کد خبر: ۴۱۰۴۲۴
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
رییس هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه تاکید کرد: موضع حزب اعتدال و توسعه در انتخابات 96 مشابه همان رویکردی است که از سال 92 آغاز شده و در انتخابات 94 به اوج رسید.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش ایسنا، مرتضی بانک رییس هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه در نشست هم اندیشی روسای استانی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه «ائتلاف ۹۴ تجربه ای ذی‌قیمت در حیات جریان های سیاسی ایران بود»، اظهار کرد: اکنون وقت آن است که بزرگان هر یک از سه ضلع ائتلاف امید، ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف این تجربه، با گفت‌وگو و مفاهمه زمینه را برای چیرگی بر چالش های احتمالی فراروی تداوم این ائتلاف فراهم کنند.

وی با تاکید براینکه پیش نیاز چیره شدن بر این چالش ها آن است که هریک از ارکان این ائتلاف در داخل طیف خود به اجماع کامل رسیده به گونه ای که از هر یک، صرفا یک صدای واحد به گوش برسد، گفت: در همین ارتباط از روسا و اعضای سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه در مناطق مختلف کشور میخواهیم که ضمن سنجش شرایط و اقتضائات منطقه ای، پیشنهادات خود را برای تقویت بیش از پیش هم افزایی با جریانات همسو در نقاط مختلف کشور تدوین کرده و برای طرح در هیات رییسه سازمان جوانان و دانشجویان در اسرع وقت ارایه دهند.

بانک از هیات رییسه سازمان جوانان و دانشجویان نیز خواست جمع بندی دیدگاه های شاخه های استانی این سازمان را برای طرح در دفتر سیاسی حزب آماده کند.

به گفته رییس هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه، دفتر سیاسی این حزب با بهره مندی از دیدگاه های بخش های مختلف حزب، روش های اجرایی و رویکردهای این حزب در انتخابات آتی را که مبنای گفت‌وگو و تعمیق تفاهم حداکثری با دیگر جریانات سیاسی همسو خواهد بود تدوین خواهد کرد. این نقشه راه، پس از تصویب در شورای مرکزی ملاک عمل حزب در انتخابات آتی خواهد بود.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت های انجام شده در سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه، این سازمان را موتور محرکه حزب دانست و از نقش فعال این سازمان در تحرکات تشکیلاتی حزب اعتدال و توسعه تقدیر کرد.

بانک همچنین از سازمان جوانان و دانشجویان خواست گزینه های توانمند و متخصص و دارای مقبولیت اجتماعی را برای کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر سراسر کشور شناسایی و پیشنهاد دهند.

رییس هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جو سنگین ایجاد شده توسط رقبا علیه دولت تدبیر و امید گفت: هر چه به زمان انتخابات نزدیک تر می شویم، شاهد فعالیت بیشتر اتاق های فکر جریانهای تندرو جهت تخریب دولت هستیم. عملکرد این جریانات هم نشان داده که آنان در مسیر تخریب دولت حتی از اصول اولیه اخلاقی نیز عبور کرده اند.

بانک گفت: با وجود تمام این حملات باید به قاطعیت بگویم عملکرد دولت در تمام زمینه ها و به خصوص در حوزه اقتصادی بسیار رضایت بخش بوده و روحانی با دست پر در مناظرات انتخاباتی 96 حاضر خواهد شد.


وی با انتقاد از برخی از رسانه ها و جریان هایی که در صدد تخریب دولت هستند و از هیچ اقدامی در این جهت فروگذار نمی کنند ، به لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد اشاره و اظهار کرد: این اتفاق یکی از اجزای پازل تخریب و فشار بر دولت روحانی است. اما این گروه ها باید بدانند که نمی توانند انتظار رفتار ممتنع در این خصوص داشته باشند و واکنش خنثی در این گونه موارد معنای اعتدال نیست.

گردهمایی مسؤولان استانی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه روز پنجشنبه 4 آذرماه با حضور رؤسای شاخه‌های استانی این سازمان از سراسر کشور در دفتر مرکزی آن برگزار شد و طی آن ضمن تبیین برنامه‌های تشکیلاتی، درباره موضوعات مهم حوزه جوانان و دانشجویان کشور بحث و تبادل و نظر شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
0
0
خدایی چه مناظره ای بشه 96 البته اگه صداسیمای سانسوری ما برنامه رو وسطاش لغو نکنه .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین