کد خبر: ۳۸۹۷۷۳
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰
مدیر توزیع برق شهرستان سنندج از دستگیری سارق نیم تُن سیم برق در این شهرستان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
محمدرسول ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با اطلاع از وقوع چندین فقره سرقت در سطح شهرستان سنندج مراتب به مقامات انتظامی استان گزارش شد که خوشبختانه با تلاش شبانه روزی پرسنل اداره آگاهی و مشارکت همکاران زیرمجموعه سارق با ارتکاب به سرقت نیم تُن کابل برق به دام افتاد.

وی افزود: طبق گزارش نیروی انتظامی و بررسی نحوه سرقت‌های انجام گرفته سارق شناسایی وپ س از یک رشته عملیات تجسسی و کارآگاهی  دستگیر شد و خودروی وی نیز که در آن اداوات سرقت جای داشت توقیف شد.

مدیر توزیع برق شهرستان سنندج اضافه کرد: متهم به سرقت 535 کیلو سیم مسی و خسارتی درحدود 180 میلیون ریال به شبکه برق اقرار و اعتراف کرد که با طرح شکایت این مدیریت مبنی برسرقت و تخریب شبکه علیه نامبرده، این پرونده هم اکنون با هماهنگی مقام قضایی در جریان است.

وی در پایان ضمن تقدیر ازپیگیری‌های مجدانه نیروی انتظامی از اهالی شهرستان سنندج خواست به منظور تامین برق مطمئن و پایدار، هرگونه سوء استفاده از شبکه برق اعم از انشعاب غیرمجاز، هرگونه آسیب به شامل سرقت سیم و تجهیزات شبکه و نیز انشعابات غیرمجاز را از طریق شماره تلفن 121 (عملیات و اتفاقات برق) و نیز پلیس 110 به مقامات مسئول گزارش کنند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین