کد خبر: ۴۰۹۷۷
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۸۴ - ۱۷:۴۰
ساندی تلگراف:
آفتاب‌‌نیوز : ساندی تلگراف از قول یک مشاور بلندپایه پنتاگون می‌نویسد طراحی نقشه‌های یادشده یک گام فراتر از ارزیابی‌های معمول برای واکنش نظامی و اضطراری آمریکا به مسائل بغرنج و لاینحل است.
به نوشته ساندی تلگراف، چشم‌انداز اقدام نظامی آمریکا بر ضد جمهوری اسلامی احتمالا روابط واشنگتن و لندن را خدشه دار خواهد کرد، چون بریتانیا از آن بیم دارد کگ با چنین حمله‌ای جرقه حریقی عظیم از خشونت در سراسر خاورمیانه زده شود.
ساندی تلگراف در همین گزارش که عنوان آن را در صفحه اول جای داده است ادامه می‌دهد در حمله احتمالی به جمهوری اسلامی بمب‌افکن‌های آمریکائی از نوع B2 که هرکدام نزدیک به 20 تن بمب‌های دقیق و هوشمند از جمله بمب‌های پناهگاه کوب مسلح هستند، تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی را در هم خواهند کوبید. این هواپیماها از ایالت میزوری به سوی ایران پرواز می‌کنند و در میان ه راه بنزین‌گیری خواهندکرد.
ساندی تلگراف یادآوری می‌کند که حکومت ایران تاسیسات اتمی خود را در نقاطی پراکنده و گاه در پناهگاه‌های زیرزمینی احداث کرده است اما طراحان پنتاگون معتقدهستند که با حمله‌های برق‌آسا و کوبنده جلوی فعالیت‌های هسته‌ای در ایران را می‌توانند بگیرند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین