کد خبر: ۳۸۸۴۳۱
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس علت بسیاری از مفاسد جامعه را ناشی از ضعف نظارت نمایندگان مجلس، قوه قضائیه و همچنین خبرنگاران رسانه‌های گروهی برشمرد.
آفتاب‌‌نیوز :
محمدرضا تابش با بیان اینکه دولت تدبیر و امید درمقام عمل به تعهدات با توجه به شرایطی که در آن قرار داشته، موفق عمل کرده، افزود: با تابش: دولت در معرض هجمه‌های غیرمنصفانه قرار دارد/مشخص نیست در دولت قبل 800میلیارد دلار چگونه خرج شدهوجود توفیق های دولت، شاهد هجمه و تهمت های فراوان از سوی برخی افراد به شخص رییس جمهور حتی وزیران دولت یازدهم هستیم که یکی از نمونه های اخیر آن اظهارات یک دادستان در مشهد نسبت به وزیر ارشاد بود.

وی ادامه داد: رسانه های گروهی باید اگر نقاط ضعفی برای دولت مطرح می شود به صورت واقع بینانه و بدون دخیل کردن گرایش حزبی و سیاسی مسائل را مورد نقد و بررسی قرار دهند تا مردم به درستی در جریان امور قرار گیرند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رسانه های جمعی وظیفه دارند صادقانه و حرفه ای خدمات و عملکرد دولت و سایر قوا را نقد کنند.

تابش با بیان اینکه در دولت نهم و دهم افزون بر 800 میلیارد دلار درآمد کشور مشخص نیست چگونه خرج شده، یادآور شد: طرح مسکن مهر و هدفمندی یارانه ها با روشی که در دولت قبل اجرا شده، از جمله طرح هایی است که روی دست دولت یازدهم مانده است .

وی با انتقاد از طرح شعارهای پوپولیستی برای فریب مردم توسط افراد و جریان هایی خاص، بر هوشیاری جامعه در برابر کسانی که برای اهداف خود واقعیت ها را نادیده می گیرند، تاکید نمود .

به گزارش ایرنا، رئیس مجمع نمایندگان یزد درمجلس شورای اسلامی علت بسیاری ازمفاسد جامعه را ناشی از ضعف نظارت نمایندگان مجلس، قوه قضائیه و همچنین خبرنگاران رسانه های گروهی عنوان کرد و گفت: این بخش ها در تبیین نقاط فساد جدی نیستند.

تابش در خصوص فیش های حقوقی نامتعارف نیز گفت: میزان تخلف در این زمینه اندک بوده و بخشی از آن به سوء استفاده و تفسیر غلط از قانون بازمی گردد و این در حالی است که برخی افراد از آن به عنوان حربه علیه دولت استفاده کردند . 

تابش همچنین با یادآوری زمان طولانی انتظار برای صدور مجور نشریات تا قبل از دولت یازدهم، تصریح کرد: هم اکنون صدور مجوز نشریات به چهارماه کاهش یافته و شاهد چاپ و انتشار نشریات مختلف در کشور هستیم که این مورد نیز از خدمات دولت یازدهم است که به حوزه اطلاع رسانی و رسانه ها بازمی گردد، کمتر از سوی رسانه های گروهی مورد توجه قرار گرفته است.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۴
شعبون بامخ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
1
2
در مورد ريزگرد هيچ كاري كه نكرده ،داعش را موسبب دانسته! كلاً دولت قبل و كنگره آمريكا و عربها و داعش و ارتش آزاد و النصره و القاعده و طالبان و زمين و زمان مقصر هستند،به غير از كساني كه اسم مسؤل را يدك ميكشند!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
بی سواد و کاریشم نمیشه کرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
1
0
آنها را برای حقوق های نجومی شما نگه داشته بودند
هادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
0
0
800 میلیارد دلار درآمد کشور مشخص نیست چه شده و مجلس و دیوان محاسبات و سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی هم همه کشک بودن
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین