کد خبر: ۴۰۹۹۴۴
تعداد نظرات: ۵۴ نظر
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷
موضع صریح انصار حزب‌الله علیه سعید طوسی
انصار حزب‌الله در بیانیه‌ای تاکید کرده است: «لازم است مدعى‌العموم علاوه بر درخواست اشد مجازات براى طوسى، در دفاع از مكیت اسلام و قرآن و دفتر رهبرى، پرونده دیگرى علیه حامیان وى تشكیل دهد، زیرا كلاس‌هاى قرآن در محله‌ها و مساجد با كاهش حضور نوجوانان روبه‌رو است و خانواده‌هاى تحت‌ تأثیر مطالب فوق‌الذكر ممانعت دارند.»
آفتاب‌‌نیوز :
حزب‌الله خواستار اشد مجازات برای «سعید طوسی» و محاکمه حامیان او شد. بعد از گذشت نزدیک به دو ماه از رسانه‌ای‌شدن ماجرای «سعید طوسی»، کانال خبری انصارنیوز، بیانیه‌ای درباره فساد اخلاقى سعيد طوسى و حاميان او منتشر کرده که «حسين الله‌کرم»، رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله هم آن را در صفحه اینستاگرام خود بازنشر کرده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ به نظر می‌رسد ماجرای این قاری حاشیه‌ساز به این زودی‌ها نه قرار است فراموش شود و نه تمام؛ تا جایی که حتی دستور کار جلسه دو هفته قبل جامعه روحانیت مبارز هم درباره «سعید طوسی» بود.

در بیانیه انصار حزب‌الله درباره سعید طوسی آمده است: «چندى است صداى آمریكا، BBC و... با پرداختن به فساد اخلاقى فردى به نام سعید طوسى تلاش دارند از یك‌سو مكیت اسلام و قرآن را زیر سؤال برده و از طرف دیگر دفتر رهبرى را حامى متخلف معرفى كنند. گرچه طرح و گسترش فحشا در مكیت اسلام حرام است؛ اما به‌خاطر مقابله با اتهامات گسترش‌یافته توجه همگان را به نكات زیر جلب مى‌نماییم. ١- سعید طوسى قارى قرآن و وابسته به شورای‌عالى قرآن است كه در آموزش نوجوانان فعال بوده، متهم می‌باشد كه در سفر به مسابقات تركیه با یكى از نوجوانان ارتباط جنسى گرفته است. این در حالى است كه مقررات شورای‌عالى قرآن اجازه سفر بدون خانواده را به نوجوانان نمى‌دهد. ٢- پرونده شكایت خانواده نوجوان فوق به اتهام فاعلیت طوسى در قوه قضائیه تشكیل مى‌شود كه متهم طى مراحل بازپرسى، دادگاه بدوى، تجدید نظر و... تبرئه مى‌شود. ٣- خانواده‌هاى شاكى نوجوانان دیگرى به پرونده مى‌پیوندند یا پرونده دیگرى مبنى ‌بر سه اتهام فاعلیت، تشكیل خانه فساد و دعوت به فحشا علیه طوسى تشكیل مى‌شود كه در مراحل بازپرسى، دادگاه بدوى و... طوسى از دو اتهام اول تبرئه و در اتهام سوم به چهار سال زندان محكوم مى‌شود. این پرونده در مراحل تجدید نظر و... در حال دنبال‌شدن است. ٤- بى‌تردید رسیدگى به این پرونده مانند دیگر پرونده‌ها در قوه قضائیه به نتیجه خواهد رسید؛ اما لازم است مدعى‌العموم علاوه بر درخواست اشد مجازات براى طوسى، در دفاع از مكیت اسلام و قرآن و دفتر رهبرى، پرونده دیگرى علیه حامیان وى تشكیل دهد، زیرا كلاس‌هاى قرآن در محله‌ها و مساجد با كاهش حضور نوجوانان روبه‌رو است و خانواده‌هاى تحت‌ تأثیر مطالب فوق‌الذكر ممانعت دارند. ضمن اینكه دشمن مى‌كوشد با ارتباط‌دادن موضوع به دفتر رهبرى، علاوه بر وهن اسلام، محبوبیت رهبرى را كاهش دهد. آنها به‌خوبى مى‌دانند كه مشروعیت دفاع از سوریه و عراق و شهادت مدافعان حرم به حكم رهبرى است، ازاین‌رو مدعى‌العموم را دعوت به انجام مطالب زیر داریم.»

در ادامه این بیانیه آمده است: «الف- اگر فردى در دفتر رهبرى با سوءاستفاده از دفتر به حمایت از طوسى برخاسته و یا در ایام محاكمه او را در مجالسى با حضور رهبرى یا در افتتاحیه مجلس كنونى و... شركت داده‌، به اتهام وهن دفتر رهبرى محاكمه گردد. ب- شورای‌عالى قرآن یا هر دستگاهى از جمله صداوسیما، مجلس كنونى و... اگر با اطلاع از پرونده اتهام طوسى، اقدام به حمایت از وى و اجراى برنامه توسط طوسى داشته‌اند را به اتهام وهن مكتب اسلام و قرآن محاكمه نماید».

واکنش‌ها به ماجرای طوسی

نزدیک به یک ماه قبل، سخنگوی قوه قضائیه در صدوسومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه درباره پرونده طوسی گفته بود: «فردی شکایت کرد و روال قانونی بررسی شد، هنوز مرحله رسیدگی نهایی نشده است. به‌لحاظ پیگیری یکی از شکات در مسئله خلاف عفت عمومی قرار منع تعقیب در دادسرا صادر و تأیید شد. ادعای دیگری شد درباره تشویق به فساد که قرار منع تعقیب صادر شد که دادگاه با قرائن و شرایط، رسیدگی را ادامه داد و قرار منع تعقیب را نقض کرد».

او در پاسخ به سؤالی مبنی‌ بر اینکه درباره آقای طوسی موضوعاتی در فضای مجازی مطرح شد که یکی از این موضوعات ارائه مدارکی از جمله سند قرار مجرمیت و بعد سند قرار منع تعقیب او بود، آیا قرار مجرمیت درباره او ساختگی است، گفت: «بنده گفتم که درخصوص مسئله خلاف عفت، قرار منع تعقیب صادر شد که تأیید شده است. درخصوص موضوع تشویق به فساد، دادگاه قرار منع تعقیب را تأیید نکرد و قرار جلب به دادرسی داد و پس از آن قرار مجرمیت را صادر کردند؛ برهمین‌اساس این پرونده در مرحله رسیدگی است».

روزنامه جمهوری اسلامی، ویژه‌برنامه ٢٠:٣٠ تلویزیون و رسانه‌های فارس و جوان هم در هفته‌های گذشته به نحوی به ماجرای «سعید طوسی» پرداختند. یکی از مهم‌ترین واکنش‌ها را در سرمقاله چند هفته گذشته حجت‌الاسلام مسیح مهاجری، در روزنامه جمهوری اسلامی شاهد بودیم. مدیرمسئول این روزنامه نوشته بود: «... این‌جانب به یاد دارم در دوران دفاع مقدس سلسله‌گزارش‌هایی را تحت عنوان «نگذارید جوجه‌ها کرکس شوند» در روزنامه جمهوری اسلامی به چاپ می‌رساندیم که حکایت از بازگشت خان‌های فراری و پس‌گرفتن زمین‌های کشاورزی از کشاورزانی داشت که به برکت انقلاب اسلامی و کوتاه‌شدن دست قلدران و زورگویان، در حال کشت و زرع آن زمین‌ها بودند و احساس آزادی و اعتمادبه‌نفس می‌کردند... . این افراد به ما فشار وارد می‌کردند که چاپ این مقالات و گزارش‌ها را قطع کنیم تا رزمندگان با خاطری آسوده مشغول جنگ باشند و نگران پشت جبهه نباشند و تأکید می‌کردند که این کار به مصلحت نظام نیست؛ ما با این منطق که وقتی مطبوعات از حقوق مردم دفاع کنند، رزمندگان هم با دلگرمی در جبهه‌ها می‌مانند، زیرا اطمینان پیدا می‌کنند در پشت جبهه، کسانی هستند که نمی‌گذارند حقوقشان ضایع شود و ضد انقلاب برگردد، به چاپ گزارش‌ها ادامه می‌دادیم... . در هفته‌های اخیر موضوع یک اتهام اخلاقی درباره یکی از قاریان قرآن، در فضای مجازی و سپس در محافل مختلف و حتی در مطبوعات، به‌شدت افکار عمومی را درگیر کرده است. در ظاهر تعیین‌تکلیف‌نشدن این موضوع در گذشته و حال، به ‌این ‌دلیل بوده که عده‌ای معتقد هستند مطرح‌شدن چنین موضوعی، موجب تضعیف جامعه قرآنی است و تضعیف جامعه قرآنی نیز موجب تضعیف نظام جمهوری اسلامی شده که بر قرآن مبتنی است. بطلان این ادعا با توجه به آنچه از سیره امام خمینی نقل کردیم کاملا روشن است. علاوه‌براین، آنچه این روزها در جامعه مشاهده می‌شود و به گوش می‌رسد نیز بر بطلان این ادعا تأکید می‌کند. این پنهان‌کاری حتی به ضرر خود متهم نیز هست؛ زیرا تازمانی‌که تکلیف این پرونده روشن نشود، او هم بلاتکلیف است و همچنان آماج شایعات و تهمت‌ها خواهد بود؛ ولی اگر حکم روشن و مستندی درباره این پرونده صادر شود، علاوه بر اینکه تکلیف متهم روشن خواهد شد، بساط شایعه و شیطنت‌هایی که به‌وسیله بدخواهان در جریان است نیز جمع می‌شود».

عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه جوان نیز در یادداشتی نوشته بود: «ماجرای سعید طوسی که هنوز حدود و ثغور آن معلوم نیست، به‌گونه‌ای پیش می‌رود که گویی نظام جمهوری اسلامی ابتدا وی را قاری قرآن و سپس مأمور فساد در جامعه کرده است. فصل‌الخطاب قوه قضائیه نیز مانند بسیاری از مقولات دیگر برای معاندان، مغرضان و منافقان بی‌معناست. هیچ‌کس با طوسی کاری ندارد و نمی‌گوید هر قاری قرآن الزاما مهذب نیست؛ همان‌گونه که هر آخوندی الزاما مروج دین نیست و به‌همین‌دلیل امام فرمودند تاریخ اسلام پر است از خیانت علمای اسلام به اسلام، چراکه در هر قشری، ناپاک وجود دارد. این در حالی است که تاریخ بشر و اسلام از این پدیده‌ها بارها به خود دیده است...‌ طوسی دارای صدای خوش و خدادادی برای خواندن قرآن است که نظام چک سفیدامضا برای عصمت او نداده و اگر انحراف او ثابت شود، باید مجازات شود. درباره او از تبرئه تا اعدام را باید پذیرا باشیم... . اگر طوسی و امثالهم تبرئه شوند، خواهند گفت: «دست خودشان است سرش را به هم آوردند».

سعید طوسی و حامیانش

نکته جالب این است که «سعید طوسی»، قاری جنجالی، بعد از گفت وگوی نصفه‌ونیمه خود با صدای آمریکا با هیچ رسانه داخلی‌ای حاضر به گفت‌وگو نشد؛ اما دو هفته قبل در کانال تلگرامی حامیانش به برخی سؤال‌ها پاسخ داد. پیش از این برخی فایل‌های صوتی منتسب به او هم در فضای مجازی منتشر شده بود؛ سخنانی که به نقل از طوسی در کانال تلگرامی حامیانش منتشر شده، البته در تناقض با سخنان انتسابی به او در فایل‌های منتشرشده است؛ طوسی در آن فایل‌های صوتی گفته بود مدتی گرفتار این مسائل بوده؛ اما با مراجعه به مشاور و با کمک خداوند از این مشکل رها شده و اکنون توبه کرده است. به گزارش نامه‌نیوز، او در پاسخ به یک کانال تلگرامی از حامیانش که پرسیده‌اند ماجرای مصاحبه شما با صدای آمریکا چه بود؟

...گفته است: «عهد کرده‌ام تا تکلیف پرونده بهتان آنها روشن نشده صبر کنم، فقط به دوستان و قرآنیان می‌گویم والله همه سرتاسر دروغ و جعل است و ان‌شاءالله به‌همین‌زودی طراحان این توطئه شنیع رسوا می‌شوند. روز سه‌شنبه دیدم از یک شماره ناشناس به همراه من زنگ زدند، وقتی برداشتم، نشناختم. فامیلش را که گفت، تازه فهمیدم کیست، به عقلم نرسید همان‌جا قطع کنم، باید همین کار را می‌کردم. بابا خدا می‌داند در عمرم نه ماهواره داشتیم نه با اینترنت خیلی آشنایی دارم. من چه می‌دانستم اینها چه شیطنتی دارند. من تابه‌حال با رسانه‌های خودمان مثل صداوسیما و روزنامه‌ها زیاد مصاحبه کرده‌ام، اینها زنگ می‌زنند اجازه مصاحبه می‌گیرند، اگر اجازه دادیم پخش می‌کنند و اگر اجازه ندهیم پخش نمی‌کنند. من هم به این آقا گفتم باید مشورت کنم و فعلا مصاحبه نمی‌کنم. تازه به خیال خودم برای اینکه حساب کار دستش بیاید، گفتم تلفنم کنترل می‌شود تا زودتر قطع کند! بعد هم که به دوستان گفتم، گفتند اصلا مصاحبه با آنها قانونی نیست. آن‌وقت موبایلم را خاموش کردم». طوسی می‌گوید: «یکی از دوستانم گفت اگر می‌خواهی بدانی آنها چقدر خبیث و رذل هستند، صبر کن ببین همین‌قدر هم که حرف زدی پخش می‌کنند و با آن مانور می‌دهند. خب من نه پدرم سیاست‌مدار بوده نه مادرم! وقتی دیدم با آب‌وتاب نوشتند: مصاحبه سعید طوسی با صدای فلان، فهمیدم به کمترین اصول اخلاقی معتقد نیستند. عجیب اینکه حالا دوست و دشمن می‌گوید چرا با آنها مصاحبه کردی؟! من که راضی نیستم، مخصوصا از کسانی که این حرف‌ها را نشر می‌دهند».

او همچنین در پاسخ به این سؤال که «دوست دارید در پاسخ به این مکر و حیله آنها حرفی بزنید؟»، گفته است: «و مکروا و مکر الله و الله خیرالماکرین». طوسی كه پیش از این در نامه‌ای، به رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور هجمه کرده و آنها را ضد انقلاب و برانداز خوانده بود، در گفت‌وگوی دو دقیقه‌ای خود با صدای آمریکا ضمن آرزوی سلامتی برای مجری این تلویزیون گفته بود: «ای‌ کاش یک‌طرفه به قاضی نمی‌رفتید، اکنون حیثیت من رفته است».

منبع: شرق
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۵۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
2
128
حامي فاسد از خود فاسد تبهكارتره، چون باعث پرورش و رشد بيشتر فاسد و فساد مي شود. بنابراين فقط فاسد نيست كه بايد مجازات شود بلكه حاميان فساد و فاسد بايد چندين برابر محكوم و مجازات شوند تا جامعه اصلاح گردد.
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
اگر سعید طوسی یک هنرپیشه یا فوتبالیست یا خواننده بود تا حالا 10 بار اعدامش کرده بودند و صدا و سیمای میلی هم هر شب براش وبژه برنامه پخش میکرد علی الخصوص اگر گرایشی هم به اصلاح طلبی داشت دیگه برایش ویژه برنامه مخصوص داشتن
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
آقای سیدخان ازون حرفای خنده دار زدی ا؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
2
87
حکم تعزیری به درد نمیخوره. قابل خریداری هست
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
1
40
اعتراض به اسیدپاشی، هشت سال زندان، اسیدپاشی هیچی.
....
...به نوجوانان چهار سال زندان؟!
موسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
3
85
مسلما وی دروغ می گوید و حاضر نیست اتهام را بپذیرد
ازاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
1
48
این طوسی کجا ان طوسی کجا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
2
73
آنقدر وسعت این افتضاح زیاد بوده
قلم فرانسه
|
Turkey
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
1
76
آنچه باعث تاسف است، انتشار و آگاهی خبر از خبررسانی های خارج از کشور است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
1
67
هيچ وقت خطا و خلاف پنهان نمي مانه حلا چه صداي داخلي باشد چه صداي خارجي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
1
61
هوا بس ناجوانمردانه سرد است !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
2
67
درعصری که زندگی میکنیم اخباربه سرعت برق وبادمنتشرمیشودواینکه مااول بیاییم دنیارامحکوم کنیم که باماوقرآن واسلام عناددارندکه اصلاگیریم که دارندمابایدافرادوانسانهای اصیل رادرجایش بگذاریم حالااگرهم اشتباه میکنیم چرالاپوشانی میکنید؟
فردخاطی رابه اشدمجازات محکومش کنید.
حمید رضا رستمی جلیلیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
4
37
این اقا کشتنیه بنابر حکم قانون و حکم صریح قرآن.من نمیفهمم منظور از این مماشات و تعلل چیست 1اون اقای قاضی هم بهتره یک لحظه خودشه بذاره جای یکی از اون پدرا.جگر گوشه شو گذاشته قران بخوانه، به جاش ......شرف خود جای دیگر نشیند. (بقول بیهقی)
آنیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
2
44
تشویق به فساد؟؟؟؟ مردم رو چی فرض کردید که با بازی با کلمات قبح مطلب رو می خواهید ماست مالی کنید؟
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
2
49
خوبه... مجازات اینهم یه چیزی در حد 200هزار تومن جریمه مرتضویه... از ملت شرم نمی کنید؟
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
نه شرم نمی کنند
علی تهرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
1
22
باسلام:اتفاقا مرحوم خواجه نصیرالدین طوسی هم به علت هم فامیلی با ایشان ابراز برائت کرده اند واز ان دنیا فرمودند ما با ایشان هیچ نسبتی نداریم.واینکه طلحه وزبیر هم از صحابه رسول الله بودند که در زمان خلافت امام علی (ع) به بیراهه کشیده وگول شیطان نفس را خوردند وبا حضرت علی جنگیدند وبه درک واصل شدند.ایشان بعدازتائید جرمشان طبق قانون اسلام باید به اشد مجازات برسند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
1
19
در خانه فساد طوسي چه فسادي رخ مي داده؟ فاعليت ان فسادها با چه كسي بوده؟
اگر در ان خانه فاعلي نبوده پس فسادي رخ نداده؟
حسین
|
-
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
1
22
به تمام مقدسات سوگند،که من با اینکه از خانواده مذهبی هستم،اما به شدت نگران نوجوانم شدم و از حضور وی در تمام مساجد و کلاسهای درس متفرقه،بدون حضور والدین،پرهیز کردم.از آنجایی که نمی شود در تمام مراحل همراه نوجوانم باشم،خواه ناخواه بعضی از موارد حذف شد.من به شدت پیگیر این اخبار هستم و در صورت شفاف شدن قضایا خوشحال میشوم.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
1
23
به امید ریشه کن شدن فساد
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
چرا جمله منو سانسور کردی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
1
43
اقای الله کرم چرا کفن نمیپوشی چرا راهپیمایی نمیکنی؟ برای مسابقه ی فوتبال جنجال راه انداختی اون دنیا جواب پس میدین شما یی که اینقدر که همه اذیت میکنین متاسفم
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
2
38
ایشان در سالهای 72 یا 73 هم در ماه رمضان به بنگلادش آمده و در کنار قرائت قرآن در مساجد بنگلادش، کلاس آموزش قرآن برای بچه های کارکنان و ایرانیان مقیم گذاشته بود که مشکل اخلاقی پیدا کرده و کلاسها تعطیل شد. میتوان ماجرا را از کارکنانی که در آن سالها در سفارت بودند، پرس و جو کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
اگر اينطور باشد همان موقع بايد جلوي ايشان گرفته ميشد نه حدودا 20 سال بعد. ترحم بر پلنگ تيز دندان ستمكاري بود بر گوسفندان...
فرهنگی
|
Germany
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
2
42
حالا چی شد حامیان که هنوز میگویند بی بی سی تهمت می زند، حلا خوب شد دروغگو مشخص شد !!!!! بنظر شما bbc راست گفت یا صدا وسیمای
536
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
3
43
صداو سیمای میلی خیلی وقته از مردم جدا شده/
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
صدا و سیما از ماهواره بهتره
اسد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
2
41
اگه همین رسانه های خارجی نبودند رسانه های داخلی جرات نداشتن واقعیت را چاپ و منتشر کنند به خدا باید طوسی را اعدام کنن یاحبس ابد بدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
1
16
فقط باید از ارتفاع پرت بشه پایین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
1
14
وقت آن رسیده که ریا کاری را کنار بگذارید و به انسان ها ارزش حقیقی قائل شده و کسانی را که باعث اینهمه بدبختی شدند محاکمه کنید سعید طوسی نتیجه پذیرش ریا ‌کاری در جامعه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
1
8
اين آقاى طوسى کجا دوره اى ديده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
1
8
يكي بود كه قسم جلاله خورده بود
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
2
15
طوسي شرمت باد........................
شرمت باد كه بچه ها وقتى ميپرسند چراكلاس قران نرويم جوابي نداريم به انها بدهيم
شاهرخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
1
16
گنا ه خالی شدن محفل های قرانی وبی اعتمادی خانوده ها نسبت به اموزش قران به فرزندانشان به گردن اون قاضی که این حکم را داده یکیش خود من از شنیدن کلاس قران وحشت دارم برای فرزندم
لیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
2
5
فقط میشه گفت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخ و الخ
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
1
18
سکوت شما در قبال این قضیه کمر اسلام وشیعه را خورد می کند آیا با برملا شدن این اتفاق دیگر ما حرفی برای گفتن در برابر داعش وسعودیهای کثیف داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
2
3
انصار حزبالله
ناشناس
|
Germany
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
5
8
سعید طوسی لقمه حرام یهودی زاده تاوان تجاوز به بچه شیعه را خواهی دید تا بفهمی تجاوز به بچه شیعه یعنی چه
ناشناس
|
-
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
1
15
الان در سطح اجتماعی ضرب المثل شده که بچه ات را بگذار در پارتی شبانه شرکت کند اما در کلاس قران امثال طوسی نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
1
11
اقای ا..کرم برا کفن پوشیدن هنوز زوده؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
2
10
پروردگارا به حق حرمت و آبروي همه پاكان و درست كرداران و با شرافتان، آناني را كه از دين پاك و زلال و مطهر تو سوءاستفاده ميكنند فقط براي اينكه به خيال خام خود با فريفتن مردم، براي خودشان در اين دنيا آبرو و حيثيت بخرند اما در خفا، بيشرمانه گناهان كبيره و كارهايي را انجام مي دهند كه تو بشدت بندگانت را از انجام آن نهي كرده اي، چنان رسوا و خوارشان فرما كه نه تنها در آن جهان طعم مجازات تو را بچشند كه در اين جهان هم چنان سرافكنده و سرشكسته و خوار و ذليل روزگار بگذرانند كه درس عبرتي گردند براي آيندگان ان‌شاءالله
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
1
13
افتضاح ترین کاری که می شد در مملکت اسلامی دید همین کار طوسی بود که راحت داره برای خودش می چرخه وبه امثال ما می خنده آخه همه چی پارتی بازی چرا چرا چرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
2
12
هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که نمک بگندد.وصف حال امروز ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
1
6
کار بسیار زشت و شنیع است باید حداقل یک ده سالی حبس میخورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
2
7
حیف اعدام کثیفی ازچهره ش میباره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
0
4
فقط فقط فقط فقط فقط پیشگیری از وقوع جرم باید سرلوحه کار باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
1
3
اعدام هم چیزی نیست برای این مردک کثیف به قران هم پشت کرده امسال هم رفته کربلا الهی امام حسین خوارو ........کند که به برکت قران خوار هم شد ای شرمت باد ................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
1
4
ااگر به سعید طوسی رسیدگی نشود طوسی ها زیاد میشوند چون می دانند قصاصی وجود ندارد اگر قرار است مست گیرند هر که هست گیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
2
3
اگر آقای طوسی خطاکار باشن قوه ی قضاییه رسیدگی میکنند و مجازاتشو میکشن.
حالا مایی که ایشون رو میکوبیم بهتر نیست به عیب های خودمون هم نگاه کنیم
یعنی ما همیشه پاک خواهیم موند؟؟؟
شاهرخ شیراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
1
1
چرا به این مسئله فکر نکرده که سعید طوسی از قبل برنامه ی خراب کردن دین را نداشته گاه در تاریخ دیده شده که روی برنامه ای چند دهه کار شده تا کسی شک نکند اعدامش کنید تا درس عبرتی شود برای انان که این گونه افکار را در پیش دارند خود من نگذاشته ام پسرم به کلاس قران برود حتی مخفیانه به در کلاس در س در مدرسه رفته وبه حرف های معلم قران گوش داده ام این که از او در گئرند ظلمی است به پیامبر اعظم که با چه رنجی برای دین اسلام تلاش کردند که به ثمر نشیند وحال امثال سعید طوسی با برنامه ی قبلی ان را بخواهد تضعیف کند نگذاشتن والدین از ترس برای فراگیری قران ومعارف خود فاجعه است تورابه خدا این پیام را به گوش قوه ی قضاییه برسانید
محمد براتعلی
|
Germany
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
1
1
بله من خودم شاهدم که ایشان در دهه ۷۰ در ماداگاسکار هم پرونده داشته اند و از سوی پلیس این کشور تحت تعقیب می باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
1
2
به خدا پناه می بریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
0
1
متاسفم برای مردمی که یکم فکر نمیکنن یکم تجزیه تحلیل نمیکنن! باشه دیگه بچه هاتون را کلاس قرآن و مسجد نفرستید.بفرستید کلاس موسیقی وخونه دوستاشون ببینم عاقبت بخیر میشن!
ناشناس
|
Finland
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
0
0
قاضی خداست قضاوت ممنوع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین