کد خبر: ۴۲۵۳۵۶
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳

آتش‌سوزی اتوبوس دانشجویی در آمل +عکس

یک دستگاه اتوبوس مربوط به سرویس دانشجویان دانشگاه شمال آمل روز گذشته به طور ناگهانی دچار حریق شد اما با تلاش ماموران آتش نشانی به سرعت حریق کنترل شد.
آفتاب‌‌نیوز : حسن مهدوی فر،  مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی آمل پس از بازدید و بررسی این حریق اعلام کرد: علت اصلی آتش سوزی اتوبوس پیشرو دیزل بعد از کارشناسی فنی کارخانه اعلام می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: این اتفاق در حال حرکت افتاده و مسافر نبوده و مشکل اتوبوس در حالت استراحت و خاموش رخ داد و یکی از دلایل که امکان دارد برای هریک از اتوبوس‌های حمل و نقل شهری رخ دهد، رسیدگی و چک نکردن به موقع ناوگان است. با توجه به هزینه‌های بالا و سنگین در نگهداری و درآمد کم و دسترسی نداشتن به نمایندگی معتبر این نسل از اتوبوس ها در مناطق شمالی و توجه نکردن دولت در واریز یارانه حمل و نقل هر لحظه احتمال دارد برای هریک از اتوبوس ها این اتفاق رخ دهد.
 آتش‌سوزی اتوبوس دانشجویی

مهدوی فر افزود: با توجه به وضعیت پیش آمده در اسرع وقت نسبت به تعمیر و بازسازی دوباره این اتوبوس بعد از نظرات کارشناسی اقدام می شود.

وی درباره اخلال در جابجایی دانشجویان و مسافران به دانشگاه شمال این قول را داد که در صورت نیاز و حجم مسافر نسبت به جایگزین اتوبوس دیگر اقدام خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین