کد خبر: ۴۱۷۰۳۴
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: کنگره سراسری این حزب دی ماه جاری و یا در نهایت بهمن ماه آتی برگزار می شود.
آفتاب‌‌نیوز :
مسعود شفیعی شامگاه پنجشنبه در نشستی خبری در مشهد افزود: عدم برگزاری کنگره سراسری طی سالیان گذشته به معنای این نیست که اعضا و ساختار اجرایی حزب اعتدال و توسعه از پشتوانه حمایت اعضا و هواداران برخوردار نبوده است.

وی گفت: طی این سالها گردهماییهای متفاوتی توسط حزب اعتدال و توسعه برگزار شده و اعضا و هواداران حمایت و پشتیبانی خود را از ساختار اجرایی حزب اعلام کرده اند.

مسئول سازمان جوانان و دانشجویی حزب اعتدال و توسعه افزود: آموزشهای اجتماعی و فرهنگی در دستور کار بخش جوانان و دانشجویی حزب قرار دارد زیرا این حزب اعتقاد دارد فکر و اندیشه سیاسی باید در عمل و رفتار افراد سیاسی تجلی و عینیت داشته باشد. 

در این نشست نماینده مردم سبزوار ، جغتای، جوین و خوشاب و عضو شورای خراسان رضوی حزب اعتدال و توسعه خراسان رضوی نیز گفت:برنامه آینده حزب اعتدال و توسعه بر مبنای تعمیق گفتمان اعتدال و حمایت از دکتر حسن روحانی ریاست جمهوری خواهد بود.

رمضانعلی سبحانی فر افزود: فعالیت حزب اعتدال و توسعه صرفا محدود به انتخابات ریاست جمهوری نیست بلکه به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم توجه دارد و برای شورای اسلامی شهر مشهد نیز دستش خالی نخواهد بود.

وی گفت: زمانی که مردم تصمیم می گیرند و اراده می کنند در انتخابات حضور فعال داشته باشند هیچ فهرست غیرقانونی حتی با حمایتهای ویژه نخواهد توانست رای مردم را تغییر دهد.

سبحانی فر افزود: مردم به خصوص شهروندان مشهدی بدانند شرکتشان در انتخابات شوراهای اسلامی موثر خواهد بود و احزاب و رسانه ها نیز باید مشوق حضور مردم در پای صندوقهای رای باشند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین