کد خبر: ۴۱۲۲۵
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۸۴ - ۱۶:۲۸
آفتاب‌‌نیوز : هولوکاست بر مردم عادی گذشت حتی اگر یک نفر، افرادی که هیچ ندانستند به حکم کدامین گناه راهی کوره ها می شوند گواه آنکه این قتل عام افسانه بود یا نه به داور بزرگ خداوند بسپاریم. مثل هزاران هزار ندانسته و ناگفته دیگر که هیچ نخواهیم دانست چون دربند مرزهای زمانیم و مکان.
اما زخم مکرر انصاف نیست. بر هیچ دین و مسلکی. عشق به راستی و پرهیز از زخم بر بی گناه مرز نمی شناسد. یا این سابقه تنها احساسات زخم دیده ای را جریحه دار می کنیم که چه بسا با چاپ کاریکاتورهای اخیر در روزنامه های غربی همدرد با ما زبان به اعتراض گشودند آنکه به مقدسات ما توهین کرد داغدار هولوکاست نبود.
آزمون بزرگ امروز نه کاریکاتور دیگری در پاسخ که مبارزه با بی حرمتی هاست. مسابقه کاریکاتور توسط ملت فرهیخته ما مسابقه از ملتی خواهد بود که نماینده اسلام نیست که با تحقیر و تمسخر معامله به مثل کند.
بر حقی که ناحق شد باید سخن گفت اما علی وار. که شمشیر حق را مقابله ای همچون او جایز است. نه خدویی در پاسخ خدو. امروز هم در این آزمون سخت با بردباری که در خور ما و دین ما است نقش آفرینی کنیم.بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین