کد خبر: ۴۲۵۸۸۰
تعداد نظرات: ۱۴ نظر
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۷

تازه‌ترین اظهارات احمدی‌نژاد

احمدی‌نژاد با ابراز اطمینان نسبت به آینده انقلاب و کشور گفت: تنها دو موضوع است که موجب رنجش دل ملت ایران است اول فشار بی سابقه اقتصادی ، سیاسی ، روانی و تبلیغی شیطان و عوامل داخلی و خارجی او برای درهم شکستن امید و اراده و روحیه ملت ایران است و دیگری مسابقه خودخواهی و دنیاطلبی کسانی است که آرمانهای انقلاب و وظایف خود را نسبت به ملت ایران فراموش کرده اند.
آفتاب‌‌نیوز :
محمود احمدی نژاد عصر امرو (پنج‌شنبه) در سخنانی به مناسبت دهه مبارک فجر در مسجد ابوذر تهران اظهار کرد: با همه وجود دهه فجر انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن را به شما مردم عزیز و انقلابی و ملت بزرگ ایران و همه ملت ها و مستضعفان جهان تبریک عرض می نمایم.

وی ادامه داد: همواره باید از انقلاب و آرمانهای بلند و انسانی و الهی آن و موانع ساخته شیطان و شیطانیان و مستکبران و برخی عناصر دنیا پرست ، خودخواه و راه آینده انقلاب سخن گفت. باید از ریشه های چند هزار ساله خداجویی ، آزادی خواهی و عدالت طلبی ملت ایران و فداکاری ها و مجاهدتهای بی نظیر او در عرصه ها و ادوار گوناگون به خصوص در نیم قرن اخیر سخن گفت. باید از شجاعت ها ، فداکاری ها و معرفت بالای ملتی بزرگ و تاریخ ساز سخن گفت.

احمدی‌نژاد افزود: ملتی که همواره به دنبال ارزشهای الهی و انسانی و راه انبیاء و صالحان و پاکان بوده است. ملتی که حق را در هر کجا یافته بی درنگ آن را پذیرفته و در راه استقرار آن تلاش و جانفشانی کرده است. ملتی که در ایجاد تمدن و تولید علم و نشر فرهنگ و اندیشه و انسانیت ، بالاترین انسانها و بزرگان و آثار ماندگار را به بشریت تقدیم کرده است .باید از امام راحل ، آن مرد بزرگ خدایی سخن گفت که یگانه دوران و عصاره همه خوبی های ملت ایران است . مردی منادی حق و آزادی و عدالت و ترجمان حرف دل و آرزوهای تاریخی ملت ایران و همه مستضعفان و عدالت طلبان و آزادی خواهان است .مردی که پرچمدار نجات بشریت از سلطه مستکبران و فرعونیان و خودپرستان بود و هست.

وی در ادامه یادآور شد: باید از شهیدان و جانبازان و آزادگان و ایثارگران سخن گفت. آنان که با عشقی خدایی و با شوری حسینی و با آرمانی علوی و مهدوی همه وجود خود را فدای ملت و راه پاک او و یاری امام کردند. باید از دستاوردهای عظیم و کم نظیر ملت از یک سو و توطئه ها و دشمنی ها و بدخواهی ها و بدعمل کردن ها و خودپرستی های عده ای و دشمنی های گسترده و کم نظیر مستبکران سخن گفت . باید از سلطه اهریمنی نظام استکباری و ظلم عظیمی که به بشریت روا داشته می شود سخن گفت و در غم تک تک مظلومان جهان گریست. باید اراده ها و عزم ها را برای ادامه راه تا رسیدن به حاکمیت جهانی توحید و آزادی و عدالت برانگیخت.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: باید از ولی خدا و هادی و حامی و یاور یگانه ملت ایران و همه ملت ها ، امام عصر (عج) که بالاترین و ارزشمندترین هدیه خداوند به بشریت و انگیزه و امید انسانها برای تلاش و حرکت و زندگی است ، سخن گفت. باید مثل دو برادر و دو دوست وفادار و قدیمی که در مسیر پر پیچ و خم و پرمشکل قله هایی بزرگ سرشار از امید و انگیزه از یک سو و دلی پرغصه از جفاها و دنیا پرستی های عده ای که انتظار دیگری از آنها می رفت ، از دیگر سو ، یکدیگر را ملاقات می کنند و می خواهند در زمانی کوتاه همه حرف خود را منتقل کنند ، به نجوا پرداخت.

وی با اشره به اینکه این انقلاب استمرار حرکت انبیاء الهی و تداوم حرکت تاریخی ملت ایران برای رسیدن به اهداف بلند و الهی و انسانی ، یعنی استقرار توحید و آزادی و عدالت است، افزود: این انقلاب محصول فداکاری ها و جانفشانی های بی نظیر ملت است که با رهبری یک مرد الهی از جنس و دل همه ملت برپا شده است. حرکت تاریخ ساز ملت از عمق جان و محصول تحول روحی و کمال جویی اوست . انقلاب یک حرکت تاریخی و آینده ساز است . انقلاب یک امر لحظه ای و مقطعی یا برامده از زیاده طلبی یا کینه ورزی و خودخواهی یک قشر ، گروه یا حزب نبوده و نیست. اگر حرکت ملت از روی کینه ورزی نسبت به حاکمان قبلی بود ، در مقابل گلوله ، گل هدیه نمی کرد یا به اسیر جنگی دشمن متجاوز که اسلحه اش خالی شده است ، لطف نمی کرد و دست دوستی به سوی منطقه دراز نمی کرد. اگر حرکت ملت از روی زیاده خواهی بود ، پرچم یاری دیگر ملت ها و نجات آنان از ظلم و ستم را برنمی افراشت و در این راه فداکاری نمی کرد. انقلاب محصول اراده و عمل یک فرد ، گروه یا حزب نیست . هیچ کس و گروه و دسته ای حق ندارد خود را مالک انقلاب یا دارای حقی برتر بداند.

احمدی‌نژاد خطاب به مردم گفت:  انقلاب مال شماست . نتیجه لطف خدا و اراده و تلاش شماست و حفظ و استمرار آن نیز نتیجه ایمان و فداکاری شماست. هیچکس حقی بالاتر از ملت ندارد. اول و وسط و آخر کشور و انقلاب متعلق به مردم است و باید در خدمت مردم و خواست مردم باشد. این بنده کوچک هم افتخار می کنم که جزیی از ملت ایران و قطره ای از این اقیانوس زلال و عظیم هستم. با صدای بلند و با افتخار می گویم که یک ایرانی هستم و به تاریخ و عظمت های ملت می بالم.افتخار می کنم که خادم و نوکر ملت بزرگ و انقلابی ایران هستم و خدا شاهد است که این را با هیچ چیز عوض نمی کنم.

وی همچنین بیان کرد: به عنوان کوچک شما که مانند شما در جریان انقلاب و حوادث هستم عرض می کنم که نگران انقلاب و آینده کشور نیستم . فقط دو موضوع دل انسان را می رنجاند. فشار بی نظیری است که از جهات گوناگون اقتصادی ، سیاسی و روحی و روانی و تبلیغی علیه ملت مظلوم ایران وارد می شود. عده زیادی زیر این فشار آسیب جدی و بعضا جبران ناپذیر دیده اند و یا در مرز آن قرار گرفته اند. شیطان همه عوامل خود را از داخل و خارج فراخوان کرده و با تمام توان مشغول است تا به وسیله فشارهای طاقت فرسا ، امید و اراده و روحیه ملت را در هم بشکند . به خبرها نگاه کنید ، همه یا اکثر آنها منفی و یاس آفرین و مانند خنجری به قلب و دل ملت است.

احمدی‌نژاد ادامه داد: مشاهده مسابقه عده ای برای خودخواهی و دنیاطلبی و فراموشی آرمانها و وظایف انقلابی در برابر ملت است. انقلاب آمد و فرصتی بی نظیر برای کمال انسان ، خدمتگزاری و فداکاری را برای همگان فراهم آورد. بزرگترین خسارت و البته خیانت این است که این فرصت خدادادی که ملت فراهم کرده است ، در مسیر عکس آن صرف شود. بزرگترین ناجوانمردی آن است که از فرصتی که ملت با فداکاری ایجاد کرده است در مسیر خودخواهی و دنیا طلبی و برتری جویی استفاده شود.

رئیس دولت‌های نهم و دهم در ادامه اظهار کرد: مگر می شود کسی بویی از انسانیت و انقلاب برده باشد و در برابر مشکلات مردم و فشارهای گوناگون و کمرشکن بی تفاوت باشد و یا بدتر از آن در پی منافع شخصی و گروهی و سوء استفاده از شرایط به  نفع خود و گروهش باشد؟ به خدا سقوطی بالاتر از این متصور نیست. همه ما باید فدای این ملت و راه و آرمانهای او بشویم . این بالاترین افتخار و کمال و موجب رستگاری و رضایت خداوند است. هر چند مشاهده این دو موضوع حقیقتا غصه آور است اما حقیقتا در باره آینده انقلاب و کشور نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: در مسیر تاریخی یک ملت ممکن است گردنه ها و مشکلات و موانع بزرگی از بیرون و درون ایجاد شود و به طور مقطعی شرایط را خیلی سخت و دشوار کند اما هوشمندان می دانند که امروز جوهره خاص و سخن ملت ایران همان آرمانهای انقلاب است . ملت ایران امروز آگاه تر ، انقلابی تر و مصمم تر از سال 1357 است . تا زمانی که خدا هست ، امام زمان هست و ملت هست، انقلاب عظیم ملت جریان دارد. به فضل الهی ملت ایران حوادث و سختی ها و تلخی ها را هرچه بزرگ باشد پشت سر خواهد گذاشت. انقلاب هرگز شکست نخواهد خورد و از بین نمی رود بلکه آنان که از ملت جدا شدند، جفا کردند و یا در مقابل انقلاب قرار گرفتند، از پیش پای ملت برداشته خواهند شد. به فضل الهی دامان پاک ملت از وجود آلودگی های گوناگون تحمیلی تطهیر خواهد شد. افراد و جریانات ناسازگار  با ملت ، خواهند رفت ولی ملت و انقلاب خواهند ماند. مستکبران و دشمنان ملت و جفاکاران وبدخواهان خیال خام دارند . آنان هرگز به آرزوی خود برای درهم شکستن ملت نخواهند رسید و آن را به گور خواهند برد.

به گزارش ایسنا، احمدی‌نژاد در پایان تاکید کرد: به لطف خداوند ، کوس رسوایی مستکبران و صهیونیسم جهانی و در راس آنان حکومت ضد مردمی آمریکا به صدا در آمده و شمارش معکوس فروپاشی سلطه شیطانی آنان آغاز شده است . به لطف خدا دنباله های شیطانی و خودپرستان از چشم ملت افتاده و رسوا شده اند. آنان آب در هاون می کوبند و آینده ای در این سرزمین الهی ندارند. آینده از آن ملت و اراده های ایمانی و پرصلابت جوانان این مرز و بوم است. آینده بسیار روشن و امیدبخش است چرا که ملت هست و خواهد بود. افراد و حوادث می آیند و می روند ولی رودخانه زلال ملت بوده است و خواهد بود و به اقیانوس خواهد پیوست.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱۴
مجيد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
2
6
سخنرانى عوام فريبانه ، پپوليستى و بازى با كلمات ،،
زهرا
|
Germany
|
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
3
4
واقعا اين مرد شرم نمي كند كه هنوز مياد سخنراني مي كنه همه ملت بيجاره كرده كشورم به نابودي كشيده انوقت بهش اجازه حرف زدن مي دن برو..
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
2
5
بازهم اظهارات این خودشیفته متوهم.....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
0
6
من بعنوان یک ایرانی از کلیه عزیزانی که دوره خدمتشون تموم میشه تقاضا دارم مثل روسای جمهور و مقامات قبلی سایر کشورهای جهان بازنشسته بشن و بذارند جوانها و افراد دیگر کشور را اداره کنند. هنوز زیر آوار بجامانده از نتایج اشتباهات ایشون و امثالشون مانده ایم.
پاسخ ها
اهورا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
آواری که مثل آوار پلاسکو می مونه و امید نجات نیست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
2
4
یه کلام از ننه ی عروس
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
2
3
هه حرفای جفنگ میزنی به دلش داری چنگ میزنی
سید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
2
4
خیلی رو داری
الماسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
1
4
اقای احمدی نژاد اگر شما دلسوز مردم هستی پس چرا در زمان هشت سال مسولیتت کاری برای این مردم ضعیف جامعه نکردی شما میدانید وهمه مردم میدانند تا مردم از نظر اقتصادی ومعیشتی تامین نشوند نه خبر از دین هست ونه ایمان ، شماکه در طول حکومتت اگر هر کاری میکردی کسی از شما انتقاد نمیکرد چرا تحریمهارا از دوش ملت بر نداشتی وراه تعامل دوطرفه بر مبنای منافع ملت را با جهان باز نکردی چرا میگفتی قطعنامه ها همش کاغذ پاره است وحالا که دستت از حکومت کوتاه شده شدی طرفدار مردم ،،باور کنید مردم خیلی بیشتر از شماها میدانند ومیدانند چه کسی به راستی دلسوز که نه ولی کاری برای انها میکند ،،اقا جان بس است این حرفهای همش یک غاز دیگه بس است اگه کاری از دستتان بر میاید برای جوانها بکنید که مانند اتش زیر خاکستر در کمین جامعه هستند،،
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
1
4
کی تبریک تورا خواست ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
2
2
بي حيايي كه شاخ و دم نداره.
خيلي راحت از بنيانگذار انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (رحمه‌الله‌‌عليه) حرف ميزنه، در حاليكه تا تونست و مادامي كه ديد كسي جلودارش نيست، به همه عزيزان و دوستداران راستين اون بزرگمرد تاريخ ايران و اسلام (كه در قلب و بر روي چشم ملت شريف و مومن ايران اسلامي قرار داشتند) افترا بست و توهين كرد و ................................
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
1
2
سلام
اقای احمدی نژاد
فراموش کردیدبه خاطر ندانم کاری وسو مدیریت سرمنشا همه فشارهای گوناگون و کمرشکن اقتصادی و...چپاول وغارت برای ملت شریف ایران که خودتان بودید
موقعی که بودید چه گلی برسر ملت عزیز ریختید که حالا دایه مهربانتر از مادرید
خلاصه
به ملت شریف ایران یک عذر خواهی بدهکاری که فقط عوام فریبی وتهمت ....گسترش دادید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
1
2
دانشگاه اکسفورد هم در مستنداتش مدرک شبه سرقتی همکاران احمدی نزاد را ثبت در منابع کرده ، نشانه جمع کردن مشابه خود اطراف خود ، که خلاف هوش و ذکاوت سالم است .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
1
0
حیا کن و مردم عوام را رها کن ممه را لو لو برد .تو برای این کار از اول هم ساخته نشده بودی.............
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین