کد خبر: ۴۲۶۱۵۴
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

والنسیا: از مورینیو ممنونم ولی بهترین دفاع راست جهان نیستم

مدافع منچستریونایتد با فروتنی در مورد اظهار نظر سرمربی تیمش عنوان کرد قبول ندارد که بهترین بازیکن جهان است.
آفتاب‌‌نیوز :
 ‌به نقل از دیلی میل ، آنتونیو والنسیا زمانی که فرگوسن سرمربی منچستریونایتد بود، از ویگان خریداری شد تا در پست بال کناری فعالیت کند اما او چند سالی است که به خط دفاع آمده و نمایش خوبی در ترکیب نتایج یونایتد داشته است. با این نمایش، ژوزه مورینیو او را دفاع راست جهان معرفی کرده است.

سران یونایتد در ژانویه قرارداد این بازیکن را به مدت یک سال دیگر تمدید کردند. او اکنون امیدوار است بیش از اینها در یونایتد بماند. والنسیا درباره این  موضوع گفت‌: از گفته‌های مورینیو خیلی خوشحالم و از او تشکر می‌کنم ولیفکر نکنم بهترین دفاع راست جهان باشم. خوشحالم در یونایتد هستم دوست دارم بیش از اینها اینجا بمانم. بعضی از مواقع بازیکنانی همچون آنخل دی‌ماریا و دیپای را در یونایتد دیدم و به خودم گفتم شاید دوران من هم تمام شده است و باید به دنبال باشگاه جدیدی باشم. خوشبختانه فقط به تمرین سخت با یونایتد فکر می‌کنم و تلاش می‌کنم تا خودم را به ترکیب برسانم.

والنسیا ادامه داد: مورینیو به من اعتقاد دارد و من خیلی خوشحالم چنین رابطه خوبی با او دارم. مدافع راست تخصصی نیستم ولی هرجا که سرمربی تشخیص بدهد، بازی می‌کنم. البته خودم ترجیح می‌دهم هجومی‌تر باشم و در حمله ظاهر باشم. قرارداد جدیدی با باشگاه دارم. در شهر احساس راحتی می‌کنم و هواداران منچستریونایتد را نیز دوست دارم. پس دلیلی ندارد به رفتن فکر کنم.

ژوزه مورینیو در حالی آنتونیو والنسیا را بهترین دفاع راست جهان معرفی کرد که قبلا نیز در تیم‌هایش چنین سابقه‌ای داشته است که بازیکنانش را بهترین معرفی کند. او قبل‌تر دیدیه دروگبا را بهترین مهاجم جهان عنوان کرد و در رئال مادرید نیز از کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن نام برد که البته بعد از جدایی از این دو باشگاه، نظرش برگشت.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین