کد خبر: ۴۱۷۱۹۴
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۷
تعداد نظرات: ۹ نظر
سیدحسن خمینی و برادرانش سرمایه‌های انقلاب هستند
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هنوز اسم و رفتار امام سرمایه اصلی انقلاب است و دشمنان فهمیده‌اند تا وقتی امام، عزیز باشد انقلاب آسیبی نمی‌بیند بنابراین به فکر ترور شخصیت ایشان افتادند.
آفتاب‌‌نیوز :
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عصر جمعه طی سخنانی در مراسم گرامیداشت چهلمین روز درگذشت آیت‌الله موسوی اردبیلی با بیان این که من موسوی اردبیلی را به وظیفه‌شناسی می‌شناختم اظهار کرد: آیت‌الله موسوی اردبیلی را از زمانی که شناختم همیشه به تناسب زمان، وظایف خود را انجام می‌داد.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ وی افزود: ایشان در کنار آیت‌الله بهشتی همواره تندروی‌ها را کنترل می‌کرد و در حادثه‌ای مانند هفتم تیر که هدف از انجام آن از کار انداختن سه قوه بود، وضعیت به شکلی رقم خورد که بیماران را با برانکارد به مجلس آوردیم تا جلسه به حد نصاب برسد که در آن مقطع نقش آیت‌الله موسوی اردبیلی بسیار مهم بود.

انتقاد هاشمی از صداوسیما/ امیدواریم شیاطین داخلی نتوانند انقلاب را زخمی کنند

وی با بیان اینکه صداوسیما باید برنامه‌ جامعی درباره مرحوم موسوی اردبیلی پخش می‌کرد گفت: حق آن بود که صداوسیما برنامه جامعی برای ایشان پخش می‌کرد نه اینکه لحظات آخر مشخص شود که چه کسی و کجا بر پیکر ایشان نماز می‌خواند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه عزیمت آیت‌الله موسوی اردبیلی به قم پس از رحلت امام (ره) برای ما ضرر داشت اظهار کرد: بعد از رحلت امام ایشان به قم رفتند و ما ضرر کردیم. البته در قم نیز به مثابه یک شاهد تاریخی برای انقلاب بودند و هرکس به قم می‌رفت اطمینان داشت ایشان ستونی برای حفظ انقلاب در حوزه است اما پس از آن تندروی‌هایی رخ داد که نباید اتفاق می‌افتاد.

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اینکه جوانان باید شخصیت آیت‌الله موسوی اردبیلی را بهتر بشناسند اظهار کرد: جوانان ما ارشادات ایشان را به یاد ندارند و این در حالی است که بیان مقاطع مختلف زندگی ایشان برای جوانان بسیار مهم است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه سنت آیت‌الله موسوی اردبیلی در مقام قضاوت، باید پس از وی ادامه می‌یافت اظهار کرد: آیت‌الله موسوی اردبیلی در همان سال‌های اول انقلاب هم در سطح اجتهاد بود اما در حزب جمهوری اسلامی فعالیت می‌کرد و در شورای افتاء این حزب، با کمک ایشان مواضع حزبمان را می‌نوشتیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اینکه هنوز اسم امام و رفتار ایشان سرمایه اصلی انقلاب است اظهار کرد: همه ما در برابر شخصیت امام بسیار کوچک بودیم و هنوز هم اسم امام و رفتار ایشان سرمایه اصلی انقلاب است. دشمنان این را فهمیده‌اند که تا وقتی امام، عزیز باشد انقلاب آسیب نمی‌بیند. بنابراین به فکر ترور شخصیتی ایشان افتادند که اخیراً بهانه‌ای هم به دست آن‌ها داده شده و کارهایی هم کرده‌اند.

هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه سیدحسن خمینی و برادرانش سرمایه‌های انقلاب هستند اظهار کرد: شخصیتی مانند آیت‌الله حاج‌حسن آقا و برادران ایشان بسیار عالم هستند، از مدرسان خوب حوزه‌اند و سرمایه انقلاب به شمار می‌روند.

وی افزود: بسیار نیازمند این هستیم که آثار امام، بیت امام و خانواده ایشان را بزرگ نگه داریم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به عزل آیت‌الله منتظری از قائم‌مقامی رهبری در سال ۶۸ گفت: وقتی امام تصمیم گرفتند آیت‌الله منتظری نباشند، ما در یک جمع پنج نفره برای صرف شام خدمت ایشان رسیدیم و گفتیم ما خودمان را برای رهبری یک مرجع آماده کرده بودیم اما اکنون چه کنیم؟ که امام نیز پاسخ دادند در خودتان چنین کسی را دارید همین آقای خامنه‌ای.

وی ادامه داد: وقتی آیت‌الله گلپایگانی در مجلس خبرگان برای رهبری رأی نیاوردند، آیت‌الله خامنه‌ای رأی بالایی آوردند و هرچند که خود ایشان در دفاع از شورای رهبری سخنرانی کردند اما در نهایت رهبری فردی، رأی آورد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تأکید کرد: امیدواریم شیاطین داخلی نتوانند انقلاب را زخمی کنند.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۹
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
0
1
بايد به افرادي مانند غلامحسين الهام
راي داد خخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
4
11
در سالهای پس از انقلاب و بویزه در سالهای اخیر ، خیلی ها در جهت دلسرد کردن مردم از انقلاب نقش داشتند . اما نقش صدا وسیما ، از همه مهمتر بود . صدا وسیما به معنای واقعی به انقلاب و امام راحل و خون شهدا خیانت کرد . ماحصل تلاش صدا وسیما ، نفوذ بسیار چشمگیر و خانمان سوز دشمن در همه خانواده ها از طریق شبکه های ماهواره ای بود و هست . صدا وسیما عملا کاری کرد که مردم به اخبار صدا وسیما بی اعتماد شدند . صدا و سیما عملا کاری کرد که مردم به استفاده از ماهواره ترغیب شدند . صدا وسیما عملا کاری کرد که تمامی تلاش دستگاههای فرهنگی کشور در طول سالهای بعد لز انقلاب ، با استفاده گسترده مردم از شبکه های ماهواره ای ، بی نتیجه ماند . صدا و سیما بهتر و قویتر از هر شبکه جاسوسی و نفوذی دشمن برای براندازی نظام ، نقش ایفا کرد . مردم بخصوص جوانان از صدا وسیمای دل بریدند و به صدا وسیمای بیگانه دل دادند . آثار شوم مدیریت بسیار غلط در صدا و سیما بویژه از زمان ضرغامی به بعد ، بتدریج در جامعه خودنمایی میکند . انزجار مردم ازصدا وسیما ، باعث شد که فرهنگ بیگانه به خانه های همه ما آمد و در دل جوانان ما رسوخ کرد . خدا نبخشد و نمی بخشد خائنین به انقلاب و نظام و کشور را بخصوص مدیران صدا و سیما .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
7
19
درود خدا بر آیت . . . هاشمی رفسنجانی و آیت . . . سید حسن خمینی و تمام کسانیکه برای جمهوری اسلامی زحمت میکشند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
6
16
عشق یک ملتی سردار شجاع دل
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
1
8
کشور از شیاطین بزرگ داخلی خنجر نخورد از شیاطین کوچک زخم نخواهد خورد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
0
1
وقتی به نام اسلام خنجر میزنند به اسلام و باز اسلام برپاست این خود معجزه ایست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
2
3
صدا وسیما واقعاً حزبی و فرقه ای عمل می کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
1
1
امیدواریم شیاطین داخلی نتوانند انقلاب را زخمی کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
1
1
بعضي انسانهاي مومن و متدين همچون اين عزيزان مكرمي كه در عكس ديده مي شوند، چنان شرف و بزرگي در صورت و پيشاني شان رخ نموده كه ناخودآگاه زبان انسان به دعاي خير و عاقبت به خيري و سعادت و سلامت و تندرستي براي ايشان باز مي شود. ان‌شاءالله كه همواره و در همه حال، حق تعالي حافظ و پشت و پناه و نگهدارشان باشد. الهي آمين
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین