کد خبر: ۴۲۵۷۷۰
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱

واکنش ایران به اظهارات تهدیدآمیز کاخ سفید

بهرام قاسمی در واکنش به اظهارات اخیر سخنگوی کاخ سفید گفت: ممکن است در آمریکا تغییراتی صورت گرفته باشد ولی آن‌چه به نظر می رسد تغییری نکرده، همان خصومت آمریکا نسبت به ایران و ایرانیان است که در این مدت کوتاه و با روی کار آمدن رئیس‌جمهور جدید این کشور، جهان شاهد گوشه‌هایی از این خصومت دیرینه بوده است.
آفتاب‌‌نیوز :
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به سخنان سخنگوی کاخ سفید گفت:  انتشار هر‌روزه اخبار گوناگون از تصمیمات و رفتارهای رئیس‌جمهور جدید آمریکا و نادرست‌گویی‌های برخی مقامات جدید این کشور و اعتراضات گسترده‌ای که طی روزهای اخیر بسیاری از شهرهای مختلف آمریکا و در دیگر نقاط جهان بر گزار می‌شود، به وضوح از تغییر رئیس‌جمهور در آمریکا حکایت دارد. ممکن است در آمریکا تغییراتی صورت گرفته باشد ولی آن‌چه به نظر می‌رسد تغییری نکرده، همان خصومت آمریکا نسبت به ایران و ایرانیان است که در این مدت کوتاه و با روی کار آمدن رئیس‌جمهور جدید این کشور، جهان شاهد گوشه‌هایی از این خصومت دیرینه بوده است.

وی همچنین ضمن یادآوری ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و پایان سلطه آمریکا بر ایران  تاکید کرد: موضوع دیگری که البته تغییر نکرده است عزم، ایمان و اراده دولت و ملت بزرگ ایران در استقلال خواهی و ادامه مسیر عزتمندانه، مدبرانه و هوشمندانه برای مقابله با توطئه‌ها،‌ زیاده‌خواهی و دشمنی‌های مقامات کاخ سفید است.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین