کد خبر: ۴۲۵۳۳۷
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹

بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر(جدول)

مهاجم پرسپولیسی‌ها با گلزنی در دیدار برابر تراکتورسازی، توانست در جدول ارزشمندترین بازیکنان یک پله صعود کند و خود را به رده دوم برساند، با این تغییر تا پایان هفته بیستم انصاری، طارمی، رضایی و ایرانپوریان در صدر ارزشمندترین بازیکنان لیگ قرار دارند.
آفتاب‌‌نیوز :


پس از برگزاری بازی های بیستم لیگ برتر، در میان بازیکنان حاضر در صدر ارزشمندترین ها، تنها مهدی طارمی موفق شد آمار خود را بهبود دهد و توانست با یک پله صعود به همراه مهاجم استقلال و مدافع تراکتورسازان به رده دوم صعود کنند. 

 


با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر همراه "ورزش سه" باشید:

 


اول – ساسان انصاری، فولاد خوزستان – 16 امتیاز 

 


مهاجم سرخ پوشان اهواز این روزها روی نوار ناکامی قدم برمی دارد، او که پس از هفته چهارم به فولاد پیوست خیلی زود توانست 12 گل به ثمر برساند و در راس گلزنان لیگ قرار بگیرد، او که در دیدار اخیر برای ششمین بازی پیاپی موفق به گلزنی نشد 1 بار برای فولادی ها گلسازی کرده و 3 پنالتی منجر به گل نیز به دست آورده است. 

 

 


دوم – مهدی طارمی، پرسپولیس – 12 امتیاز 

 


مهاجم سرخ پوشان که موفق شد در دیدار اخیر این تیم گلزنی کند این روزها با 10 گل زده در رده دوم بهترین گلزنان لیگ قرار دارد، طارمی که امید اول پرسپولیسی ها در گلزنی محسوب می شود 1 بار نیز با پاس به موقع خود باعث گلزنی مهاجم دیگر تیم شد، طارمی تاکنون موفق شده یک پنالتی منجر به گل نیز به دست بیاورد. 

 

 


دوم – کاوه رضایی، استقلال – 12 امتیاز 

 


رضایی که در بازی های اخیر توانسته به خوبی برای تیمش تاثیرگذار باشد و در دیدار برابر ماشین سازی در میدان نبود تا بتواند وضعیت خود را در بین تاثیرگذارترین بازیکنان بهبود بخشد، مهاجم آبی ها که یکی از بهترین گلسازهای لیگ  محسوب می شود، تاکنون توانسته 6 بار برای استقلالی ها گلزنی کند و 6 بار نیز با پاس های خود موجبات گلزنی تیمش را فراهم سازد. 

 

 


دوم – محمد ایرانپوریان، تراکتورسازی – 12 امتیاز 

 


سومین بازیکن 12 امتیازی لیگ برتری با مصدومیتی که نصیبش شد نتوانست در چند دیدار تراکتوری ها به میدان برود، ایرانپوریان که به بهبودی کامل نرسیده بود، در دیدار برابر پرسپولیسی ها نتوانست به مانند همیشه برای تیمش بدرخشد، مدافع راست تبریزی ها تاکنون 5 بار برای تیمش گلزنی کرده و با 6 پاس یکی از بهترین گلسازهای لیگ محسوب می شود. 

 

 


سوم – ایمان مبعلی، نفت تهران – 11 امتیاز 

 


هافبک باتجربه نفتی ها کماکان عنوان بهترین گلساز لیگ را از آن خود دارد، مبعلی که در بازی اخیر نفتی ها موفق به گلزنی و یا گلسازی نشد، تاکنون توانسته 8 بار برای تیمش شادی آفرین باشد و با پاس های خود شرایط را برای گلزنی تیمش مهیا کند، در لیگ شانزدهم مبعلی 3 بار نیز توانسته برای دایی و یارانش گلزنی کند. 

 

 


چهارم – مرتضی تبریزی، ذوب آهن – 10 امتیاز 

 


کاپیتان دوم ذوبی ها و مهاجم اصلی این تیم، هر چند بازی یک بار توفان به پا می کند و دستی به سر و روی جایگاه خود در جدول ارزشمندترین بازیکنان می کشد، تبریزی تاکنون توانسته 9 بار برای اصفهانی ها گلزنی کند و در رده سوم بهترین گلزنان لیگ قرار بگیرد، او 1 پاس نیز به ثبت رسانده است. 

 

 


چهارم – حسن بیت سعید، استقلال خوزستان – 10 امتیاز 

 


یکی از بازیکنان مهم این سال های خوزستانی ها در دیدار برابر پدیده توانست بار اصلی بازی را به دوش بکشد، او که دو پاس گل از خود به جا گذاشت، مهمترین مهره تیم قهرمان برای رسیدن به پیروزی بود. بیت سعید با این دو پاس توانست تعداد پاس گل های خود را به عدد 4 برساند، این در حالی است که او 6 گل نیز برای تیمش به ثمر رسانده است. 

 

 


چهارم – مرتضی آقاخان، پیکان – 10 امتیاز 

 


هافبک – مهاجم خودروسازان یکی از بازیکنان مهم این تیم در لیگ شانزدهم محسوب می شود، او در دیدارهایی که برای پیکانی ها به میدان رفته 6 بار موفق به گلزنی شده و 2 بار نیز با پاس های خود دیگر مهاجمان تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد، آقاخان تاکنون 2 پنالتی منجر به گل نیز برای تیمش به دست آورده است. 

 

 


پنجم – محمد قاضی، نفت تهران – 9.5 امتیاز 

 


مهاجم باتجربه نفتی ها نیز توانسته بازی های خوبی در لیگ شانزدهم به نمایش بگذارد، او تاکنون 8 بار برای تیمش گلزنی کرده و توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین گلزنان لیگ مطرح کند، او 1 بار نیز گلسازی کرده و یک پنالتی نیز به دست آورده است، پنالتی که در نهایت گل نشد. 

 

 


انتخاب ویژه 

 


سروش رفیعی 
ستاره سرخ پوشان در دیدار برابر تیم سابق خود موفق به ارائه یک بازی بسیار تاثیر گذار شد و علاوه بر ارسال دو پاس گل مستقیم، روی دیگر گل پرسپولیسی ها در دیدار برابر تراکتورسازی نیز تاثیر داشت. 

 


امید نورافکن

هافبک دغاعی جوان استقلالی ها در دیدار برابر ماشین سازی موفق شد یکی از بهترین بازیکنان این تیم لقب بگیرد، نورافکن که این روزها خود را به ترکیب اصلی آبی پوشان رسانده در این بازی موفق شد یک گل و یک پاس گل از خود به جا بگذارد. 

 


گادوین منشا
مهاجم کاربلد پیکانی که در گلزنی برای این تیم موفق عمل کرده است، در بازی برابر سپاهان موفق شد دو گل تیمش را به ثمر برساند و تعداد گل های خود را در جدول گلزنان به عدد 8 برساند. 

 

 


شرح جدول:
بازیکنانی که در بازی های مختلف موفق به گلزنی و یا گلسازی شوند یک امتیاز مثبت به دست می آورند، پس از کسب پنالتی نیز در صورت گل شدن پنالتی یک امتیاز و در صورت از دست رفتن موقعیت نیم امتیاز مثبت نصیب بازیکنی که پنالتی را به دست آورده است می شود.

 

 

منبع: ورزش سه 
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین