آشفته تان کرده که مداوم و بی وقفه و بی جهت و به هر عنوانی سعی در تخریب ایشان دارید . اگر ذره ای ذکاوت به خرج می دادید می فهمیدید این کار تا کنون ذره ای از محبوبیت ایشان نکاسته است بلکه اضطراب شما را افزونتر نموده است . پس بدانید تا خدا نخواهد کسی ذلیل نخواهد شد و گر نخواهد کسی عزیز نخواهد بود . والسلام
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
خجالت بکش غارتگر بیت المال
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
3
اقای خاتمی وفادارترین فرد نسبت به انقلاب و ارمانهای حضرت امام و بیت معظم امام و رهبری هستند و کسانی که اقای خاتمی را خارج از دایره انقلاب می دانند خود منحرفندو ایشان در دل 90 درصد مردم جای دارند.
علی معرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
3
ادب که نداری
تو یک فیلسوف رو میگی خاین ؟
اگه خاتمی خاینه تو سمبل خیانتی
شماها رو تو حلقتون عسل هم بکنن همینید....
لیاقتتون احمدی نژاد و لمپن هایی مثل ش. .....
نصیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
3
اگه بعضی جیره خوارها نظر ندن ٰ سنگین تره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
5
خاتمی تودل مردمه هنوزم
حمید بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
4
وای بر ما که درآن احمدی نژاد را عزیز مصر میکنند وبزرگواری همچون خاتمی را خوار می شمارند وای برما وای برما وای برما !!!!!!!!!!!
حمید بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
4
وای بر ملتی که درآن احمدی نژاد را عزیز مصر میکنند وبزرگواری همچون خاتمی را خوار می شمارند وای برما وای برما وای برما !!!!!!!!!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین