کد خبر: ۴۲۶۲۲۱
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵

پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در صدر برنامه‌های بانک صادرات

مدیر عامل بانک صادرات ایران با اشاره به حجم انبوه تقاضا برای منابع نظام بانکی و تنگناهای موجود گفت:هدایت منابع به سمت بخش های تولیدی و پرداخت تسهیلات به بنگاه های تولیدی از جمله برنامه های محوری بانک است. آمادگی داریم.
آفتاب‌‌نیوز :
سیاوش زراعتی در بازدید از گروه تولیدی لبنیات و بستنی میهن افزود:با تکیه بر ظرفیت های عظیم بانک صادرات ایران  و در راستای حمایت از تولید گران تمهیدات لازم برای اعطای تسهیلات  به بنگاه های تولید داخلی  تدارک دیده شده است.

وی گفت: ضمن بررسی و نیاز سنجی واحدهای تولیدی در تعاملی سازنده با دست اندرکاران بنگاه های  اقتصادی برای تامین نقدینگی و سرمایه در گردش آنها بر پایه شرایط و مقتضیات اقدام لازم به عمل می آید.

زراعتی همچنین به توانمندی بانک متبوعش در عرصه بین المللی اشاره کرد و افزود:پیشینه حدود نیم قرن فعالیت بانک صادرات ایران  در سطح بین المللی باعث دسترسی های مناسب این بانک به بازارهای پولی شده است و با توجه به گشایش های صورت گرفته این آمادگی وجود دارد که خدمات متنوع ارزی رادر کشورهای اروپایی، آسیای میانه و منطقه خلیج فارس به بنگاههای بزرگی نظیر گروه تولیدی لبنیات و بستنی میهن ارایه کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با مدیریت صحیح و سوق دادن منابع در مسیر خلق ارزش افزوده بیشتر این امکان فراهم می شود که بانک با فراغ بال بیشتری در راستای حمایت از تولیدگران گام بردارد و از این منظره افق روشنی در این خصوص فراروی بانک وجود دارد.

پدیدار مدیرعامل گروه تولیدی لبنیات و بستنی میهن با قدردانی از حضور مدیر عامل بانک صادرات و حمایت های اثر بخش این بانک در توسعه زیر ساخت های این مجموعه اظهار امیدواری کرد با توجه به  برنامه توسعه ای گروه تولیدی میهن و حمایت بیشتر از سوی بانک صادرات ایران  امکان افزایش تولید و اشتغالزایی در این بنگاه  اقتصادی نیز بیشتر فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، وی افزود: مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران جزو صادق‌ترین، سالمترین و بی‌ریاترین کارکنان شبکه بانکی کشور هستند. گستردگی شبکه بانک صادرات ایران در سراسر کشور نیز کمک شایانی به این مجموعه در توسعه بازار فروش در سراسر کشور نمود. 

شایان توجه است شمار قابل توجهی از شرکت های تولیدی کشور از چتر حمایتی بانک صادرات ایران برای تامین منابع مالی برخوردارند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین