کد خبر: ۴۰۰۴۰۳
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: شیطان بزرگ آمریکا مجبور به تمکین از انقلاب اسلامی ‌شده است و در مقابل انقلاب اسلامی ایران نمی‌تواند اقدامی کند.
آفتاب‌‌نیوز :
فارس نوشت: سردار علی فدوی امشب در آیین بیست و نهمین سالگرد شهادت شهدای خلیج‌فارس و نبرد مستقیم با آمریکا در روستای بحیری شهرستان دشتی استان بوشهر، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: مجالس عزای این مصیب بزرگ 1400 سال قبل تاکنون برقرار و مستمرً ادامه دارد و همه آن چیزی که از اسلام ناب محمدی(ص) بوده زنده و باقی است و به قول حضرت امام هرچه داریم از محرم و صفر است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: ان‌شاألله به برکت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران شهیدش در کربلای معلا همه ما رهرو امام حسین(ع) باشیم و با تأسی از اهل‌بیت(ع) پیامبر و شهدای کربلا بتوانیم به تکالیف و وظایف خود و جهت پاسداری از انقلاب اسلامی توانمند باشیم.

وی ادامه داد: شهدای کربلای ایران در 37 سال گذشته به‌مثابه شهدای کربلا و پیروی از آن‌ها پا به‌پای اسلام ایستادند و انقلاب اسلامی هرروز در انجام این امر مهم الهی بزرگ‌تر، بالاتر و مستحکم‌تر شد.

فدوی گفت: استحکام انقلاب اسلامی پس از طی 37 سال همراه با بالاترین و شدیدترین دشمنی‌هایی که علیه انقلاب صورت گرفته در قوت و قدرتی به سر می‌برد که دشمنان انقلاب اسلامی حتی در ذهن خودشان هم تصور نمی‌‌کنند که بتوانند انقلاب اسلامی را تحت سلطه خود درآورند.

وی اضافه کرد: دشمنان بدون شک تا ابد نمی‌توانند بر ایران تسلط پیدا کنند چراکه خداوند وعده داده حق پیروز است.

فدوی تأکید کرد: شهدای خلیج‌فارس به‌مثابه کسانی که از روز ازل منتظر این مأموریت بودند از شلمچه در عملیات کربلای 5 حرکت کردند و فوری به بوشهر آمدند و 18 روز بعد اولین عملیات مقابله‌به‌مثل در دورترین فاصله از سرزمین اصلی ما را در آب‌های نزدیک کشورهای جنوبی خلیج‌فارس در سال 66 انجام دادند.

فدوی تصریح کرد: از روز اولی که نیروی دریایی سپاه شروع به فعالیت کرد، فقط آمریکا در برابر ما بوده است و هیچ‌کسی تا الآن به‌عنوان دشمن روبروی ما قرار نگرفته است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن تجلیل از شهدای خلیج‌فارس بیان داشت: یاد و خاطره شهدایی که در 16 مهر سال 66 در نزدیکی جزیره فارسی رشادت و استقامت از خود نشان دادند و پایداری کردند و شهید و مجروح شدند را گرامی می‌داریم.

وی افزود: شهدای خلیج‌فارس نگرانی و ترس از قدرت پوشالی آمریکا نداشتند و ما مفتخر به قدرت و پشتیبانی اثر خون این شهدا هستیم.

فدوی یادآور شد: چندی پیش وزیر دفاع آمریکا در یکی از پایگاه‌های خود در جنوب خلیج‌فارس گفت که به دنبال این هستند تا هم خودشان و هم‌ کشورهای هم‌پیمان منطقه‌ای و غیرمنطقه‌ای خودشان بتوانند به توازنی برسند که در برابر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یک قدرتی بازدارنده عمل کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بابیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی از هیچ قدرتی واهمه ندارند و تنها قدرتی که روی آن حساب باز می‌کنند قدرت خداوند متعال است گفت: بر همین اساس هیچ ترس، حزن و خوفی به دل راه نمی‌دهند و به مصاف با دشمن خدا و انقلاب اسلامی می‌روند.

وی افزود: قطعاً آمریکایی‌ها قادر به فهم و درک ولایت‌فقیه و شهید نیستند و نمی‌توانند درک کنند که نقش پیامبر(ص) و امیرالمؤمنین علی(ع) و ائمه معصومین چیست.

فدوی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها موشک، شناور تندرو، ضربه‌پذیری ناوها و قدرت آتش را می‌فهمند و بیش از هر کشوری در دنیا قدرت و زور جمهوری اسلامی ایران را درک کرده و تمکین می‌کنند.

وی افزود: آمریکایی‌ها فهمیده و باور دارند که در انقلاب اسلامی و نیروی دریایی سپاه قدرت و استطاعت وجود دارد و ما هرروز در دریا با دشمنی که قدرت ایران اسلامی را می‌فهمد و درک کرده است مواجه هستیم.

فدوی گفت: طی سالیان گذشته تاکنون دشمنی آمریکایی‌ها با جمهوری اسلامی ایران ذره‌ای کم نشده است و هرروز به ابعاد آن اضافه می‌شود و درحالی‌که 28 سال از پایان جنگ تحمیلی گذشته است ثابت شده است که آمریکایی‌ها نقش اساسی در شروع جنگ تحمیلی علیه نظام نوپای اسلامی ایران داشتند.

وی بابیان اینکه بیش از 200 هزار شهید در راه انقلاب و اسلام تقدیم کردیم، گفت: کسی جرأت ندارد به جمهوری اسلامی چپ نگاه کند و خللی به‌نظام وارد کند و این بر اساس تحقق وعده خداست.

فدوی تأکید کرد: جوانان ما امام(ره) و دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند اما در سال‌های 93، 94 و 95 به‌مثابه سال 59 عمل می‌کنند و به مصاف با دشمنان انقلاب اسلامی نه در ایران بلکه در بیش از 1500 کیلومتر دورتر از خانه خود می‌روند و به شهادت می‌رسند.

وی اضافه کرد: هرروز شاهد شهیدی هستیم که بر روی دستان مردم انقلابی تشییع می‌شود تا با بلندترین صدایی که در عالم وجود دارد به دنیا اعلام کند که ما پای انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم.

آمریکا تا کنون پنج کودتا علیه انقلاب اسلامی انجام داده است

وی افزود: هر اقدامی از دست آمریکایی برآمده علیه انقلاب اسلامی در کردستان، خوزستان، آذربایجان و... کرده‌اند و پنج کودتا علیه انقلاب اسلامی انجام داده‌اند که همه آن‌ها به بزرگی پایگاه نوژه است که کشف و خنثی شد.

فدوی گفت: شیطان بزرگ وقتی مطمئن شد نمی‌تواند از پس خود انقلاب اسلامی برآید به سراغ دلدادگان انقلاب اسلامی یعنی لبنان، فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان، یمن، نیجریه و بحرین رفت و علیه این مظلومان اقدامات ظالمانه انجام داد که با شکست مواجه شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکا مدعی آقایی و ریاست برجهان است و متأسفانه بر خیل عظیمی از دنیا، اروپایی‌ها، شرق آسیا، کشورهای منطقه ادعای ابرقدرتی می‌کند و آن‌ها از آمریکا تمکین می‌کنند ولی در این‌طرف شیطان بزرگ آمریکا مجبور به تمکین از انقلاب اسلامی ‌شده است و در برابر انقلاب اسلامی نمی‌تواند اقدامی انجام دهد.

فدوی یادآور شد: تمام کشورها هر چه پول داشتند هزینه کردند و تلاش نمودند ولی نتوانستند بیشتر از 20 روز حسنی مبارک را نگه‌دارند و آمریکا اذعان داشته 6 سال است چون جمهوری اسلامی می‌خواهد بشار اسد در سوریه بماند مانده است.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و کشورهای منطقه بیش از یک سال و نیم است در یمن یک ائتلاف جهانی درست کرده‌اند و تمام حملات خود را علیه مردم مظلوم انقلابی یمن به‌کار گرفته‌اند اما حتی قادر نیستند از اصابت ناوهای خود در برابر رزمندگان انقلاب اسلامی در یمن جلوگیری کنند.

فدوی گفت: هفتمین ناو این کشورها روز شنبه گذشته در یمن منهدم شد و این نشان داد که قادر نیستند از خود دفاع کنند و این قدرت برگرفته از قدرت لایزال خدا و اثر خون شهدا است.

سردار رزمجو فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران هم در این جلسه گفت: شهدای خلیج‌فارس با داشتن روحیه شهادت‌طلبی و سلحشوری در نبرد مستقیم با آمریکا در آب‌های خلیج‌فارس قدرت خود را به نمایش گذاشتند و ابهت آمریکا را در جهان شکستند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین