کد خبر: ۳۸۶۰۴۸
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶
جمعی از بازنشستگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز سه شنبه در اعتراض به پرداخت نشدن کامل حقوق بازنشستگی در مقابل در ورودی فرودگاه مهر آباد تجمع کردند.
آفتاب‌‌نیوز : جمعی از بازنشستگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز سه شنبه در اعتراض به پرداخت نشدن کامل حقوق بازنشستگی در مقابل در ورودی فرودگاه مهر آباد تجمع کردند.

گزارش خبرگزاری فارس حاکی است تجمع‌کنندگان عنوان کردند شرکت هواپیمایی ایران ایر ضمن تاخیر در پرداخت حقوق تیر ماه بازنشستگان ، حقوق آنها را کامل پرداخت نکرده است و با پرداخت بخشی از حقوق وعده داده که باقیمانده حقوقشان را در ماه‌های آتی بپردازد.

به گفته تجمع‌کنندگان حدود 20 روز پیش نیز کارکنان قراردادی شرکت هواپیمایی ایران ایر در اعتراض به حقوق پایین خود در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

شرکت هواپیمایی ایران ایر به دلیل آنچه مشکلات مالی اعلام کرده ، با گذشت نزدیک به پنج ماه از سال ، هنوز افزایش سالانه حقوق کارکنان شاغل و رسمی را اعمال نکرده است .

مدیران ایران ایر همچنین دست به یک ابتکار جالب زده اند ، در فیش حقوقی تیر ماه کارکنان رسمی این شرکت ، مبلغی به عنوان معوقه درج شده که در واقع مبلغ افزایش حقوق سال 95 است و از این مبلغ مالیات نیز کسر شده ولی در پایین فیش حقوق قید شده است که معوقه در ماه‌های آتی پرداخت خواهد شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x