کد خبر: ۴۲۳۴۱۲
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹
کریمه المحروق یک دختر ایتالیایی مراکشی الأصل است. وی در میهمانی های شبانه به عنوان رقاص و خواننده فعالیت می کرد و به نام "روبی، رباینده دل ها" شناخته می‌شد.
آفتاب‌‌نیوز : دادگاه ایتالیا قصد دارد برلسکونی را به اتهام پرداخت رشوه به شاهدان دادگاهش محاکمه کند.

براساس جزئیات منتشر شده، "سیلویو برلوسکونی" نخست وزیر اسبق ایتالیا متهم به پرداخت رشوه برای ساکت ماندن آنها در دادگاه محاکمه برلسکونی در ارتباط با ارتباط جنسی با دختری به نام "کریمه المحروق" به هنگام  17 سالگی اش یعنی در زیر سن قانونی است.

برلوسکونی در سال 2014 به این اتهام محاکمه و تبرئه شده بود.
اکنون برلوسکونی متهم به پرداخت رشوه به شهود و منع آنان از شهادت در سال 2014 است.

کریمه المحروق یک دختر ایتالیایی مراکشی الأصل است. وی در میهمانی های شبانه به عنوان رقاص و خواننده فعالیت می کرد و به نام "روبی، رباینده دل ها" شناخته می‌شد.

احضار نخست وزیر سابق ایتالیا به دادگاه به اتهام ارتباط جنسی

برخی ادعا کرده‌اند که برلوسکونی در سال 2014 مبلغ 10 میلیون یورو را به کسانی که قرار بود علیه وی شهادت بدهند، پرداخت کرده است که روبی به تنهایی 7 میلیون یورو از کل مبلغ را به عنوان رشوه دریافت کرده است.

اتهام برلوسکونی به میهمانی‌های شبانه‌ای مربوط می‌شود که وی در سال 2010 در ویلای اختصاصی خود در میلان ایتالیا برگزار کرده بود.
این میهمانی‌ها به "پارتی‌های بونگا بونگا" معروف شده‌اند. روبی به همراه دختران زیادی در این پارتی‌ها شرکت می‌کردند.

روبی متولد 1992 میلادی در مراکش است. وی زمانی که 9 سال داشت به همراه خانواده خود به ایتالیا مهاجرت کرد. وی در سن 14 سالگی از منزل خانواده فراری شد. روبی زمانی که فراری بود در مسابقه دختران زیبا در ایتالیا شرکت کرد و در همان مسابقه "امیلیو فیدی" مجری تلویزیون و دوست صمیمی برلوسکونی با وی آشنا شد.

فیدی وی را برای فعالیت به عنوان رقاص در یک باشگاه شبانه در میلان معرفی کرد.

بر اساس آنچه رسانه‌های ایتالیایی منتشر کرده‌اند، "نیکول مینتی" مشاور حزب برلوسکونی در امور منطقه‌ای، روبی 17 ساله را به برلوسکونی معرفی کرد. مینتی برای میهمانی‌های برلوسکونی دختران زیبا تهیه می‌کرد.

سیلویو برلوسکونی، 76 ساله، سیاستمدار ایتالیایی و نخست وزیر سابق این کشور است. وی از سال 1994 تا 2011 نخست وزیر ایتالیا بود.
بر اساس فهرست مجله فوربز، برلوسکونی با ثروتی بالغ بر 9 میلیارد دلار 74 مین فرد ثروتمند جهان است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین