کد خبر: ۳۸۶۹۸۳
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۲
پرواز شماره 3415 هواپیمایی ایران ایر که بنا بود صبح امروز مسافران فرودگاه امام خمینی (ره) را به مقصد نجف اشرف برساند، به دلیل مشکل یکی از مسافران در فرودگاه کرمانشاه فرود اضطراری داشت و گرمای هوا مانع از ادامه پرواز در وقت مقرر شد.
آفتاب‌‌نیوز : این هواپیما در شرایطی که راس ساعت به سمت عراق حرکت کرده بود، در حوالی استان کرمانشاه به دلیل مشکل به وجود آمده برای یکی از مهمانداران مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه کرمانشاه شد و به دلیل فراهم نبودن شرایط برای ادامه پرواز برای چند ساعت دراین فرودگاه باقی ماند و پس از آن در شرایطی که مسافران انتظار ادامه سفر به مقصد عراق را داشتند با تصمیم خلبان، این هواپیما به مقصد تهران پرواز کرد.

شاهرخ نوش‌آبادی، مدیر کل روابط  عمومی ایران ایر در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت این هواپیما اظهار کرد: مشکل به وجود آمده برای یک فرد بیمار در پرواز صبح باعث فرود اضطراری در فرودگاه کرمانشاه شد. بعد از انتقال فرد بیمار در زمان آماده سازی برای پرواز مجدد، خلبان متوجه یک اشکال فنی در هواپیما شد و به همین در خواست بررسی بیشتر داشت.

وی ادامه داد: با توجه به طولانی شدن زمان این بررسی و گرم شدن هوا، هواپیما قادر به ادامه پرواز نبوده و به دلیل آنکه عملیات تعمیر در فرودگاه امکان پذیر نبوده  خلبان تصمیم می گیرد برای جایگزین کردن یک هواپیمای جدید به سمت تهران بازگردد.

نوش آبادی درباره وضعیت نهایی مسافران این پرواز نیز گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران به دلیل اتفاقات پیش آمده اعلام می کند با رسیدن این پرواز به فرودگاه امام خمینی (ره) در کوتاه ترین زمان ممکن، هواپیمای جایگزین در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت و پرواز انجام خواهد شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x