کد خبر: ۴۲۶۵۵۷
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸

مرگ بانوی 40‌ساله به‌دلیل سقوط ‌درچاه‌آسانسور

مدیر روابط عمومی آتش نشانی کرمان گفت: بانوی ٤٠ ساله کرمانی امروز از آسانسور سقوط کرد و جان خود را از دست داد.
آفتاب‌‌نیوز :
 روح‌الله همت زاده با اعلام این خبر گفت: پس از نقص فنی آسانسور و سقوط بانوی ٤٠ ساله کرمانی عوامل آتش نشانی و اورژانس کرمان در  محل حادثه حاضر شدند، اما به علت ضربه مغزی ناشی از برخورد با زمین، تلاش ماموران برای زنده نگه داشتن وی بی نتیجه ماند.

وی ادامه داد: بعد از توقف آسانسور در بالای طبقه سوم به دلیل نقص فنی در آسانسور در طبقه سوم بر خلاف قانون آسانسورها باز می شود و این بانوی ٤٠ ساله هنگام وارد شدن به علت بی توجهی از این طبقه سقوط و به سطح زمین برخورد می کند. 

همت زاده با بیان اینکه عوامل آتش نشانی سریع در محل حادثه حاضر شدند افزود: آتش نشانان اعزامی با مصدومی با احتمال زندگی پنج درصد روبرو شده و این مصدوم را با رعایت نکات ایمنی و برای انجام امور درمانی به اورژانس تحویل دادند.

همچنین مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان در این رابطه اظهار کرد: این بانوی کرمانی بدو تحویل به اورژانس نبض نداشت لذا به اورژانس بیمارستان باهنر منتقل شد و به علت شدت جراحت در لحظات اولیه مرگ وی اعلام شد.

به گزارش ایلنا،سید محمد صابری در پایان خاطرنشان کرد: کد عملیاتی اورژانس منطقه وقوع حادثه در زمان رخداد این اتفاق در حال ماموریت بوده اما از زمان تماس تا حضور عوامل اورژانس در محل، هشت دقیقه و ٤١ ثانیه زمان برد.

بر اساس این گزارش کارشناسان در حال بررسی وضعیت و عملکرد آسانسور و علت این حادثه هستند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین