کد خبر: ۳۸۷۱۰۷
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل گفت: قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در سه روستای کوهستانی و ییلاقی بخش لاریجان آمل اجرا شد.
آفتاب‌‌نیوز :
سید حسین اسلامی در بازدید از پروژه های قلع و قمع شده آمل با اشاره به تشدید برخورد با متخلفین ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان آمل گفت: به منظور صیانت از بستر تولید و جلوگیری از هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی، سومین مرحله اجرای عملیات قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی منطقه کوهستانی لاریجان با حضور نمایندگان تام الاختیار بخشدار، دادگستری، بنیاد مسکن و اکیپی از کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و مرکز جهاد کشاورزی گزنک و با حضور نیروی انتظامی لاریجان به اجرا در آمد.

اسلامی تصریح کرد: این قلع و قمع در سه روستای نوا، کنارانجام و ایراء انجام شد که منجر به آزاد سازی 5450 متر مربع شده است. این قلع و قمع مجموعا شامل 13 مورد دیوارکشی و محوطه سازی و در سطح 5450 متر مربع بوده است.

به گزارش ایسنا، وی یادآور شد: متقاضیان قبل از هرگونه ساخت و ساز در محیط روستایی به مراکز جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن، مراجعه کردند تا نسبت به وضعیت عرصه، اطلاعات لازم را کسب کنند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین