کد خبر: ۴۲۵۶۳۶
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
مدیر کل زندان های استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر 12 هزار مدد جو در زندان تهران بزرگ نگهداری می شوند.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش فارس، مصطفی محبی در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت تکمیل زندان تهران بزرگ اظهار داشت: در زندان تهران بزرگ پنج بند داریم که سه بند آن افتتاح شده و هم اکنون مددجویان در این بندها مستقر هستند.

وی افزود: از دو بند باقی مانده نیز عملیات ساخت یک بند هفتاد درصد پیشرفت داشته و بند دیگر هم نود درصد پیشرفت کاری داشته است.

محبی با اظهار امیدواری نسبت به تامین بودجه لازم، گفت: انشالله اواسط سال آینده این دو بند نیز افتتاح شود.

مدیر کل زندان های استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر 12 هزار مدد جو در زندان تهران بزرگ نگهداری می شوند.

محبی در خصوص آخرین وضعیت تکمیل اردوگاه محکومان مواد مخدر فشافویه گفت: در این اردوگاه حکومان مواد مخدر که زیر پنج سال محکومیت دارند نگه داری می شوند.

وی توضیح داد: بخشهای کارگاه این اردوگاه راه اندازی شده و درصدد هستیم تمام محکومانی که در این اردوگاه نگهداری می شوند را مشغول به کار کنیم.

به گفته محبی هم اکنون در این اردوگاه حدود دو هزار محکوم مواد مخدری زیر پنج سال حبس نگهداری می شود و به لحاظ کمک دولت در راستای کاهش آسیب های اجنماعی و عمل به منویات رهبری، یک قسمت از اردوگاه فشافویه به نگهداری معتادان متجاهر اختصاص یافته است.

وی افزود: پذیرش معتادان متجاهر در فشافویه از دو روز گدشته آغاز شده است و امیدواریم بتوانیم به بازپروری این افراد کمک کنیم. این افراد با دستور مقام قضایی در اردوگاه نگهداری و با دستور قضایی هم آزاد خواهند شد.

مدیر کل زندان های استان تهران تصریح کرد: هم اکنون هیچ کدام از زندانهای استان تهران محکومان مواد مخدر زیر پنج سال حبس نگهدار نمی شوند و همه به فشافویه منتقل می شوند.

وی در خصوص آخرین وضعیت واگذاری زندان اوین به شهرداری و اینکه پیشتر رییس زندانها از عدم تمایل شهرداری تهران به پیگیری این موضوع خبر داده بود، گفت: موضوع فروش اوین پیچیدگی های خاص خود را از نطر مالکیت و تصرفات موجود دارد و مشکلاتی در رابطه با اسناد و مدارک داریم و فکر می کنم چون زمانبر شد، این قضیه فعلا کنسل شده است.

محبی در پاسخ به سوالی در رابطه به وضعیت ورودی های زندان های تهران گفت: افزایش داشته ایم اما بسیار کم بوده و در حد 2 درصد بوده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین