کد خبر: ۳۹۵۰۹۹
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
معاون دادستان مشهد گفت: پس از بررسیهای دقیق و تحقیقات مختلف سه نفر دیگر به دلیل کلاهبرداری و خیانت در امانت در ارتباط با پرونده شرکت پدیده دستگیر شدند.
آفتاب‌‌نیوز :
حسن حیدری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دو نفر از این متهمان مذکور در مشهد دستگیر و مشخص شد یکی از متهمان که در استانهای غربی کشور ساکن است از بازگرداندن مبالغ زیادی از پولهای مربوط به شرکت پدیده خودداری کرده است. 

وی ادامه داد: تاکنون 17 نفر از متهمان پرونده شرکت پدیده دستگیر شده اند و اتهام این افراد کلاهبرداری، خیانت در امانت و تحصیل مال نامشروع است. 

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد گفت: در روند تحقیقات قضایی احتمال دارد این افراد با اتهامات دیگری نیز مواجه شوند. 

وی افزود: بسیاری در گذشته به دلیل فضای خاصی که ایجاد کرده بودند باعث انتقال مبالغ کلان در یک شب می شدند و این موضوع کاملا در یک فضای حبابی اتقاق می افتاد. 

معاون دادستان مشهد ادامه داد: ممکن است افراد بیشتری در ارتباط با پرونده شرکت پدیده دستگیر شوند تا به موضوع به صورت دقیق رسیدگی شود. 

وی گفت: پرونده تمامی افرادی که تاکنون دستگیر شده اند در حال رسیدگی است و تلاش می شود حقوق مردم به بهترین شکل ممکن در نظر گرفته شود. 

حیدری افزود: سعی بر این است که عوامل مرتبط با مدیران سابق شرکت پدیده و یا پیمانکارانی که برخی مراودات مالی با این شرکت داشتند و هم اکنون اموالی را در اختیار دارند خودشان به صورت داوطلبانه برای بازگرداندن اموال متعلق به سهامداران و مردم اقدام کنند. 

شرکت گردشگری و تفریحی پدیده شاندیز دی ماه سال 1393 به دنبال حکم دادستان عمومی انقلاب مشهد با تعطیلی و پلمپ دفاتر فروش با چالشهای بسیاری مواجه شد. سهامداران این شرکت در این مدت برای رسیدن به حق و حقوق خود تجمعهای بسیاری را در مشهد برگزار کرده اند. 

در ماههای اخیر هیات مدیره جدید برای شرکت پدیده تعیین شد و رفع مشکلات و چالشهای این شرکت در این قالب دنبال می شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین